Чоловік Терези і Жінка Риби — Сумісність

Їх зустріч не визначили зірки, це не про них кажуть: «Їм судилося бути разом, вони знайшли одне одного, долаючи всі перешкоди Світу!». Швидше за все, чоловік Ваги і жінка Риби опинилися під одним дахом тому, що їх звели обставини: спільна робота, навчання, спільні знайомі. Спільні знайомі – це найбільш частий варіант знайомства для Ваг і Риб. Вони можуть сто разів стикатися в офісі лобами, але не помічати один одного. Поки близькі друзі, великі любителі влаштовувати чуже щастя, не скажуть:

— А давайте познайомимо їх?

Забавно, але коли вони познайомляться ближче, то будуть у захваті від несхожості, їх буде зачаровувати і залучати незбагненна таємниця, ув’язнена один в одному. Жінка Риби буде просто зачарована чарівним і романтичним чоловіком Ваги (вона і сама ж романтик), і тут же захоче допомогти, щось зробити для нього, підтримати – вони такі добрі, ці Риби!

Можливо, Ваги відчує на інтуїтивному рівні спрагу служіння і самопожертви Риб. Та бережись, Нептунианская жінка (планета Риб – Нептун): як би тобі не опинитися в мережах залежності і підпорядкованості красеня-Ваг (хоча, властиве Терезам почуття справедливості не дозволяє їм користуватися чиєюсь добротою, але, при певному типі гороскопу, це можливо).

Вони будуть дивитися один на одного крізь рожеві окуляри. Вони ніколи не зрозуміють одне одного до кінця. Але чому хтось вирішив, що це жахливо? – Це дає можливість зберігати свої маленькі таємниці і відчувати себе вільним і незалежним – рівно настільки, наскільки це потрібно кожному в шлюбі. Хто всім серцем люблячи свою другу половинку, не мріє іноді, щоб ця половинка трохи менше цікавилася телефонними розмовами, листуванням і друзями на особистій сторінці у Фейсбуці?

Цікава причина, по якій в цій парі можливі конфлікти. Здавалося б, які можуть бути розбіжності, якщо він справедливий, вона – добра і милосердна? Але події розвиваються за таким сценарієм:

Ти уявляєш, він не віддає їй дитину після розлучення! – каже жінка Риби про їх спільної знайомої. Але він мовчить у відповідь. Це так жахливо, її серце розривається! – жінка-Риби вже тривожно вдивляється в обличчя чоловіка: він що, садист? Нічого не може бути страшнішого, ніж розлука матері і дитини, – підводить риску Нептунианка. Так, але вона не завжди була доброю матір’ю, і потім, хіба вона не сама залишила сина на цілих шість місяців, коли поїхала влаштовувати своє особисте життя? Що тепер вона хоче?

Жінка Риби захлинається від обурення: ні, він точно садист, або прикидається, щоб терзати її? Було ж сказано раніше: вони не розуміють один одного… чоловік Терези – не садист, ні в якому разі! Просто його жага справедливості понад усе; він завжди, як це властиво Терезам, розглядає питання з двох сторін (ось чому з Ваг виходять такі прекрасні судді!).

Втім, їх конфлікти ніколи не бувають гучними і агресивними; обидва ласкаві, мрійливі, вона милосердна до всіх і кожного, він – справедливий, дипломатичний і володіє рідкісним тактом. Є ще одна позитивна властивість цього союзу: вони швидко миряться, тому, що не люблять бути на самоті.

Можливо, Ваги буде дратувати деяка недбалість Риб в побуті. Але як можна думати про пилу і приготованому вечері, коли популяція рідкісних кіз в Гімалаях майже вимерла і треба терміново збирати підписи на зверненні? – така логіка жінки Риби, і її не змінити. Зате вона добра, вона захоплюється своїм партнером, вона – справжня морська німфа, приникшая до його грудей. Коли їх серця звикають битися в такт, вони починають дбайливіше ставитися до слабостей один одного, і справжнє почуття висвітлює життя цих двох романтиків.

Союз чоловіка Ваг і жінки Риб дуже відірваний від реального життя. Він привертає до себе увагу обивателів, як класичний сімейний дует уже давно минулих епох, в якому обидва партнери мають високі духовні ідеали, романтичний настрій, піднесеність почуттів, але абсолютно не можуть ужитися один з одним в суворій дійсності побуту. Для того, щоб зміцнити цей союз, від обох партнерів потрібні стоїчні зусилля щодо подолання розбіжностей.

Чоловік Ваги і жінка Риби – прекрасні люди, які мають дуже багатий внутрішній світ. Вони із задоволенням віддаються мріям, будують повітряні замки – замість того, щоб бачити власні реальні перспективи і йти до конкретних цілей. Перебуваючи в ефемерному світі переживань, чоловік Ваги і жінка Риби не мають нічого спільного з дійсністю, яка, в свою чергу, вимагає від них конкретних дій і рішень. Маючи багатий потенціал і таланти, ці люди, без додаткового стимулювання їх іншими, можуть так і залишатися – подають надії.

Ні чоловік Ваги, ні жінка Риби не можуть взяти на себе відповідальність за відносини і матеріальне забезпечення сім’ї. Вони обидва не вміють приймати важливі рішення в житті, і діють небудь навмання, або взагалі уникають будь-яких дій, вичікуючи і сидячи де-небудь у сторонці. Підбадьорення і підштовхування до дій один від одного ці партнери не отримують, так як обидва поважають свободу і незалежність кожного, і не хочуть заподіяти йому неприємні відчуття, підпорядковуючи своїй волі. Світ фантазій, так улюблений обома партнерами, поступово буде руйнуватися під дією реальних проблем, які накопичаться в незліченній кількості.

Виникне ситуація, при якій обом подружжю необхідно буде змінювати себе, беручи практичні рішення та негайно діючи, інакше цим відносинам загрожує повний крах. В цьому союзі чоловік Терези – більший, ніж партнерка, реаліст. Він перший повинен взяти на себе відповідальність за майбутнє сім’ї, інакше такі піднесені відносини зруйнуються, залишаючи обом гіркі розчарування.

Встановивши баланс між духовною складовою своїх відносин, а також практичними завданнями і діями, чоловік Ваги і жінка Риби можуть створити ідеальні стосунки, без взаємних образ і сварок. Навколишнім людям ця пара здається дуже пасивною, безбарвною і нудною – за великим рахунком, це так і є. Але головне в цих відносинах – що чоловікові-Терезам і жінці Рибам вони подобаються.

Зміни і випробування не минуть пару чоловіки Ваг і жінки Риб. Але в цьому союзі, як ні в якому іншому, кожен з них має можливість виявити сильні сторони своєї особистості, таланти і здібності. Вони обидва будуть неодмінно зростати духовно, тому що ці відносини потрібні їм, але потребують рішучості і сили. Жінка Риби буде надавати цьому союзу романтичність, ніжність, а чоловік Терези – елегантність, витонченість.

Партнер повинен бути більш уважний і турботливий до своєї обраниці, щоб жінка Риби не відчувала емоційного холоду. Жінка Риби — і в цьому союзі, і в багатьох інших зодіакальних поєднаннях – найчастіше стає на другу позицію, підпорядковуючись інтересам обранця, і тому дуже потребує підтримки і знаки любові, щоб не відчувати себе жертвою у відносинах.


Залишити відгук