Чоловік Рак Коханець

Романтика, загадкове мерехтіння свічок, тонке емоційне сприйняття світу — це те, чим живе, чим характеризується мрійлива натура Раку. Якщо він закоханий, все навколо негайно забарвлюється в світлі, чудові тони, а смуток самотності зникає без сліду. Проте таємниця його душі прихована глибше. Його потреба в любові неймовірно велика — настільки, що для багатьох Раків любов складає основний зміст їх життя, відтісняючи питання кар’єри на друге місце.

Рак може до кінця розкритися в любові і подолати свою природну схильність лише в тому випадку, якщо відчує, що поруч з ним — дійсно надійна людина. Почуття впевненості, безпеки для цього знака— передумова виникнення довіри, в результаті чого пишно розпускається бутон їх любові і чуттєвості. Звичайно, і у Раків трапляються швидкоплинні знайомства, що називається, «знайомства на одну ніч», проте після цього в їх душі залишається осад незадоволеності і прісність. Вони шукають, вони потребують у вічній любові, вони прагнуть до того, щоб життя засяяла всіма барвами веселки. Коли між Раком і його партнером встановиться довіру, він не проти поекспериментувати в ліжку. Однак не за рахунок измельчания почуттів. Адже в кінцевому підсумку любовний екстаз — це злиття душ, а не тіл, інакше все зводилося б до чисто технічної сторони, набору фізкультурних елементів.

Ці особи сильно потребують любові. Вони бажають не тільки любити, але і бути коханими. Найчастіше, в життя представника цього знака може бути кілька романів. Потрібно пам’ятати, що такі чоловіки звертають особливу увагу на тих жінок, які набагато молодше їх самих.

Але, навіть у тому випадку, якщо чоловік-Рак закоханий, він все одно буде вважати, що повинні домагатися його, а не він сам. Але, так чи інакше, якщо він все ж вирішив добитися до себе розташування тієї чи іншої представниці прекрасної статі, то зробить він це досить віртуозно.

Але як тільки, період завоювання підійде до кінця, Рак почне активно демонструвати досить завищену вимогливість і особисту натуру. Але, в той же момент, він дуже потребує того, щоб його хтось любив, дбав про нього і дав йому ласку і ніжність і з-за цього, він сильно боїться втратити свою кохану, хоча при цьому, здатний змінювати їй. Але, він може бути вірним і відданим.

Перш ніж вибрати супутницю життя, Рак перебере велика кількість жінок. Дружина представника цього знака повинна цілком і повністю бути готова до того, що їм доведеться жити з його батьками. Цей чоловік повинен постійно відчувати, що саме він є главою сім’ї. Його дружина повинна бути для нього підтримкою і опорою у всьому, більше того, вона повинна бути максимально терплячою.

Рак невпинно думає про секс, тому впевнений, що в цій сфері йому немає рівних, а інші йому просто заздрять. Він розкріпачена при знайомстві, впевнений у власній неперевершеності. Він не витрачає сил на лобову атаку, як Овен, рухається обережно і неквапливо. Перші його поцілунки сповнені більше ніжності, ніж пристрасті, вони ніби запитують. Його поведінку і слова, як-ніби показують дівчині, що саме вона — та сама, яка змогла підкорити його. Він лестить, і цим багато чого домагається. Тому важко не погодитися з тими якостями, які він так вміло приписує вам. Хіба не ви — сама красива і сексапільна? А якщо відкрити йому доступ, то його поцілунки тут же стануть наполегливими і собственническими.

Чоловіки Раки дуже чутливі, еротичні і пристрасні. В любовних відносинах і в ліжку, він просто чудовий коханець, так як чудово відчуває те, чого від нього чекає його партнерка. Але, так чи інакше, вони не поспішають виконувати всі забаганки і бажання жінки. В першу чергу, вони дбають про особисті відчуття.

Рак — чоловік відмінно знає собі ціну і не прагне добиватися прихильності жінок, будучи переконаним, що це вони повинні домагатися його уваги. Жодна жінка, навіть дружина з якою Рак живе багато років, не буде на 100% впевнена, що їй вдалося «приручити» його, тому що він не дозволяє собі відкрито виявляти свої емоції. І тільки, займаючись з нею сексом, можна відчути його ставлення. Раки-чоловіки дуже цілеспрямовані і гонорові, прагнуть у всьому бути на лідируючих позиціях, ставлять перед собою складні завдання і з успіхом їх вирішують.

Чоловік Рак — власник і прагне якомога міцніше прив’язати свою жінку до себе і до дому. Дуже цінує комфорт і затишок. Йому необхідно, щоб партнерка розділяла його інтереси, ідеали, смаки, щоб розуміла і підтримувала його у всіх починаннях. Оскільки Рак дуже чутливий, то може бути не в міру образливим і недовірливим. Такий чоловік хоче домогтися повної інтимності, воліючи напівтемрява, занавешенные вікна, тиху музику. При цьому вважає, що жінка завжди повинна бути готова задовольнити його бажання в будь-який час і в будь-якому місці. Кращими партнерками для нього будуть жінки, народжені під знаками Землі і Води (Тельці, Раки, Риби).


Залишити відгук