Чоловік Терези Коханець

Любов — це розкіш, гармонія і краса. Для естетів, якими славляться між іншими знаками зодіакального кола Ваги, таємниця любові полягає у витонченому досконало предмета зітхань. Ті, хто народився під знаком Терезів, мріє про те, щоб зустріти людину, привабливого одночасно і зовні, і внутрішньо, у якої б були рідкісні душевні якості. Таємниця Ваг полягає в тому, що вони люблять очима. Порівняно з іншими знаками зодіакального кола вони, як ніхто, вміють цінувати правильні риси обличчя і прекрасне, з досконалими пропорціями тіло.

Вони насолоджуються мистецтвом зваблювання, до тонкощів продумують, як створювати відповідну атмосферу, прагнучи зробити з любові чи не витвір мистецтва. Надмірності не для них, і у своїх потягах вони не знають крайнощів. Єдине, на чому вони наполягають, — це непререкаемость естетичного критерію. Тому її партнеру нічого не залишається, як ревно дотримуватися вимоги етикету у всьому. Неналежної поведінки сцени в громадських місцях для Ваг абсолютно нетерпимі, так що не встигнеш озирнутися — і прощавай, любов. Адже, на їхнє глибоке переконання, любов неодмінно повинна бути оточена якимсь чарівним ореолом — і агресія їй абсолютно протипоказана. Чарівні, доброзичливі і спокійні Терези прагнуть до встановлення довірчих відносин з партнером. Любов для них означає в першу чергу розуміння іншого, а зазіхання на неподільне володіння, якщо і прийдуть, то набагато пізніше.

Представники цього знака зодіаку не переносять самотності, але, варто відзначити, що воно їм не загрожує. Чоловіки цього знака просто народжені для любові, вони призначені для постійного спілкування з представницями прекрасної половини людства. Вони можуть красиво залицятися, чим і підкорюють серця.

Ці чоловіки є дуже товариськими людьми, більш того, вони дуже веселі і можуть підкорити собі кожну неприступну жінку. Дуже часто трапляється так, що після того, як Ваги здобули чергову даму, він і не знаю, що ж їм робити далі. Вони стають в замішанні, продовжувати їм будувати відносини з цією дамою або вже немає.

Треба зазначити, що такі чоловіки звертають свою увагу на жінок, як на об’єкт сексуального значення, їх зовсім не цікавить, які переваги і недоліки крояться в цієї особистості. Цей чоловік дуже швидко може кинути жінку відразу після того, як вона перестане задовольняти його в сексуальному плані.

Перш ніж прийняти рішення пов’язати себе узами шлюбу, чоловікові цього знака буде потрібна велика кількість часу, особливо якщо взяти до уваги його нерішучість. Враховуючи той факт, що Ваги є справедливими, вони будуть всіма можливими способами намагатися жодним чином не образити свою кохану, але якщо подивитися на це з іншого боку, то вони не бажають втрачати власну свободу. Ваги схильні до зрад, так як не люблять одноманітності.

Ваги — хранителі любові і чуттєвості. Поцілунок для них також природний, як для інших — дихання. Поцілунки Терезів поширюються направо і наліво, і Терезам невтямки, що деякі дівчата розцінюють поцілунок, як початок серйозних відносин. Чоловік-Терези викладе вам техніку сексу на «відмінно», а потім збагатить досвід оточуючих. Вдосконалюючись, Ваги рухаються до нових вершин блискучих відносин. Якщо ви володієте певними знаннями в цій області, поділіться ними з чоловіком-Терезами. У вас може вийти міцний і неординарний союз.

Потреби інтимного плану чоловіків Ваг, повністю відповідають його можливостям, але, перш ніж лягти з цим чоловіком в ліжко, потрібно пам’ятати про те, що для нього на першому плані виступає власне задоволення. Вони здатні підкорити даму не якістю, а кількістю.

Чоловік, народжений під знаком Зодіаку Терези, любить в першу чергу очима, тому його обраницею завжди буде гарна та вишукана жінка. Його щасливу коханку чекають вельми витончені ласки, але не дуже часто. Ваги це свого роду інтелектуальні партнери. Йому абсолютно не властиві чоловічі проблеми, але частенько переживає з цього приводу. Його сексуальні можливості можуть бути досить вражаючі, але він не так вже часто прагне їх демонструвати. Терези віддають перевагу душевну близькість і не завжди у них виходить знайти підходящу партнерку.

Ваги часто бувають максималістами і того ж вимагають від своєї потенційної партнерки. У ліжку його складно назвати винахідливим, зате він дуже романтичний і любить, щоб його оточували квіти, приємні збуджуючі аромати і дзеркала. Легко йде на флірт, але воліє займатися любов’ю в комфортній обстановці. Вкрай рідко можна спокусити такого чоловіка на пляжі, в ліфті або на даху. Незважаючи на деяку одноманітність в сексуальних відносинах, чоловіки-Терези невтомні. Їх дуже приваблюють досвідченість і розкутість партнерки, вони не проти, якщо ініціатива виходить від жінки.


Залишити відгук