Чоловік Скорпіон Коханець

У цього людського типу лише одна-єдина сокровенна серцева таємниця. Щоб її розгледіти, може не вистачити цілого життя. Люди, що народилися під цим знаком, надзвичайно складні і прості одночасно. Любов для Скорпіона — це містичний досвід. Він здатний настільки глибоко відчути в об’єкт свого дослідження (або об’єкт своєї любові, що одне і те ж), що у нього з’являється непереборне відчуття, що його зв’язок з коханим не закінчиться зі смертю. Він хоче відчути любов всіма фібрами своєї душі і в тому, що стосується сексу, теж пережити цілковитий екстаз і спопеляючу пристрасть. Скорпіон довіряє своєму інстинкту і своєму першому враженню, так що любов можлива для нього лише з першого погляду.

Таємниця його любові полягає в тому, щоб вивчити людини з голови до п’ят. Мало того, він повинен проникнути в найпотаємніші куточки душі партнера. І навіть після того, як він зіллється в любовному екстазі з коханою людиною, він все одно продовжує підозрювати, що залишається щось, що поки ще недоступне його дослідницькому розуму. Будьте обережні, вирішуючи з’єднати свою долю зі Скорпіоном. Він вимагає все нових і нових підтверджень кохання, що нерідко виявляється надмірним. Терпіння і розуміння даються йому непросто. Якщо він зауважує з боку партнера ознаки нерішучості, це сприймається мало не як зраду. Скорпіони також відомі своєю ревнивостью.

Для жінок, чоловіки-Скорпіони є досить привабливими і чарівними особистостями. За ними дуже часто відкриваю полювання, з-за чого, досить часто жінок чекає невдача, так як представники цього знака є досить вимогливими. Вони вважають, що за інтересом до них стоять пристрасть, можливо справжні і щирі почуття, користь чи щось інше.

Самі Скорпіони, практично постійно домагається взаємності від жінок. Якщо вони кимось зацікавлені, то зроблять все можливе і неможливе, щоб привернути до себе увагу і добитися розташування вподобаної ним особи. Але, навіть той Скорпіон, який любить, не зможе перестати бути незалежною людиною. Він не буде підлаштовуватися під свою кохану. Кому-кому, а підстроюватися доведеться його пасії.

У сімейному житті у Скорпіонів ніколи не піднімається питання про те, хто головний. Його думка ні у кого не повинно викликати і частки сумніву, ні у дружини, ні у його дітей. Скорпіон бажає, щоб його дружина була терпляча і ставилася до нього з розумінням. Більше того, вона повинна вміти підкорятися своєму чоловікові і не звертати жодної уваги на інших представників сильної статі.

Такий чоловік практично ніколи не йде на компроміси. Він не звертає ніякої уваги на образи і сльози, крім цього, він не піддається шантажу з боку жінки. Вони не сприймають зраду, ні з якого боку. Самі вони не схильні до зради і ніколи не пробачать зради своєї дружини. Він є вірним і надійним супутником життя. Він з усією відповідальністю і серйозністю ставиться до власного статусу сім’янина.

Незважаючи на зовнішню суворість, Скорпіон — романтик. Він впливає на обраницю магнетизмом, але зволікає з поцілунками, розтрощуючи серце дівчини зсередини. Перший поцілунок — легкий і невагомий, як сама невинність. Але так лише на початку. Коли Скорпіон «заведеться», він покаже, на що здатний, і іншим знакам до нього далеко. Його пристрасть — всеосяжна, а поцілунки — обпікають. На його рахунку може значитися не так багато перемог, але це виключно якісні перемоги. Скорпіона заворожують дівчини, над розташуванням яких доводиться потрудитися. Якщо допомогти йому в справі залицяння, він негайно включиться в дію, але тривала облога, що для нього найбільш переважно.

Чоловік Скорпіон є просто прекрасним коханцем. Вони мають просто прекрасні сексуальні можливості, так що в ліжку їм немає рівних. Вони володіють чудовими фізичними даними, більше того, вони досить сильні і витривалі. Дуже часто, вони накопичують достатньо великий сексуальний досвід, який надалі використовують і для власного задоволення і для того щоб задовольнити жінку.

Скорпіон-чоловік пристрасний, але досить владний коханець. Ревнощі і владність можна назвати основними недоліками Скорпіона. Він користується популярністю у багатьох жінок, але дуже боїться потрапити під їх вплив. Такий чоловік завжди прагне бути головним у відносинах, домінувати і, в ідеалі, повністю підкорити собі жінку. Для того, щоб комфортно себе почувати, він повинен у всьому контролювати ситуацію. Домагаючись цього, він часто втрачає інтерес і вибирає собі новий об’єкт для полювання. З-за цього Скорпіон-чоловік часто втрачає хороші стосунки, тому що може піти на розрив навіть з дріб’язкового приводу.

В сексуальних відносинах Скорпіон-чоловік любить вивчати бажання та психологічні слабкості партнерки, вкрай рідко втрачає самовладання і контроль. Скорпіон може бути чудовим актором і здатний грати різні ролі, крім того він здатний використовувати собі на благо різні почуття своєї партнерки — ревнощі, злість, доброту. При цьому чоловік-представник цього знака Зодіаку інтуїтивно відчуває потреби партнера і, як правило, йде їм назустріч. Здивувати в ліжку чоловіка-Скорпіона досить складно тому, що володіючи великим сексуальним досвідом, він пробував практично все.


Залишити відгук