Чоловік Терези і Жінка Діва — Сумісність

Спокій і стабільність, вишуканість і гармонія – ось основні якості, що характеризують союз чоловіків Ваг і жінок Дів. Але не треба думати, що спокій абсолютно, а стабільність нескінченна. Та й посеред досконалої гармонії обов’язково де-небудь, нехай буде стирчати парочка цвяшків.

Чоловіки-Терези довго приймають рішення. Вони зважують, визначають, коливаються. Тут має значення все: і їх нерішучість, і дуже серйозне ставлення до сім’ї. Ваги мріють про єдину супутниці на все життя, тому подібна вередливість зрозуміла. Але з Дівами у них все складається трошки інакше. Діви і самі не квапляться з вибором. Вони дуже практичні, бояться зробити помилку і живуть під девізом: «Сім разів відміряй, один раз відріж».

Правда, вони схожі? Тому, якщо, наприклад, нетерпеливую дівчину Овна повільність Ваг змусить обурюватися, то Діва отримує задоволення від тривалого процесу залицяння: відмінно, у неї є час, щоб все зважити, не наробити помилок і не зіпсувати собі життя! До того ж, чоловік Терези так красиво доглядає. Ще б, Ваги – самий вихований, самий тактовний, самий легкий і приємний у спілкуванні знак Зодіаку, він – вічна душа будь-якої компанії із чарівною і щирою посмішкою! Так що ця пара не поспішає офіційно закріплювати відносини. Вони довго зважують і відміряють, відчуваючи при цьому, насолода від процесу.

Педантична, розумова Діва розбірлива і вишукує недоліки навіть там, де їх немає. Але у Вагах бачить ідеал чоловіка: вона в захваті від його почуття справедливості, тонкого розуму і витончених манер. До того ж, на початковому етапі відносин вона не помічає сонму прихильниць за його плечима. Але вони ще з’являться, жінки-подруги, які слідують за чарівним ветреником все життя!

Стосунки чоловіка Ваг і жінки Діви будуть спокійними: обидва не люблять скандали і гучні розгляду. Ваги, керовані Венерою, роблять любов сенсом життя; вони оточують обраницю обожнюванням, схилянням і пристрасної ніжністю. Чоловік Терези поставить свою Діву на п’єдестал, у неї так багато достоїнств: вона ніжна і добра, її очі сяють, як зірки (відмітна ознака знаків, що перебувають під заступництвом Меркурія). Навколо неї завжди ідеальний порядок, у Діви талант робити життя красивою і доцільною!

Але раптом посеред цієї ідилії жінка зауважує: кілька днів в тиждень він, ні з того ні з сього, знімає її з п’єдесталу. Чому? Просто тому, що не в дусі, хтось зіпсував йому настрій, і він абсолютно вибитий з колії і втратив своє хвалена рівновагу.

А Ваги буде шокований її вмінням вколоти. О так! Кричати Діва не буде, як і бурхливо з’ясовувати стосунки. Але якщо їй щось не сподобається (наприклад, його флірт на вечірці), вона його вколе не раз. Дрібні, болючі уколи діють на Ваги нищівно! Діва знайде, за що його вколоти: наприклад, за лінь, хоча, по суті, він не лінивий, просто періоди активної діяльності у нього повинні чергуватися з відпочинком.

на Жаль, їй цього не зрозуміти, тому, що вона дуже працездатна. Іноді вона буде нарікати на нього за нерішучість: дійшовши до середини пішохідного переходу, він може запросто повернутися в ресторан, щоб доїсти десерт, а, не дійшовши двох кроків до дверей ресторану, все ж таки відмовиться від цієї дурної ідеї і повернеться на перехід.

Через якийсь час Діві набридне ходити за ним по вечірках, вона із задоволенням займеться організацією побуту: картини у будинку Діви висять ідеально рівно, у вазах завжди свіжі квіти, підлогу сяє, а на кухні ні плямочки. Ваги обожнює красу і порядок у всьому, але… не відмовиться, щоб це робив за нього хтось інший. Переклавши все на работяжку-діву, він перестане прибирати за собою брудний келих зі столу, буде кидати шкарпетки де попало.

І тут справа одними шпильками не обмежиться! Ваги познайомляться з силою і міццю Землі (стихія Діви). Вона йому влаштує парочку землетрусів і пояснить, що не дозволить не рахуватися і не поважати її. Але вона все йому пробачить: за шарм, за посмішку, за те, що він обожнює її, за страсну чуттєвість і вишукану ніжність.

Стосунки чоловіка Ваг і жінки Діви будуть дуже дивними, заплутаними, схожими на тривалий роман і детектив одночасно. Цілком припустимо, що якийсь час партнери зможуть співіснувати мирно, але потім неминуче з’являться проблеми, які потрібно вирішувати негайно, щоб уникнути катастрофи відносин. Їм непросто розуміти один одного, хоча ключі для розуміння можна знайти у взаємній повазі, бажання зберегти свої почуття для спільного майбутнього.

Чоловік Ваги живе у надто ефемерному світі, щоб відповідати своїй прагматичній партнерці. Він любить мріяти, і часто підміняє реальність своєї вигаданої дійсністю, тому що прагнути уникнути проблем і необхідності приймати рішення. Жінка Діва не любить витати в хмарах. Її кредо – гранична конкретика і практичність. Вона із задоволенням створює свій будинок, піклуватися про нього, а заодно – невпинно повчає і наставляє інших. Тонкий романтик – чоловік Ваги буде розчарований, не дочекавшись від своєї обраниці відповідної чуттєвості і романтичності, хоча перший час її невпинна турбота і увага його захоплювати.

Жінка Діва навіть здається байдужою – вона завжди зайнята справами, і вважає пустощами і дурною тратою часу романтичні бесіди і вечері при свічках. Чоловік Терези любить огораживаться від реальності у своєму вигаданому, уявному світі, жінка Діва своїм завданням вважає вивести його в реальність, навчити практичності і точності. Її дратує, що партнер постійно забуває важливі дати, втрачає речі, не тримає своїх обіцянок. Необов’язковість чоловіки Ваг будуть так ображати її, що після деякого періоду вона буде висловлювати йому їдкі критичні зауваження з цього приводу.

З цього моменту в парі може піти зворотний відлік їх відносинам, тому що, розпалюючи конфлікт з двох сторін, не намагаючись загасити полум’я, партнери незабаром впритул підійдуть до єдино правильного рішення – розлучитися. Якщо ж розумне початок в кожному з цієї пари переможе амбіції, то чоловік Ваги і жінка Діва цілком можуть прийти до мирної угоди, що дає їм непогані шанси на щасливий шлюб. Жінка Діва дуже стримана у своєму спілкуванні. Вона не потребує додаткових емоціях, в суспільстві людей, віддаючи весь вільний час проводити вдома, в домашніх заняттях.

Чоловік Ваги прагне до постійних контактів, він не може жити без спілкування з друзями і нових яскравих вражень, тому буде схильний проводити вільний час поза межами їх дому. Якщо партнерка погодиться, що обранець має потребу в цій свободі, між ними буде розуміння, і світ не буде порушений скандалами. Якщо ж жінка Діва буде диктувати свої умови, чоловікові-Терезам доведеться відстоювати своє право на особисте життя, а це в черговий раз розв’яже конфлікт.

Парі чоловіки Ваг і жінки Діви допоможе чіткий розподіл ролей у сім’ї. Партнер повинен забезпечувати своїх близьких матеріально, він повинен навчитися приймати рішення і практично втілювати в життя всі ідеї щодо розвитку відносин. Жінка Діва буде відмінною господинею дому. Крім того, її головна роль у відносинах – «сірий кардинал». Мудра жінка Діва обов’язково знайде шлях до серця обранця, зможе тактовно допомагати йому приймати рішення і рухатися в правильному напрямку, але при цьому обраниця буде залишатися в тіні.


Залишити відгук