Чоловік Діва Коханець

Що стосується цього знака, тут все напрочуд природно і відкрито, хоча, здавалося б, його назва скоріше повинно вказувати на протилежне: багато відкритості можна очікувати від Діви в потаємним сфері еротики?! І тим не менше факт залишається фактом: Діви не любительки надто мудрувати і ускладнювати собі життя всякого роду умовностями. Якщо вони вирішили провести з ким-небудь ніч, вони дозволяють собі повну свободу дій, керуючись лише своїми сексуальними інстинктами і уявленнями. А що, власне, в цьому незвичайного: адже мова йде про найприроднішою речі на світі! Таємниця полягає зовсім в іншому. І в сексі для Діви пріоритетну роль відіграють манери, стиль, вимогливість і розбірливість. У неї не може бути неотесаного, примітивного, не стежить за собою партнера.

Почуття починають у ній говорити тоді, коли у всьому блиску виявляться такі достоїнства партнера, як розум і життєвий досвід. Це пробуджує в ній еротичне начало, і вона згодна навіть грати підлеглу роль в ліжку, якщо партнер відповідає цим критеріям. Разом з тим любов залишається для неї в певному сенсі боргом, який полягає в тому, щоб спільно налагодити побут. Діва — людина практичного складу, і мало не одразу на випробуваним оргазмом вона вже починає прикидати, як і що краще зробити. Справи для неї на першому місці, і в тому й складається її таємниця, що вона вміє бути воістину і надійною подругою. І в добрі і в погані часи вона буде поруч з вами — а в наш час таке трапляється нечасто.

Якщо цей чоловік закоханий, то по його зовнішньому вигляду цього не можна буде помітити відразу. До деякого часу він буде ретельно приховувати свої почуття від обраниці. Він досить цілеспрямована людина і відрізняється своєю постійністю. Чекати взаємного відносини в свою сторону він здатний на протязі довгих років.

Представниці прекрасної половини людства здатні викликати в ньому живий інтерес і величезне бажання познайомитися ближче. Але, як і у всіх інших сферах свого життя, він не дозволить почуттям взяти гору. Найімовірніше, що любовний союз з представником цього знаку зодіаку не буде досить яскравим і дуже пристрасним, але важливо те, що дама його серця завжди буде відчувати себе щасливою, спокійною, вона постійно буде оточена турботою свого чоловіка. Він не буде вимагати того, щоб вона забула про себе і почала всю себе присвячувати тільки йому.

Діва дуже відданий і просто не може собі дозволити вести подвійну гру. Він ні в якому разі не стане псувати нерви своїй супутниці власної запальністю і постійної ревнощами. Чоловіки цього знака зодіаку дуже часто залишаються холостяками. Найцікавіше, що мають такий статус вони зовсім не відчувають себе обділеними. Вони через чур перебірливі і досить вимогливі. Вони ніколи в житті не зв’яжуть свою долю з ким попало.

Серйозний знак Зодіаку, його не порівняти з випадковими і «заїжджими» залицяльниками. Свою дівчину він шукає довго і грунтовно, обирає одну з тисяч претенденток. Секрет у тому, що вони ніколи не зрозуміють, що випадкова розмова з ним — насправді був кастингом. Запримітивши одну з багатьох дівчат, він візьметься за підготовку до серйозного події. Перед тим, як піти на побачення, він пару разів почистить зуби і освіжить дихання. А про такий порядності можна тільки мріяти — адже коли він цілується, то чесно дивиться в очі. Свій поцілунок він почне з дотику, і не зустрівши перепон на шляху, перейде в атаку. Але пам’ятайте: Діва без серйозності на справу не ходить, тому ніколи не зрозуміє легкого та безвідповідальної поведінки. Чоловік-Діва буде до глибини душі розчарований в жіночому непостійності.

Не дивлячись на те, що чоловік Діва є досить скромним, він здатний задовольнити бажання будь-якої жінки, навіть самої вимогливої особи. Він дуже делікатний і ніжний. Саме з такими якостями чоловіка-Діви підходять до жінок. Він жодним чином не полювати за сексом, але, і ніколи від нього не відмовиться.

Діва-чоловік, зазвичай спокійний і делікатний, в юності часто ставиться до дівчат романтично, ідеалізуючи їх. Трапляється, що перша сексуальна партнерка стає дружиною, Діви схильні перебільшувати позитивні якості своєї половини, просто тому, що у них недостатньо досвіду спілкування з жінками для більш реалістичного порівняння. Діви — досить віддані чоловіки і дуже турботливі батьки. Такі якості Діви, як відданість і вірність коханій, іноді можуть зіграти злий жарт — його цілком можуть не сприймати всерйоз дружина і діти. Як результат, після 40 років такі чоловіки, часто повністю змінюють світогляд, починають повною мірою розуміти своє чоловіче призначення, і можуть почати вельми активне сексуальне життя.

Діва-чоловік ніколи не прагне відразу перейти до дуже близьких стосунків і віддає перевагу як можна краще дізнатися партнерку. В ліжку чоловік, народжений під цим знаком Зодіаку, дуже поміркований, відмінно контролює ситуацію і готовий на багато що заради задоволення своєї партнерки. Особливість сексуальної поведінки Дів — чинити опір до останнього, щоб потім здатися, виливаючи весь, до того стримуваний, темперамент. Діви-чоловіки дуже люблять ласки, і збудження від них може бути досить сильним.


Залишити відгук