Чоловік Терези і Жінка Скорпіон — Сумісність

Здавалося б, жінка-Скорпіон може бути задоволена: вона нарешті зустріла чоловіка, у якого і думки б не виникло пригнічувати її. Від нього не дочекаєшся грубого слова, він тактовний і терплячий. Він так зворушливо крихкий, що хочеться обійняти сильніше і дізнатися – не хрустнут кісточки? Так чому ж Скорпіону знову чогось не вистачає?

Брутальність – це не про Ваги. Чоловіки цього знаку володіють м’яким характером і тонкою душею, вони дружелюбні і приємні у спілкуванні. В наш грубий вік якщо і залишилися справжні джентльмени, то вони, безсумнівно, народилися під сузір’ям Терезів. У розумінні агресора-Скорпіона такий ніжний і чутливий юнак – видобуток, жертва, встромити кігтики в яку велить сама природа. Полювання не буде довгою: хіба чоловік-Терези зможе встояти перед чарами фатальний хижачки?.. А сама вона лише потім зрозуміє, який скарб їй дісталося. Можливо, зрозуміє. Набагато пізніше.

В цій парі жінка бере на себе роль домінанта – так, Скорпіону того й хотілося, але теорія і практика, як відомо, поняття досить різні. Її коханий подібний воску, приймає будь-яку форму жіночих пальчиках… але віск – субстанція ненадійна. Якщо зліпити з нього меч, вийде не зброя, а шматок воску у формі меча. Такий «аморфний» чоловік не стане опорою своїй жінці. Втім, Скорпіону опора потрібна набагато менше ніж представницям інших знаків, зірки наділили її воістину героїчної міцністю. Ні, їй потрібен не той, хто вирішував би її проблеми, а той, ким вона могла б пишатися. Той, хто змусив би її і оточуючих себе поважати.

Для Ваг любовні стосунки зі Скорпіоном стануть корисним досвідом. З одного боку, він теж отримав те, що хотів: жінку-криголам, на кормі якого можна причепити свою шлюпочку і подорожувати по життю в повній безпеці. З іншого, задушлива влада отруйної дами обтяжує Ваги. Її безкомпромісність і вміння бачити наскрізь – випробування навіть для чоловіків міцніше. Йому хочеться спокою і розміреності – а вона відчуває себе найкращим чином у ситуаціях, які передбачають ураган емоцій, причому не так важливо, позитивних чи негативних. Йому з нею дуже важко. Їй з ним надто просто.

У будь-яких відносинах існують періоди спаду і підйому. І новий світанок почуттів цілком може настати, якщо обидва партнери зійдуть зі своїх улюблених позицій: «я не хочу нічого вирішувати» – Ваги та «я нічого не хочу міняти» – Скорпіон. Подолання труднощів породжує життєву мудрість, а бажання стати духовно ближче своїй коханій людині творять чудеса. Якщо Терезам вдасться подолати свою боязкість, якщо спілкування з жінкою-стресом загартує його – а Скорпіон, у свою чергу, хоч ненадовго спуститься зі свого п’єдесталу, щоб підтримати його в цьому, можна сміливо стверджувати: у них все буде добре. Союз, визначений зірками як благодатний, тільки тоді стане таким, коли ви самі цього захочете.

У Скорпіона є одна дивовижна риса характеру: якщо вона опускає свою фірмову уїдливість і бажає підбадьорити людину, вона знаходить такі слова, які здатні вселити віру у власні сили і мужність навіть Ваг. Переконати з властивою прекрасній статі м’якістю, але рішуче, як можуть лише жінки Плутона – а не морально знищувати день за днем, ось що ви можете зробити для свого чоловіка. Раз ви в парі головна, на ваші тендітні плечі лягає ся непросте завдання – врятувати почуття і відносини. Ви дійсно сильніше. А значить, вам і вирішувати зараз за двох.

Союз чоловіка Ваг і жінки Скорпіона повинен базуватися на постійному пошуку балансу, компромісу між ними. В цілому можна сказати, що цей союз досить вдалий для них обох – він дає партнерам можливість духовного зростання, вдосконалення всіх своїх перфектных якостей і позбавлення від шкідливих звичок. Чоловік Терези і жінка Скорпіон, перебуваючи разом, дадуть один одному «друге дихання», відкриють зовсім нові шляхи, нівелюють негативні сплески емоцій тільки для того, щоб насолоджуватися життям і своїми відносинами тривалий час.

Чоловік Терези дуже спокійний і врівноважений. Його дуже важко вивести з себе, він досить боязкий і сором’язливий. Чоловік Терези не любить бути в центрі уваги, хоча спілкування з друзями йому життєво необхідно. Жінка Скорпіон завжди смілива й рішуча. Вона може дивитися на свого партнера, як на нерозумну дитину, вимагає контролю і особливої турботи, що спонукає її взяти всю ініціативу в свої руки. Перший час партнери будуть просто вивчати один одного, радіючи тому, що вони такі різні. Потім їх відносини можуть закрастися проблеми, які не викличуть деструкції відразу, але з часом будуть рости, як сніжний ком, обростаючи новими проблемами і невдоволенням.

Жінка Скорпіон буде роздратована тим, що її партнер абсолютно пасивна і незворушний. Вона б хотіла спільної участі у справах зі своїм обранцем, але багато хто, якщо не всі питання їй доводиться вирішувати самій, поодинці. Однак партнерці може не вистачити тактовності, і вона стане тиснути на обранця, занадто грубо і різко висловлювати йому свої претензії. Чоловік Терези уникає всякого тиску на себе, а тому він буде захищатися, закриватися від нападок, або ж нападати зі свого боку. Ця боротьба ні до чого хорошого не призведе, вона буде здатна відібрати у партнерів сили, час, почуття, але не дати нічого взамін. При такому розвитку подій пара чоловіки Ваг і жінки Скорпіона розпадеться через деякий час зовсім.

Біда чоловіка Ваг в тому, що він не може висловити свою партнерку прямо, що його турбує, який розвиток ситуації він бачить зі своєї позиції. Він буде таїти образу в собі, поки вона не дійде до критичної маси. Потім же потік його гніву може призвести до незворотних наслідків – ось чому скандали в парі чоловіки Ваг і жінки Скорпіона такі катастрофічні. Презирство до слабкостей свого партнера з боку жінки Скорпіона тільки посилить ситуацію, зробить її набагато гостріше і драматичніше.

Щоб не допустити у своїй спільного життя таких тотальних подій, чоловік Ваги і жінка Скорпіон повинні подумати, на якій основі будувати свої взаємини один з одним. Жінка Скорпіон має велике значення в житті партнера – вона є і люблячою дружиною, і строгим учителем, і справедливим іншому. Зрозумівши цінність цих відносин, чоловік Ваги повинен весь свій досвід врегулювання конфліктів направити на зміцнення союзу зсередини, створення довірливих, відкритих відносин з партнеркою. Для цього, перш за все, він сам повинен позбутися від своєї замкнутості.


Залишити відгук