Чоловік Терези і Жінка Телець — Сумісність

Товариський, душа будь-якої компанії чоловік Ваги і спокійна, небагатослівна жінка Телець управляються однією планетою – Венерою. Блискучий розум Ваг і практична приземленість Тільця – результат впливу однієї планети? Не може бути! – скаже будь-хто, знайомий з Вагами і Тельцями, – це різні люди!

Їх відмінності пояснюються різними стихіями (Повітря – у Терезів, Земля – у Тельців), і тим, що Тельці, крім Венери, володіють другий планетою-покровителем: Хароном. Але загальна Венера (відсутність загадкового бродяги-Харона, який вміє впливати здалеку, з’являючись раз на п’ятдесят років) об’єднує Повітряні Ваги і Земного Тельця: обидва вважають вміння любити самим головним і прекрасним на світі. Тільки кожен по-своєму реалізує це вміння.

При першій зустрічі чоловік Ваги надає велике значення зовнішності. Для нього оболонка значить більше змісту. Хоча сам він тлумачить це по-своєму: зовнішнє відображення внутрішньої суті. Але, як би там не було, він любить пещених, доглянутих, зі смаком одягнених красунь. Жінки Тельці цілком підходять під опис. Буває, що вони схильні до повноти, але це не стане перешкодою; багато Терези обожнюють пишні форми. Чим ближче вони будуть дізнаватися один одного, тим більше буде у них підстав для офіційного закріплення відносин.

Телець – сіль землі, вона поєднує в собі чудові якості характеру, які кожен чоловік шукає в жінках: доброту, чарівну жіночність, внутрішню стабільність. Вона не встоїть перед його чарівністю і посмішкою. По-хорошому, Терезам треба заборонити застосування смертельної зброї, разить на повал: фірмової посмішки Ваг. Для нього, можливо, останнім аргументом для вступу в шлюб її не-ревнивість і спокійна доброзичливість (про ревнивости жінки Тельця дещо пізніше).

Мабуть головне, що об’єднує цю пару в побуті – сибаритство, любов до комфорту і розкоші. У них однакові пристрасті: обидва обожнюють купу яскравих флаконів у ванній, гелі для душу, дорогі тюбики і баночки. І все це – на тлі пухнастих рушників, банних халатів і килимків. У вітальні буде дорога стереосистема (вони не мислять життя без музики).

Нічого дешевого: тільки найкращі тканини і килими, книги в шкіряних палітурках – о, так, це їх світ. З вітальні вони плавно переходять на кухню. Тут – царство Тільця. Може бути, їй більше подобаються картоплю і баклажани, але для нього вона буде створювати вишукані кулінарні шедеври. Жінка Телець любить готувати, а чоловік Терези – поїсти (хоча потім може годинами зганяти вагу в спортзалі).

Ідилію порушує огидна проза життя: на комфорт потрібні гроші, і їх заробляння може стати каменем спотикання. Фінансові труднощі дратують обох, у них ніби немає імунітету до проблем, що приходять в життя ззовні. У результаті чоловіка Ваги неприємно здивує зайва приземлена меркантильність подруги. Телець буде вимагати від легковажного і безтурботного (як їй здається) партнера виконання зобов’язань, вона буде повторювати:

— У всіх є обов’язки, треба менше говорити і більше робити!

Ідеальним варіантом стане спільне досягнення успіху. Нажита нерухомість та майно буде скріплювати шлюб чоловіки Ваг і жінки Тельця.

З плином часу відносини будуть дещо змінюватися; Ваги стають прохолодніше, а Телець більш вимогливим. Її жіночна м’якість може обернутися владністю. Ваги чекає ще один сюрприз: ревнощі. Але як, чому, вона завжди дивилася крізь пальці на його безневинний флірт! Відмітна риса характеру жінки Тельця: вона спокійно дивиться, як її Ваги воркують на вечірці з сусідкою, її не чіпає кокетство суперниці і явна зацікавленість в очах чоловіка. Але якщо вона дізнається про факт фізичної зради стає непередбачуваною і навряд чи пробачить. Терезам треба представити розлюченого бика і зробити висновки. Якщо вони розлучаться, він буде довго приходити в себе, не розуміючи, що сталося: для Ваг значуща саме романтична складова любові.

Сексуальні відносини для двох людей, кожен з яких вважає любов найважливішим на світлі, прекрасні і гармонійні. Інакше і бути не може – у них же одна Венера на двох! Можливо, їй захочеться більше простоти і менше романтичних розмов у ліжку. А він би хотів, щоб вона була трошки романтичніше. Але вони знайдуть компроміс, в якому тіло, душа і розум будуть перебувати в прекрасній гармонії.

З’єднання в цьому союзі Повітря і Землі робить його трохи дивним, незрозумілим, складним для оточуючих людей. Але самі чоловік Ваги і жінка Телець можуть бути абсолютно щасливими разом до глибокої старості, завдяки Небо за те, що звело їх долі. Вони трохи схожі один на одного, але і їх відмінності не становлять конфронтацію, а лише доповнюють якості один одного. Разом ця пара може зробити багато чого, і при цьому зберегти індивідуальність кожного партнера в незмінному, первозданному вигляді.

Чоловік Терези дуже романтичний, легкий на підйом. Він може мріяти, хоча віддає перевагу розумно і виважено підходити до своїх рішень і вчинків. Його недовірливість і тривожність роблять його дуже обережним у справах – іноді він просто чекає, коли проблеми вирішаться самі собою, нічого не роблячи. Жінка Телець позбавлена зайвого романтизму і мрійливості, вона воліє мати в життя конкретні цілі, і виконувати конкретну роботу. Вона любить незалежність, і не погодилася б ні за що на таку любовну прихильність, яка б пов’язала її по руках і ногах.

Жінка Телець завжди прагне залишити собі частину своєї свободи, і у відносинах з чоловіком Вагами також заявить свої вимоги, хоча свобода жінки Тельця виражається тільки у виборі шляху, і нічого більше. Чоловік Терези, очікуючи, що його обраниця буде складати йому компанію при відвідуванні друзів, дуже помиляється, так як вона вважає за краще проводити час вдома, в колі сім’ї, за домашньою роботою або хобі. Жінка Телець не поділяє погляди свого партнера, і не любить товариство малознайомих людей, галасливі компанії і вечірки. Але в цьому питанні, здається, тотально нерозв’язним, ці партнери можуть знайти золоту середину, і залишити один за одним право на власне життя, так як вони з розумінням ставляться до почуттів і бажань іншої людини.

Жінка Телець може ревнувати свого чоловіка, але, якщо він не буде давати їй приводів для надмірної ревнощів, стане з розумінням ставитися до почуттів партнерки, ця небезпека також зникне сама собою. Партнерів чекають спільні переживання, напружена духовна робота і зміни в житті. Їм обом подобаються якості один одного, вони згодні на всю перекроювання власних поглядів, лише б разом їм було добре. Непорозуміння в їх союзі можуть виникнути тоді, коли необов’язковість чоловіки Ваг зіткнеться з педантичною ретельністю жінки Тельця.

Партнерці буде дуже важко звикнути до того, що її обранець не тримає свої обіцянки, забуває слова, спізнюється на зустрічі, забуває важливі дати і т. д. Але до цього якості характеру партнера їй доведеться звикнути – він завжди буде для неї великим дитиною, якого варто іноді контролювати і тактовно направляти в потрібну сторону. Цей негативний момент компенсується тим, що чоловік Терези це робить не з злого умислу – просто його думки завжди займає так багато речей, що, думаючи про щось глобальне, він здатний забути «земні» речі.

В парі чоловіки Ваг і жінки Тельця відносини повинні будуватися на повному розумінні один одного, а також на прийнятті кожним партнером іншого таким, який він є. Незважаючи на очевидні недоліки цього союзу, вони легко можуть бути куповані рівними розуміючими відносинами партнерів, їх взаємовиручкою і підтримкою.


Залишити відгук