Чоловік Терези і Жінка Стрілець — Сумісність

Вони різні? – безумовно. Він явно не той, про кого вона мріяла все життя? – так, звичайно. А вона – зовсім не та жінка, яка, як він думав, потрібна йому? – без сумніву. І все ж, вони разом і щасливі. Для цього треба було так мало, всього лише: їй – порахувати до десяти, перш ніж вистрілити необдумані слова йому в обличчя, а йому – трохи менше роздумувати, коли приймає рішення. Це такі маленькі жертви, але зате як багато вони отримали натомість: любов, справжню дружбу, дивовижний секс, після якого вони будуть відчувати себе окриленими, свіжими і якими-то по-особливому чистими.

Описувати стосунки чоловіка Ваг і дівчата Стрільця дещо складно через їх багатоликості (обидва знака мають дві планети-управителя, що обумовлює певну багатозначність). Ніколи не можна передбачити, яким буде чоловік Ваги в день знайомства зі Стрільцем, і який саме Стрілець спіткнеться у нього на дорозі (це не жарт: всі Стрільці злегка незграбні). Ваги можуть бути вченими книголюбами (з таких виходять відмінні адвокати, юристи, професора історії і філософії), веселими компанійськими хлопцями або мрійниками-фантазерами. Але що всі вони будуть закоренілими оптимістами і поборниками справедливості – це факт. Стрільці… цих класифікувати ще складніше. Точно про них можна сказати наступне: вони відверті, сміливі, розумні, щирими і відвертими до неподобства. Так, вони ще більші оптимісти, ніж Ваги. І їх майже неможливо збентежити і увігнати в фарбу.

Існує астрологічне оману, що Вогняна Стрілець дівчина, відома своїми планетами – Юпітером (символізує здатність панувати, силу, розширення кола дії) і Хіроном (безмежна здатність саморозвитку, вихід і безвиході) буде лідером, а Повітряний чоловік Ваги під управлінням Венери (любов, емоції, пошук задоволень, прагнення до розкоші) і того ж Хірона – вічним підкаблучником. Нітрохи не бувало; Терези – знак Кардинальний, а Стрілець – всього лише Рухливий. Тому лідером у цій парі буде чоловік Ваги. Дівчина Стрілець не буде дуже вже проти; адже хто головніший – той повинен бути більш відповідальним, брати на себе якісь нудні обов’язки. А вона любить розваги, ненавидить нудьгу і обмеження. Детальніше про пріоритети Стрільців.

При несприятливому поєднанні гороскопів сексуальність в цій парі може складатися не традиційно; енергетично перенасичений союз стає причиною спотвореної еротичної складової у відносинах.

Є щось, що дуже люблять робити і Ваги чоловіки і дівчата Стрільці: вести живі, захоплюючі бесіди! Тем для розмов і палких суперечок їм вистачить до кінця життя, вони ніколи не набриднуть одне одному. Рухливий розум ерудованого Стрільця із задоволенням приймає відповіді на складні питання, які пропонує їй Ваги. Але іноді в цій гармонії може звучати нота дисонансу; наприклад, якщо одного разу Стрілець заявить партнеру:

— Слухай, ти бачив себе в дзеркало? У тебе пузень зростає, кінчай тріскати шоколадні цукерки (Ваги, до речі, дійсно ласуни!). Я у популярного дієтолога читала, що пристрасть до солодкого – ознака безвілля і керованості!

Понад тактовний чоловік Терези іноді хоче, щоб його подруга володіла більшою мірою почуттям міри, була б більш чуйною і вихованою в загальноприйнятому сенсі слова. Йому часом здається, що щиросердність дівчата-Стрільця схожа на саму звичайну вульгарність, і не можна сказати, що він так і не прав. У неї теж можуть бути серйозні підстави бути незадоволеною партнером: коли він спочатку обіцяє що-небудь зробити, а потім приймається нескінченно зважувати за і проти, і, як результат – не виконує своєї обіцянки. Але пам’ятайте, в самому початку було сказано: вони можуть бути щасливі, якщо вона буде спочатку думати, а потім говорити, а він – буде менше коливатися, а більше діяти

Навколишнім буде здаватися, що чоловік Ваги і жінка Стрілець ніколи не зможуть прийти до згоди. Однак партнери розвіють сумніви, коли виявлять неабиякі здібності у створенні міцного і щасливого союзу. Цей шлюб має дуже великі шанси на тривале існування, він дає кожному з партнерів багато можливостей для творчого самовираження і духовного зростання. Пару чоловіки Ваг і жінки Стрільця можна назвати союзом елегантного джентльмена з сильною амазонкою, які всі труднощі можуть подолати разом, тримаючись за руки.

Чоловік Ваги відрізняється граничним спокоєм і врівноваженістю. Він не любить приймати рішення і брати на себе відповідальність, але буде самовіддано діяти під керівництвом тактовного і енергійного наставника. Його боязкість – це не слабкість, не прояв комплексів. Просто він дуже звик витати в своїх думках, що це цілком замінює йому широке спілкування і контакти з оточуючими людьми. Втім, він з великим задоволенням буває в суспільстві, жваво спостерігаючи за всім, що відбувається.

Жінка Стрілець по достоїнству оцінить тактовність свого партнера, його вміння тримати баланс у відносинах. Вона буде просто зачарована його вишуканими, витонченими манерами, його багатим інтелектом і духом романтизму, який огортає все навколо нього. Чоловік Терези з задоволенням буде проявляти свої лицарські якості, тим більше, що його партнерка так захоплюється ними. Він буде вгадувати будь-яке бажання обраниці, дарувати їй тепло і увагу. Зовні різні, ці люди збігаються один з одним майже ідеально, не даючи приводу для сварок і роздратування. Якщо трапитися так, що у відношенні чоловіка Ваг буде проявлена грубість або образи, він може замкнутися в собі, втратити інтерес до розвитку відносин, довго таїти образу в глибині душі.

Ніхто з партнерів не повинен нав’язувати своїх поглядів, переконань. Ця пара, як ніяка інша, має великий потенціал для спільних обговорень проблем, робочих спорів, в яких, як відомо, народжується істина. Їх якості комплементарні – цим необхідно користуватися, успішно доповнюючи один одного у спільній професійній діяльності, і просто в житті. Поступившись деякою частиною своєї свободи, ні чоловік Ваги, ні жінка Стрілець нічого не втратять. Кожного з них підтримає розуміє партнер, здатний дати їм набагато більше, ніж вони мали до цього союзу.

Щоб зберегти свої стосунки, чоловік Ваги і жінка Стрілець повинні намагатися підлаштовуватися один під одного. Вони обидва люблять подорожі, тому вільний час їм краще проводити поза домом, цікавих поїздках. Кожен з партнерів повинен приймати у своє життя той ритм відносин, який дозволяє знаходити з партнером більше точок дотику і розуміння. Жінка Стрілець, прагнучи вперед, повинна іноді сповільнювати свій рух, щоб почекати вайлуватого чоловіка Ваг, а партнер, у свою чергу, повинен працювати над собою, щоб виробити активну життєву позицію, щоб встигати за обраницею і в усьому їй відповідати.


Залишити відгук