Чоловік Близнюки Коханець

Проникнути в любовну таємницю, яку несуть в собі Близнюки, дуже і дуже непросто. Нерідко Близнюкам буває мало одного партнера, і вони — природно, без відома першого заводять ще й другого. І головною причиною такої поведінки Близнюків, цієї «таємниці» є тяга до широті, до раздвиганию рамок. Близнюки лише тоді наважуються зв’язати себе шлюбними узами або взагалі підуть на серйозні стосунки, коли переконаються, що любов не буде означати для них нудьги, монотонності, похмурої сірості буднів, одним словом «стоячого болота», так як те, що в очах інших є «нормальними подружніми відносинами», для Близнюків є нестерпним замахом на внутрішню автономію.

Фантазія, якої люблять віддаватися Близнюки, — це любовна гра з кількома партнерами аж до любові втрьох. На практиці він рідко наважується вголос зізнатися у своїх нетрадиційних таємних бажаннях, тому воліє діяти таємно від усіх, без розголосу. Цікавість розпирає його, він повинен все пізнати, в усьому переконатися на власному досвіді, щоб через деякий час знову все зрадити забуттю. Одягнути ярмо на цього вічного гравця-эспериментатора в змозі тільки людина, яка є рівнею йому в тому, що стосується невгамовної пристрасті до гри в рулетку з життям, яке не буде обмежувати його свободу. Мрія, яка гріє душу Близнюків, — це знайти собі таку супутницю, яка була б готова вжити разом з ними саму небезпечну вилазку, сприймала як належне подвійність натури і спокійно ставилася до бажання час від часу поодинці пускатися в ризиковані пригоди.

Дівчині, яка має намір побудувати любовні стосунки з людиною, що належить до сузір’я Близнюків, слід спочатку ознайомитись з його характеристикою, зрозуміти, що саме його приваблює і цікавить, а що, навпаки, може відразу ж відштовхнути.

Чоловік цього знака не виносить жодних обмежень та тиску, він постійно прагне до всього нового, незнайомого раніше. Його розум і нервова система знаходяться в постійному дії, за ним просто неможливо наздогнати, в результаті чого обраниця чоловіки цього знака іноді просто не розуміє свого коханого.

В любові такий чоловік найчастіше виявляється непостійним, жінці, будує з них відношення або сім’ю, слід бути внутрішньо готовою до його можливих зрад, він в цілому воліє ні до чого не зобов’язує флірт, який не змусить його ніяк змінювати звичний спосіб життя, він не виносить тиску або шантажу.

Чоловік знака Близнюків товариський, любить бувати в центрі уваги, охоче розважає будь-яку компанію жартами і анекдотами, однак при цьому має досить незалежним і примхливим характером, дівчині бажано не забувати про те, що вона, швидше за все, не зможе заволодіти їм цілком і повністю. Краще також не розраховувати на те, що хлопець-Близнюки коли-небудь стане солідним, абсолютно дорослим чоловіком, такі люди зазвичай залишаються життєрадісними юнаками до старості.

Енергія Близнюків бризкає через край. Обережніше, Близнюки бувають эгоцентрическими і самозакоханими, їх думки пройняті тільки своїми успіхами. Любов Близнюків не може існувати без еротичних і психологічних штучок. Він професіонал в поцілунках, в кожному русі його губ відчувається вміння і душевний порив. Його поцілунки для кожної дівчини індивідуальні, тому обраниця може відчути себе прекрасною і єдиною. Що правда, на момент поцілунку — так і є. Цей чоловік відрізняється живим розумом, легкістю у спілкуванні, він володіє витонченими манерами і блискучими здібностями. Близнюки бояться одноманітності, чого б це не стосувалося. Його залицяння — це не просто набір слів і вогняних дотиків. З ним не скучиш, але не варто сподіватися на його стабільність і сталість.

Дівчині, яка бажає близьких відносин з представником сузір’я Близнюків, напевно, цікаво, яким він буде в ліжку. У сексуальній сфері чоловікові-Близнюкам властива простота, різноманітність, однак у цій області він не завжди стовідсотково впевнений у собі, для хлопця знака Близнюків основною зброєю зазвичай стає залучення жінки з допомогою інтелектуальних розваг.

Не варто дивуватися, якщо в інтимні моменти Близнюк не виявиться настільки пристрасним і шаленим коханцем, як, можливо, чекає від нього жінка. Дівчина може не сумніватися в тому, що в ліжку хлопець-Близнюки буде лагідним і ніжним, але сам процес найчастіше не має для нього надто важливого значення.

З допомогою близькості чоловік знака Близнюків прагне краще пізнати нову подругу, при цьому він здатний думати і про що-небудь іншому, партнерці абсолютно не варто ображатися на нього і замикатися. З плином часу та розвитком відносин з жінкою інтимна сфера для людини цього сузір’я стає менш важливою і цікавою, дівчині необхідно подумати про те, як зробити процес більш різноманітним та несподіваним для партнера.


Залишити відгук