Чоловік Водолій Коханець

У незалежного Водолія величезну кількість таємниць, і всі вони незвичайні. У нього є те, що одночасно притягує до нього багатьох, — його весела вдача, відкритість, але якщо копнути глибше, то виявиться, що за цим поверхневим шаром ховається незліченна безліч усіляких дивацтв. Сьогодні під впливом спонтанного пориву він зближується з людиною, а вже назавтра віддаляється від нього. Неймовірна мінливість — ось в чому головна проблема Водолія.

Якщо у партнера Водолія достатньо гнучкості, нудьгувати йому не доведеться. Його чекають захоплюючі любовні перипетії, тому що всякі умовності і стандарти любите Водолію. Таємниця його полягає в неусвідомленому перманентний протест проти всього, що заганяє в рамки, позбавляє його відчуття польоту. Водолій хоче випробувати всі можливості і жадібно вдихає аромат екзотики. При цьому слід мати на увазі, що любов Водолія неодмінно включає в себе елемент товариства і братства. Він не задовольняється одним сексом при всій привабливості останнього. Нерідко Водолії беруть в дружини або чоловіки товаришів по дитячим іграм або років отроцтва, однак життя незаперечно доводить їм, що любов— це щось зовсім інше. Водолію властиво оберігати свою свободу і незалежність від надто явних посягань, навіть якщо вони прожили у шлюбі вже багато років.

Чоловіки цього знака зодіаку дуже часто захоплюються протилежною статтю. Заводячи нові романи, вони здатні повністю розчинятися в них, так як в цей момент поглинається всі їх істота. Як правило, такі стосунки не бувають досить тривалими. Навіть при максимальному надання їм свободи, вони «приручаються».

У своїй обраниці він бажає бачити не стільки палку коханку, скільки вірного і відданого друга. Йому дуже складно уявити, що лише одна жінка буде йти поруч з ним по життю. Він цікавиться всім новим, воно буквально тягне Водолія до себе. Це стосується і всіх представниць протилежної статі.

Йому з кожним разом хочеться розгадувати все нові і нові загадки. Розраховувати на те, що Водолій буде з нею до кінця життя, може лише та жінка, яка збереже деяку загадку і інтригу, щоб йому було цікаво постійно її розгадувати.

Вони не відчуваю ні найменшого бажання пов’язувати себе узами шлюбу. Але, як раз саме від цієї людини, його дама серця може отримати пропозицію в самий несподіваний момент часу. Основою подружніх відносин для представника цього знака є дружні стосунки, наявність спільних інтересів, здатність дружини бути зі своїм чоловіком під час зльотів і падінь.

Водолій відчуває дівчину так, як ніхто із знаків. Його інтуїцію неможливо обійти. Під час поцілунку Водолій направить свої чутливі «антеннки», щоб зловити вашу відповідну хвилю емоцій. Якщо у дівчини виникло зустрічне бажання, це зробить його щасливим, і від цього його пристрасть лише запалилося. Він обдарує вас яскравими почуттями і сексуальними чарами. Коли ж Водолій захоче відпочити, просто дозвольте йому бути розкутим, приголубте його, і тоді йому стане зрозуміло, що тут його люблять, і захищатися не від кого. А довіра Водолія коштує багато чого.

Близькість для Водоліїв не є пріоритетом. Він здатний розгортати вельми бурхливу діяльність у всіх сферах життя, але тільки не в сексі. Якщо жінка володіє сильним темпераментом, то навряд чи вона зможе отримати те, чого бажає. Для того щоб у вас трапилася близькість з чоловіком-Водолієм, спочатку ви повинні завоювати його своїм інтелектом. Так що коханець з нього, скажімо прямо – на любителя.

Під час «цукерково-букетного» періоду з Водолієм-чоловіком спілкуватися досить приємно і легко. Він романтичний і турботливий, без зайвої наполегливості та наполегливості. Але в інтимних стосунках, буває надто переймався безпосередньо технічною стороною питання, недостатньо проявляючи свої емоції і романтизм через страх не відповідати запитам коханої.

Водолій володар не слабкого, але досить спокійного сексуального потенціалу. Він не є жінконенависником, але при цьому до жінок він ставиться дещо іронічно. У відносинах поважає свободу, потурає жіночих примх і бажань, але не прагне підпорядкувати собі партнерку. Якщо жінка старше, то її надмірна постійна турбота і опіка будуть дратувати Водолія-чоловіка. Молода партнерка викликає швидше батьківські почуття, йому подобається оберігати її від життєвих труднощів.


Залишити відгук