День Народження 28 Жовтня: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, народилися 28 жовтня, значно більш відкриті, ніж більшість їхніх побратимів по знаку Зодіаку. Активний, наділений яскравими емоціями, ви всіма силами стараєтесь залишити свій слід у цьому світі. Високий розум і проникливість допомагають вам фільтрувати непотрібну інформацію і добиратися до суті будь-якої справи. Ваша сила лежить у здатності поєднувати хитрість і стратегію Скорпіона з якостями лідера, відображеними в числі 1. Поставивши собі мету, ви прагнете до неї, не зупиняючись ні перед якими перешкодами.

Найчастіше народжені 28 жовтня активно цікавляться своїм здоров’ям і негайно реагують на найменші симптоми захворювань. Можливо, їм слід зменшити свою цікавість, щоб не переступити через край і не стати занадто стурбованими хворобами. Цим людям необхідно винести важливий урок — тіло намагається сама вилікувати себе. Зокрема, застуда не вимагає серйозного втручання: досить випити гарячий чай на ніч і закапати в ніс. Крім того, слід пам’ятати, що розумне вживання ліків може виявитися вирішальним для імунітету до хвороб. Народженим 28 жовтня рекомендується розвивати кулінарні способностии — у них є і терпіння і скрупульозне увагу, властиві чудовим кухарям. Велику користь принесе помірна щоденне фізичне навантаження: ходьба, плавання або прогулянки на велосипеді.

Народжені 28 жовтня свято вірять у необхідність підготовки. Перш ніж що-небудь сказати на певну тему або присвятити свій час, гроші або сили кар’єрі або бізнесу, вони намагаються зрозуміти, які труднощі можуть бути пов’язані з цим. Крім того, вони продовжують наполегливо досліджувати питання після початку справи. Мабуть, більше всього на світі народжені в цей день не люблять замішання тому, що вони виявилися неподготовленны. Їх зусилля можуть доходити до невротичних крайнощів, коли вони починають відчувати страх дотримання строків своєчасного прибуття, підтримки контролю і порядку в роботі.

Знак Зодіаку 28 Жовтня — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Водної стихії, які виділяються наступні якості: відданість, відповідальність, гордість, обережність, опірність, стрімкість.

Планета Управитель: Плутон. Її «дари» Скорпіону — зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: психоаналіз, глибинні зміни особистості, екстрасенсорний дар, смерть і відродження. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за впевненості в доброму ставленні до них оточуючих, в їхній щирості, а також ревнощі.

Народилися 28 жовтня є Скорпіонами. Представники цього знака – натури складні, суперечливі. Скорпіонам властиві жорсткість, твердість характеру, принциповість. Народилися 28 жовтня відрізняються від інших представників знаку більшою м’якістю. Вони можуть не просто йти на компроміси, а самі схильні пропонувати компромісні рішення. Скорпіони, що з’явилися на світ 28 жовтня, раціональні. Вони вміють поводитися з грошима, робити заощадження. Прагнення створити фінансову базу може стати самоціллю Скорпіона. У такому разі представник знака стає істинним матеріалістом.

Народжені 28 жовтня можуть виявитися в досить скрутному становищі, коли почнуть застосовувати свої стандарти до оцінки інших або нав’язувати власні установки мало знайомим людям. Щоб зберегти своє здоров’я, їм потрібно спокійніше ставитися до того, що оточуючі іноді жартують над ними; зрештою, сміх дозволяє виправити невеликі недоліки. Більшість народжених 28 жовтня не проводять розмежування між кар’єрою та особистим життям; проте деякі з них впадають в іншу крайність і відносяться до домашніх справ безтурботно. Можливо, останнім живеться легше, але і ті й інші вимагають розуміння з боку близьких людей.

Для народжених 28 жовтня вкрай важливо знати, що стоїть за певними явищами, як йдуть справи. На їхню думку, вони постійно переймаються тим, як підвищити професійну кваліфікацію своїх колег. Парадоксально, однак, те, що їм абсолютно байдужі люди у своїй масі, вони можуть відчувати антипатію до натовпу. Народжені 28 жовтня дуже вимогливі в особистих і дружніх взаєминах, але їм потрібно бути достатньо чутливими для того, щоб дозволити іншим оформити умови їх союзу. Зайва строгість і повчальність до того ж не сприяє налагодженню контакту з підростаючими дітьми. Дізнатися правду є повторюваною центральною темою життя народжених 28 жовтня. Після цього вони можуть дозволити собі стати саркастичними і глузливими індивідуумами (і відповідно, перестати користуватися популярністю). Їм не слід проявляти цікавість, коли їх не беруть до уваги. Цілком задовольнити свій інтерес вони зможуть околичным шляхом.

В більшості своїй народжені 28 жовтня вміють поводитися з грошима і мають намір створити для себе надійну фінансову базу. Вони знають, як вкладати гроші і як збирати гроші. Зосередження влади важливо для них тільки в тому випадку, якщо її можна використати для продовження роботи і отримання вигоди для своєї сім’ї, соціальної групи або, можливо, всього людства. Однак їм слід остерігатися обмежувати безпосередність інших (а деяким — власну безпосередність) жорсткими нормами і контролем.

Чоловік Скорпіон — народився 28 Жовтня

Чоловіки, c датою народження 28 жовтня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — загадковий, чуттєвий, сексуальний, грунтовний. Чоловік-Скорпіон – незалежний, рішучий і владний. Він не рахується з чужою думкою і робить тільки те, що вважає за потрібне. Він азартний і поривчаста, схильний до авантюр і ризику. Серед типових захоплень представників цього знака – екстремальні види спорту. Підкорити чоловіка-Скорпіона може або така ж, як він сам, яскрава і непередбачувана особистість, або недосяжна та загадкова дівчина, яка буде зовні байдужа до його залицянь і змусить боротися за свою прихильність.

Жінка Скорпіон — народилася 28 Жовтня

Жінки, чия дата народження припадає на 28 жовтня, наділені такими рисами: така дама — приваблива, агресивна, емоційна, похмура, таємнича, мудра. Жінка-Скорпіон – чарівна, пристрасна і приваблива натура. Вона постійно оточена шанувальниками, які борються за її увагу та прихильність. Жінки, народжені під цим знаком, влюбливі і романтичні. Вони віддаються почуттям без оглядки, готові на все заради свого коханого. Згодом стають ревнивими і вимогливими.

День Народження 28 Жовтня

Люди, що з’явилися на світ 28 жовтня, відносяться до Скорпіону за знаком зодіаку. Володіють м’якими рисами і доброю вдачею. Чудові співрозмовники і друзі. Працьовитості і терпіння народжених в цей день можна тільки позаздрити. На частку, народжених 28 жовтня знак зодіаку Скорпіон, випадає безліч випробувань на міцність. Подолати їх і вийти зі складних ситуацій переможцем допоможе тільки старанність і здатність стійко переносити неприємності, якими сповна наділені ці особистості. Здатність не озлоблюватись, допомагає їм рухатися в напрямку щастя, переступаючи через всі випробування, які посилає долею.

Особи, які народилися 28 жовтня знак зодіаку Скорпіон, мають здатність прораховувати всі моменти і передбачати розвиток ситуації наперед. Без початкової оцінки всіх можливих наслідків і власних можливостей вони ніколи не візьмуться за новий проект або за нестандартного рішення питання. Все це пов’язано з тим, що людей, народжених 28 жовтня, будь-які нестандартні ситуації роблять абсолютно безпорадними. Вони просто не вміють справлятися з непередбаченими обставинами.

Скорпіони, народжені 28 жовтня знак зодіаку Скорпіон, володіють унікальною системою світоглядних поглядів та переконань. Крім самостійного слідування своїм упередженням, вони, як правило, нав’язують свою думку оточуючих. І часто засмучуються, стикаючись з неприйняттям своєї позиції. Особистості, що з’явилися на світ 28 жовтня знак зодіаку Скорпіон, дуже важко сприймають жарти на свою адресу. Сказані з гумором слова, сприймаються ними як докір або насмішка. Що згодом призводить до образ і розчарування в своїх друзях. Їм важливо навчитися сприймати гумор, як частину глобального процесу спілкування, і розуміти, що сказане в їх адресу жартівливий вислів анітрохи не применшує гідність і не робить менш значущими особами.

Часто народжені в цей день Скорпіони, розриваються у виборі пріоритетів між сім’єю і роботою. Ставлячи їх на рівнозначні позиції, тим самим ускладнюючи собі життя. У гонці за зростанням кар’єрними сходами, вони забувають про сімейні обов’язки, викликаючи цим нерозуміння домочадців. А без підтримки з їх боку, втрачають інтерес до професії.

Особи, народжені 28 жовтня зодіаку Скорпіон, висувають дуже високі вимоги не тільки до себе, але і до свого оточення. Прагнучи утримати контроль над усіма аспектами свого життя, вони вибирають шлях моралей. Повчаючи, вони прагнуть зробити світ навколо себе краще, а натомість отримують лише невдоволення і нарікання. Успіх чекає їх у сфері фінансів. Володіння відмінним чуттям у виборі професії та подальшому зануренні в роботу, робить їх відмінними фахівцями у своїй галузі.

Любов і Сумісність

В міцному любовному союзі ви — пристрасний, вимогливий і відданий партнер. З неослабною завзятістю ви домагаєтеся об’єкта своєї уваги, проте не вступаєте у відносини до тих пір, поки не переконаєтеся, що людині можна повністю довіряти.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Люди активні, наділені інтуїцією, емоційні народжуються 28 жовтня. Вони від інших представників знаку відрізняються відкритістю. Такі люди не схильні приховувати свої почуття, стримувати емоції. Іноді відкритість грає з ними злий жарт. Але здатність ставитися до життєвих негараздів з гумором допомагає народився 28 жовтня впоратися з неприємностями. Для таких людей властиво замикатися в собі. Вони частіше бувають экстравертами, ніж інтровертами. В житті і роботі народилися 28 жовтня вміло поєднують стратегію і хитрість. Це забезпечує їм можливість відносно легко досягати успіхів в будь-якій справі.

У роботі Скорпіонів, які народилися 28 жовтня, відрізняє докладність. Вони ретельно готують будь-яку операцію. Тільки планування, якісна підготовка, на думку представників знаку, можуть стати запорукою успішної реалізації проекту. Скорпіон комфортно відчуває себе в ролі підлеглого й начальника. Він скрізь на своєму місці. Скорпіон-підлеглий старанний, відповідальний, педантичний. Скорпіон-начальник вимогливий і строгий.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 28 жовтня Скорпіонів відрізняє активний інтерес до свого здоров’я. На відміну від інших представників знаку ці люди реагують на найменші зміни в роботі організму. Вони консультуються з лікарями з приводу і без. Скорпіони, народилися 28 жовтня, люблять профілактику. Вони часто захоплюються БАДами та іншими альтернативними методами підтримки здоров’я. Самолікування, у тому числі і в профілактичних цілях, є бомбою сповільненої дії для Скорпіона. Прийом несертифікованих препаратів може згубно позначитися на здоров’ї.

Доля і Удача

В цей день народжуються терплячі, сором’язливі, невпевнені в собі і своїх силах, лагідні люди. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті якості, які особливо яскраво виражені в людині. Якщо кармічні борги будуть обтяжені негідною поведінкою і неповагою до людей, то життя буде невтішною. Особливо успішно народжені в цей день можуть проявити себе в медицині, біології, хімії.

Поради Скорпіонам, Народженим 28 Жовтня

Поради для народжених 28 жовтня зодіаку Скорпіон: Над педантичним Скорпіоном оточуючі люблять жартувати. Необхідно навчитися спокійно реагувати на подібні речі. Постарайтеся навчитися сприймати життя і людей навколишніх такими, які вони є. Переробляючи все навколо себе, ви створюєте ілюзорний світ, і будь-які непідвладні вам зміни, змушують вас страждати. Розсудливість і аналіз гарні для трудової сфери діяльності, але не для сім’ї та друзів. Натомість вашими постійними супутниками повинні стати ніжність і доброта.


Залишити відгук