Чоловік Коханець Риби

Риби люблять таємниці світу і світ мрій. Реальність, на жаль, має мало спільного з нашими фантазіями, і це особливо справедливо щодо любові. Любов на відстані, а то і взагалі платонічна любов являє собою таємницю цього знака. Захоплено-мрійлива натура Риб часто виною тому, що вони залишаються одні, тому що груба життя безжально розправляється з леліяні ними мрією про велике кохання. Їм потрібен партнер з сильно розвиненою інтуїцією, який відрізнявся б тонкою душевною організацією — ніжний коханець, який без натиску, але впевнено здатний був би прив’язати їх до себе і який не очікував би від них дива.

На жаль, доля часто зводить Риб з владними партнерами, які позбавляють їх ініціативи. Наслідком цього є їх втеча у власний потаємний світ, який Риби ретельно оберігають від вторгнень. Рибам не властиво вголос висловлювати свої бажання. Вони залишаються вірними собі і в тому, що стосується плотської любові. Тільки чуйним, любовним ставленням можна добитися правди від Риб або, у всякому разі, про щось здогадатися по реакції. Небезпека полягає в тому, що Риби дуже рідко можуть сказати «ні», і в результаті у них відразу може бути декілька зв’язків. Так що іноді можна роками намагатися дізнатися правду, але так і не досягти її.

Найчастіше такими чоловіками цікавляться ті жінки, які і самі є досить чуттєвими натурами, особливо в тому випадку, якщо вони здатні домінувати в їх взаємовідносинах. Чоловік-Риби може бути справжнім ловеласом. Найчастіше, у представника цього знака буває велика кількість романів, про які може зовсім ніхто не знати.

Вони не звикли ділитися своїми пригодами навіть з найближчими і вірними друзями, хоча їм, швидше за все, є чим похвалитися, так як їх особисте життя має масу цікавих подій. Якщо чоловік цього знака закоханий, то він не буде помічати недоліків своєї обраниці, завдяки чому всі їй прощають. Навіть не звертаючи ніякої уваги на те, що представники цього знака є романтиками і справжніми мрійниками, які звикли жити лише фантазіями, то все одно, він мріє про стабільність у відносинах.

найцікавіше те, що чоловіка цього знаку досить складно назвати вірним і відданим, він здатний змінити, але не потерпить, якщо дізнається про те, що змінили йому. Він з легкістю здатний піддатися на спокусу і дуже чуйний. Вони не прагнуть досить швидко обзавестися сім’єю, дружиною і маленькими діточками. Досить рідко вони самі виявляють ініціативу вступити в шлюб.

Риби займають першість з поцілунків. Вони можуть цілуватися кілька годин поспіль, перебуваючи в захваті від цього. Губи у Риб — потужна ерогенна зона, і він володіє ними неперевершено. З Рибами ви можете пізнати п’янкий смак справжнього поцілунку. А якщо ви очікуєте більшого, то знаєте, що для цього потрібно. Грайте його губами, застосуйте легке покусування, ласку кінчиками пальців, що призведе чоловіка-Рибу в невимовний захват. А він вже в боргу не залишиться, він покаже, наскільки він умілий коханець!

Риби є прекрасними коханцями, так як здатні підібрати правильні ключі до будь-якого жіночому серцю. Вони говорять дуже чуттєво, що здатне одурманити і просто закрутити голову. Варто відзначити, що близькість з такими чоловіками не завжди може бути достатньо пристрасної у фізичному плані. Вони дуже чуттєві і еротичні. Вони прекрасно розуміють, що від них хочуть отримати жінки в ліжку.

Впевнений у собі, занурений у свої думки, такий чоловік веде досить активне сексуальне життя. Він вміє дарувати своїй партнерці задоволення в ліжку досить винахідливий, при цьому ніжний і уважний до бажанням і уподобанням своєї коханки. Однак більшість Риб дуже замкнуті, їх внутрішній світ часто закритий від інших. Тільки для найближчих людей, яким Риби довіряють, вони іноді відкривають свою душу.

Відносини з владними та вимогливими жінками зазвичай не складаються, хоча може потурати жіночих примх і бажань. Романтичні Риби-чоловіки можуть досить довгий час задовольнятися платонічною любов’ю, тому що відносини все-таки ставлять на перше місце. Іноді жінки вважають чоловіків, народжених під цим знаком Зодіаку, занадто м’якими і безвольними. Але це не так. Просто Риби воліють уникати конфліктів і прагнуть зробити свою обраницю щасливою.


Залишити відгук