Чоловік Стрілець Коханець

Цей авантюрист спортивного складу — справжній ідеаліст. У нього безліч товаришів, що поділяють пристрасть до розваг і готових йти з ним хоч на край світу в пошуках синього птаха удачі. Головне для Стрільця — це прожити життя на підйомі. Його сокровенна таємниця — це мрія про свободу, п’янке повітря якою він хотів би пити разом з другом-однодумцем, який так само, як і він, проводив би безсонні ночі в будинку на березі моря і був свідком того, як він віддається філософським роздумам. Його таємниця полягає в пошуках святого Грааля. Його всепоглинаюча любов повинна всюди слідувати за ним.

При цьому народилися під знаком Стрільця нерідко не віддають собі звіту в тому, що шлях здобуття блаженного просвітленого стану може пролягати й через серце. У сексі вони знаходять лише ефемерне задоволення пристрасті, іноді з присмаком спортивного азарту, адже нові горизонти постійно кличуть їх вдалину. На світі є багато Стрільців, які мріють про справжнє, велике кохання, які, однак, шукають її зовсім не там, де слід. Молоді роки Стрільців пофарбовані досить трагічним світовідчуттям. Роки додають їм мудрості, але і в ці зрілі роки в серці вони залишаються такими ж молодими і нестримними, як раніше, хіба що їхня старий товариш стає більш стриманим.

Цей хлопець є вельми привабливим. Він здатний завоювати увагу будь-якої жінки, більше того, він здатний утримати це увагу. У якій компанії він не опинився, він завжди буде в центрі всіх подій, що відбуваються, тим самим, змушуючи хвилюватися і переживати свою супутницю.

Чоловіки цього вогняного знаку не здатні брехати, вони просто не вміють цього робити. Так що, якщо він зізнається вам у коханні, то можете бути впевнені, що він це зробив від чистого серця, то ж саме стосується і всіх його компліментів.

Представнику цього знака дуже подобається розповідати про себе, про свою долю і життя в цілому. Робить він це відверто, звичайно ж, в його словах є і хвастощі. На момент знайомства з дівчиною, Стрілець намагається донести до неї максимум інформації про себе, щоб та, у свою чергу зрозуміла, що це за людина.

Вони дуже часто захоплюються, з-за чого в їхньому житті трапляється чимало романів. Але в кожних стосунках, такий чоловік дуже чесний. Він не є мисливцем по своїй натурі, якщо жінка, якій він приділяє увагу, не відповідає йому взаємності, то в такому випадку він досить швидко знайде для себе нову супутницю.

Що стосується шлюбу, то, враховуючи той факт, що Стрільці не люблять зобов’язань, вони з великим побоюванням дивляться на шлюб. Для представників цього знаку більше по душі вільні, ні до чого не зобов’язують відносини. Дуже часто вони можуть обірвати всі зв’язки, якщо зрозуміють, що наступним етапом в його стосунках з коханою, повинен бути саме ЗАГС. В основному, ініціатива зв’язати себе узами шлюбу лежить на жінці. Характер такого чоловіка складається таким чином, що йому досить складно знайти для себе жінку, яка буде підходити під всі його вимоги.

Стрілець — це вогонь Зодіаку. Він з легкістю запалюється, і в той же час переходить до наступу. Спочатку він лагідно відчуває вас поцілунками в шию і щоки, і якщо хоч трохи послабити натиск, він прискорено переходить на наступний рівень, і тут вже бажає більшого. Його не зупинити закликом схаменутися або почекати. Опір тільки дратує його, і він підсилює атаку в кілька разів. Якщо ви не впевнені, що готові перейти до наступного рівня, тоді будьте обережніше зі Стрільцем.

Кожен представник знака Стрілець є просто прекрасним коханцем. Вони досить вразливі та чутливі. Найчастіше вони цікавляться не тільки фізичною близькістю. Їм шалено подобається, якщо з дівчиною можна по-справжньому дружити. Вони цінують те, що їх обраниця володіє своїми інтересами і має власні захоплення. Так що, в ліжку вони ведуть себе просто відмінно. Вони здатні задовольнити будь-яку жінку.

Стрілець-чоловік любить мистецтво, музику, природу і… дуже красивих жінок. Він чуттєвий та сексуальний. Стрілець-чоловік чудовий коханець, але як чоловік залишає бажати кращого. Він може бути чудовим другом, турботливим і відвертим, дуже цікавим співрозмовником. Обожнює фізичний контакт, але якщо не все виходить відразу і доводиться докладати дуже багато зусиль, то він, не надто турбуючись, перемикається на інший об’єкт.

Він завжди готовий до любовних пригод, але в цьому випадку далеко не завжди переходить в якість. Дуже любить різноманітні любовні пригоди, перебігає від однієї жінки до іншої як метелики з квітки на квітку. Це пов’язано з тим, що сильні емоції вкрай рідко зачіпають Стрільця і кращі відносини складаються з тією жінкою, яка в першу чергу стає близьким другом. У ліжку може бути дуже лагідним, любить нашіптувати ніжні слова і, коли він їх вимовляє, вірить у їх щирість.


Залишити відгук