Чоловік Лев Коханець

Лев — улюбленець науки ніжної пристрасті — любові, тому що він сам самовіддану коханець. Він все хоче дізнатись: скороминущу закоханість, серйозне, переворачивающее почуття, такий, що минає розмах у задоволенні своїх бажань, причому на іншу роль, крім головної, він не згоден. Для участі в цьому яскравому театральному видовищі він повинен шукати рівню собі за темпераментом, бо все в ньому повинно вражати своїм масштабом і несподіванкою. Просто кажучи, таємниця Лева полягає в тому, що він все життя залишається вічним підлітком, який щоразу, як уперше в житті, пере мує захват любові.

Закохуючись, всякий раз він переконаний в тому, що зустрів найбільшу любов свого життя. Звідси притаманне йому властивість сприймати все навколо в рожевому світлі. Примітно, як він вимагає від свого партнера беззастережного підпорядкування. Він не терпить ні найменших заперечень з боку оточуючих. А як же: король любить! Йому просто фізичне задоволення доставляє усвідомлення, що жаданий об’єкт його пристрасті покірно впаде ниць до його ніг. Як правило, розуміння того, що справжній сенс кохання полягає не тільки і не стільки в задоволенні своїх власних амбіцій, скільки в житті для іншого, приходить до Лева пізно. В молодості він часто здійснював одну і ту ж помилку— сексуальний потяг брав за любов. Хоча це і здобуло йому славу не має собі рівних коханця, часом йому доводиться розплачуватися запізнілими жалями, тому що дуже пізно його королівському серцю відкрилося, хто з прихильників (прихильниць) по-справжньому любив його.

Навіть не дивлячись на те, що такий чоловік досить марнославна й егоїстична по своїй натурі, то він не менше інших потребує любові. Він любить романтику і ті відчуття, які здатні дарувати прекрасне спілкування з жінками. Він сам для себе вибирає партнерку. Жінки, яких він обирає досить гарних собою, ефектних і добре вміють справляти враження справжньої, істинної жінки.

Сам же Лев, здатний бути дуже галантним кавалером, вести себе досить ніжно. Вони уважні і завжди дарують своїй обраниці не тільки компліменти, але й гарні подарунки. Таким чином, всі його залицяння призводять Лева до поставленої мети. Але, навіть у тому випадку, якщо він полюбить жінку всім серцем, він не то що не дозволить їй керувати собою, але і не дозволити бути рівнею йому.

В один час, сімейне життя з Левом і проста, і досить складна. Він може бути вірним і відданим і шалено люблячим чоловіком, але тільки в тому випадку, якщо буде отримувати від своєї дружини достатньо уваги, любові, ласки і тепла.

Якщо подивитися на це питання з іншого боку, дуже часто, Лев вважає власну дружину ні ким іншим, як своєю власністю. Він усіма можливими способами буде намагатися підкорити тільки своєю волею кожну сферу її життя. Він не буде приймати те, що його дружина віддає всю себе роботі та кар’єрному зростанню. Йому більше до душі, якщо вона буде займатися тільки їм і їхнім спільним затишним гніздечком. Йому цікаві будь-які справи його дружини. Він просто ненавидить, якщо вона тримає щось у секреті від нього.

Величні манери, гордість у погляді, божественна зовнішність — перед вами його величність король Зодіаку. Він високо цінує себе, і в кожній дівчині шукає підтвердження своїх позитивних якостей. Чим більше дівчат у нього буде, тим краще вона себе почуває. І необов’язково доводити відносини до сексу, він задовольниться їх відвертим захопленням перед натовпом глядачів. Наодинці з обраницею він повинен отримувати з її боку достатньо уваги. Але варто мати на увазі, що секс з ним — на вищому рівні. Тому він виходить з себе, щоб дівчина насолодилася їм і розповіла потім про нього своїм подругам.

На інтимну сторону чоловік Лев дивиться не тільки з звичайної боку і сприймає ні як фізичний контакт. Для нього близькість є чимось великим і просто чудовим. Дуже часто представники цього знака є пристрасними коханцями, але в той же час, дуже бояться за власну репутацію. Вони бояться того, що не зможуть відповідати ідеальним вимогам жінки. У ліжку вони дуже технічні, воліють використовувати щось нове і ніколи не скупляться дарувати щедрі компліменти в процесі злягання.

Лев-чоловік іноді грішить тим, що переоцінює «технічну» сторону сексуальних відносин і в молоді роки часто змінює сексуальних партнерок. Тому що часто головним питанням для Лева стає кількісний фактор — скільки саме жінок у нього було. При цьому такі вищі матерії, як почуття, емоції і переживання часто абсолютно не турбують його душу. Якщо чоловік-Лев за щось і переживає, то, перш за все це сексуальна спроможність, тому часто буває досить ревнивий, побоюючись появи більш сексуального і досвідченого конкурента.

Чоловік, народжений під цим знаком Зодіаку, звик добиватися всього і отримувати від життя і від сексуальних стосунків, всього чого тільки не побажає. Саме тому не терпить ні жіночого відмови, ні скромності, ні кокетства. Це великодушний і абсолютно нежадібних коханець. Щоб доставити чоловікові-Леву справжнє задоволення, в ідеалі жінка повинна бути трохи актрисою і реагувати, не приховуючи захоплення і замилування. Леву потрібна розумна і уважна його натуру партнерка, яка зможе вселити в нього впевненість у його сексуальну майстерність, ховаючи це за зовнішньою покорою і послухом. Невтомність Львів в ліжку є їх безперечним плюсом, а з мінусів можна назвати владність, яка інколи доходить навіть до агресивності.


Залишити відгук