Чоловік Телець Коханець

Безмежна чуттєвість — ось що становить серцевину єства людей, що з’явилися на світ під цим знаком. Насолода і ще раз насолода — ось їх девіз, хоча потрібно зауважити, що вони не люблять відразу кидатися з місця в кар’єр, воліють пити нектар любові, не поспішаючи. Телець сам визначає час і місце виконання своїх заповітних бажань. І це закономірно: адже він звик підкоряти темп свого життя власного ритму. Інша характерна риса, якщо хочете, його таємниця — це його вроджена любов до непідробної природності у всьому. Те, що або надто штучно, або явно з області фантазії, його не цікавить. Це настільки ж справедливо по відношенню до його звичок в їжі, скільки в тому, що стосується його очікувань щодо сердечного друга. Він мріє про те, щоб меню кохання було неодмінно пиршественным столом, заставленим вишуканими стравами, які, подібно афродизіаку, вливають в тіло достатньо енергії, щоб знову кохатися, але при цьому не обтяжують організм. Вершина насолоди — наступна за цим ніч любові, пов’язана для нього з передчуттям насолоди від тілесного контакту, тому що загадково мерехтлива, шовковиста і умащения тонкими ароматами шкіра дурманить його уяву.

Телець не задовольниться тим, щоб мати можливість тільки стосуватися предмета своєї пристрасті, йому для повноти відчуттів треба включити всі органи почуттів; нюх, смак, зір… Він безумовно повинен поділитися тією вітальною енергією, яка переповнює його. Любов для нього — це унікальний досвід, гранично чуттєве, м’язове відчуття захвату. Тілесна близькість для нього — спосіб висловити володіють їм почуття насолоди тими благами, які дає життя. Разом з тим його любов — це не метелик-одноденка, він хоче поставити своє почуття на міцну, тривалу основу. Він хоче зробити любов частиною звичного укладу життя, вона повинна стати настільки ж природною, як повітря, яким мыДышим. Любов, перевірена часом, настільки відповідає його єству, — у цьому, власне, і полягає головна таємниця Тільця.

Такі чоловіки досить романтичні натури і до любові ставляться з особливим трепетом. Його любов є простий і дуже чистою. Любляча натура такого чоловіка дадуть його коханої вірність і відданість. Представник цього знака зодіаку зробить все для тієї жінки, яку він любить.

Під час романтичних залицянь, такий чоловік віддасть перевагу одягатися тільки в наряди, які в моді. Найбільше представники цього знака воліють досить довгі і дуже ніжні поцілунки. Вони дуже витончені і ніжні коханці.

Чоловіки цього знака прекрасно знають, як потрібно доставляти задоволення своєї коханої. У відповідь на його ласку, жінка повинна дарувати любов і ніжність. Що стосується ліжку, то це відіграє значну роль у його житті, які ні з чим не порівняти.

Для того щоб стати його дружиною, потрібно буде докласти масу зусиль і витратити чимало часу. Він досить довго буде придивлятися до жінки. Одружуватися він не поспішає. Вся справа в тому, що такі чоловіки шлюб вважають досить серйозним кроком і вчинком, який докорінно змінить його життя.

У шлюбі він буде постійно бажати комфорту, стабільності і постійної турботи про нього. Одружившись, представник цього знака залишається вірним своїй другій половинці. Вся справа в тому, що він дуже ретельно вибирав для себе дружину і вибрав саме ту жінку, яка йому потрібна для життя.

Він досить щедрий і з задоволенням надасть фінанси дружині для її примх. Вдома він може бути досить ледачий, не вартий свого коханого чоловіка сварити за це. Ні в якому разі не варто його підштовхувати і постійно квапити. Він не любить поспіху. Представник цього знаку віддає перевагу великі компанії і є дуже гостинним і привітним господарем.

Навіть у тому випадку, якщо сімейне життя не особливо вдається, вони не поспішають розлучатися. Вони досить складно переживають розлучення, а потім, ще більше часу йде на пошуки нової супутниці. Найімовірніше, що в шлюбі з цією людиною буде трохи нудно, так як представник цього знака досить рідко здатний змінити своїм звичкам.

Телець — наполегливий у справах залицяння, але діє він під іншим імпульсом. Якщо дівчина стала його обраницею, він упевнений, що без неї не піде. Він застосує всі зусилля, щоб бажане виповнилося. Якщо дівчина недоступна, Телець викраде її «разом з парканом». Завдяки своєї непохитної впевненості, Телець сприймає відмова, як жіночий каприз, і повторить свою спробу знову і знову. Він збудить вашу чуттєвість ніжним поцілунком, з якого поллється лавина пекучої пристрасті. Телець застосує всі види залицянь, включаючи романтику з психологією, і тоді у дівчини не залишається шансів, щоб ухилитися від нього. Але не забудьте обережно поспостерігати за ним: опущені його повіки в інтервалах між поцілунками? Якщо так, значить, він щиро відчуває блаженство.

Чоловіки Тельці не є одними з найбільш темпераментних коханців, але вони дуже терплячі, ніжні і сильні. Це дуже чутливі люди, так що для них дуже важливі ласки і прості дотику. У ліжку такий чоловік бажає отримати все найкраще. Він просто ненаситний і шалено любить домінувати над жінкою.

Телець-чоловік дуже турботливий, дбайливо, часом навіть трепетно ставиться до своєї партнерки, але вважаючи її своєю власністю, дуже часто обмежує свободу. Сам при цьому не терпить посягань на свою свободу. Телець вміє бути дуже терплячим і нікуди не поспішати і це робить його чудовим коханцем. Турботливий і ніжний в ліжку він воліє дарувати насолоду своїй партнерці і її інтереси завжди на першому місці.

Він ніколи не відмовиться від експериментів в ліжку, а навпаки, буде наполягати на цьому. Секс для представника цього знака є цілим мистецтвом. Він буде шалено гордий з-за того, що доставив коханій жінці задоволення. Відносини без близькості такі чоловіки не сприймають.


Залишити відгук