Чоловік Терези і Жінка Терези — Сумісність

Нелегко сіяти навколо себе мир і злагоду, не отримуючи від оточуючих того ж у відповідь. Важко, коли твою вдумливість вважають слабоволием і нерішучістю. Золоті Терези, насправді, ніколи не бігають з боку в бік; коливання їх чашок – всього лише зважування всіх «за» і «проти» для того, щоб прийняти єдино вірне рішення. Не просто правильний, а ще й справедливий! Ваги – як глина; м’яка і пластична, поки не загартується у вогні. Після чого стає твердіше твердого. Але хто це розуміє? Є тільки один чоловік, який здатний осягнути сутність Ваг – інші Ваги…

Більш щасливий союз важко собі уявити. Хоча, тут більше підійде інше слово – гармонійний. Ні він, ні вона не люблять гучних звуків. Обидва обожнюють поєднання пастельних тонів в інтер’єрі. Для них відсутність такту і делікатності – один з найбільших гріхів. Вони люблять красиву одяг, для кожного в цьому союзі важливий статус і положення в суспільстві. Але, при цьому, Терези ніколи не підуть на угоди з совістю заради досягнення благ.

Почуття справедливості не дозволяє їм порушувати інтереси партнера. Між ними не буває сварок і чвар не тому, що вони вміють тримати себе в руках, а тому, що не вміють кричати і скандалити. Часом від їх розмов у стороннього спостерігача може піти голова обертом: як наполегливо Ваги обговорюють щось, не погоджуються, ставлять у глухий кут логічних пасток співрозмовника і починають суперечку з новими силами!

А насправді, ця парочка отримує величезне задоволення, це їх улюблене заняття: пошук істини, аргументація доводів, відточування думки і логіки в іскрометній бесіді. А ще – кожен з них ніжний, дуже потребує близькості і сильно сумує, опинившись в розлуці. Детальніше про це читайте у статті про пріоритети Ваг.

Яке майбутнє може чекати пару, в якій кожен мудрий, терпимо, усміхнений, добрий, делікатний, дипломатичний? – Нескінченне щастя? – Так, якщо ці мазуни Венери навчаться координувати свої фази вселенської туги і напади крокодилячого сказу. Всі Ваги періодично впадають в огидне настрій. У них є одна загадкова особливість: стадії бурхливої діяльності змінюються повним занепадом фізичних і моральних сил. І це не лінь, у них, дійсно, настає енергетичне виснаження організму. Все, батарейки сіли, важко навіть говорити, не те, що рухатися! Терезам гороскопически визначена велика потреба у відпочинку та релаксації, ніж іншим знакам Зодіаку.

Немає нікого жахливіше втомлених Ваг, коли їм треба виконувати рутинну роботу. Добре, якщо є можливість виїхати на тиждень у відпустку або просто відлежатися на дивані, поїдаючи шоколад і тістечка (Ваги – моторошні ласуни, незважаючи на стать і вік). Але повсякденні обов’язки і зобов’язання перед близькими змушують їх вставати рано вранці, йти на службу, готувати сніданок для всієї родини, займатися ремонтом машини, розбиратися з автослюсарем і робити покупки в супермаркеті.

У цей момент Ваги перетворюються з милих і делікатних – в кровожерливих крокодилів. А якщо періоди канібалізму у них співпадуть?! Парі залишається тільки одне: молити Бога, щоб цього збігу не сталося, і приходити на допомогу своїй половині момент «обнулення» організму. Час від часу їм необхідно підставляти плече і поступатися диван один одному.

Є ще один негативний аспект у цьому союзі: ризик переїдання солодкого. Ні, не в прямому сенсі; просто, коли обидва так однаково прекрасні, життя може перетворитися на величезний торт з кремовими трояндочками. Тому добре, якщо в їх гороскопах позначиться вплив інших зодіакальних знаків – для різноманітності…

Стосунки чоловіка Ваг і жінки Ваг завжди непередбачувані, як вони самі. Два ідентичних характеру часом дуже добре розуміють один одного. У той же час, їх однакові якості часом утворюють таку вибухонебезпечну суміш, що відносини часом вибухають на самому рівному місці. Чоловік Терези і жінка Ваги добре розуміють один одного, але от взяти на себе відповідальність за будь-яке важливе рішення, зробити перший крок у миротворчій діяльності, присвятити себе іншій людині з них не готовий ніхто.

Представник зодіакального знаку Терези – дуже приємний у спілкуванні, спокійний чоловік, який із задоволенням мріє, малює в своїй уяві фантастичний світ, у якому і перебуває більшу частину свого часу. Людина Ваги схильний ідеалізувати свого улюбленого людини, і це загрожує згодом жорстоким розчаруванням, крахом надій. Пара, в якій і чоловік, і жінка – Терези, буде привертати увагу навколишніх людей своєю ідеальністю, правильністю любовних відносин. Період залицяння Ваг буде схожий на красивий роман або любовний серіал – занадто картинно і піднесено партнери будуть вихваляти один одного, освідчуватися в коханні.

Проблеми у відносинах почнуться тоді, коли чоловік Ваги і жінка Ваги вирішать жити разом, на одній території. Прекрасні в період залицянь, їхні взаємини у спільному житті будуть мати потребу в чомусь більш приземленому, практичному. Створення сім’ї пов’язано із створенням матеріальної бази, накопичень, визначеної ієрархії обов’язків у парі. Чоловік і жінка Терези будуть уважні один до одного, але ніхто з них не наважиться взяти на себе відповідальність за управління відносинами, і вони будуть плисти за течією. Кожен з пари буде очікувати рішучих дій від партнера, і це очікування може тривати роками.

Паралельно у партнерів буде накопичуватися роздратування, невдоволення один одним, що згодом виллється у сварки. Деякий час партнери Терези зможуть триматися без серйозних конфліктів, але потім незадоволеність відносинами візьме вгору, розв’язавши тотальну конфронтацію між чоловіком Вагами і жінкою Вагами. На щастя, описана модель взаємин двох Ваг є лише крайністю, до якої пара може дійти, якщо не прийме своєчасні заходи. Партнери Ваги вміють визнавати свої помилки. Крім того, в критичних ситуаціях Ваги все ж можуть загострити свої почуття до межі, дозволяючи собі бути рішучими і сильними. Як правило, на цьому шляху партнери Ваги можуть домовитися, і їх відносини протікають довгостроково, у щасливому та мирному руслі.

В парі Ваг є певні переваги. Вони можуть побачити себе, як відображення, у своєму партнері, і об’єктивно оцінити свої помилки і пріоритети. Для двох Ваг стає шкідливим постійне спільне перебування, і тому зірки настійно радять чоловікам працювати на різних підприємствах. Ваги повинні постійно оновлювати свої почуття, вносити різноманітність у своє життя, тому що, нудьгуючи, і чоловік Ваги, і жінка Терези будуть схильні до подружньої зради, як до засобу освіжити свою чутливість і романтичність.


Залишити відгук