День Народження 27 Жовтня: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, що народилися в цей день, наділені тонкою інтуїцією і дивовижною проникливістю, що межує з телепатією. Жива уява є вашою сильною стороною. У що б ви не вклали свої зусилля — у мистецтво, науку або в бізнес, — ваше вміння доносити свої уявлення і ідеї до оточуючих допомагає втілювати їх у життя. З одного боку, ви проникливий і амбітний діяч, прагне скрізь добиватися своєї вигоди, з іншого — щирий борець за права людини. Чутливість і розуміння, пов’язане з числом народження, врівноважують силу і агресивність Скорпіона, однак не позбавляють вас можливості робити активні дії, коли вони здаються необхідними.

Народжені 27 жовтня імпульсивно витрачають велику кількість енергії, і це їх виснажує. Іноді їм необхідний великий період часу для відновлення сил після інтенсивного або активного періоду, включаючи такий негативний стан, як хвороба. Народженим в цей день не можна нехтувати фізичними ознаками і симптомами поганого самопочуття, навпаки: їм необхідно звертати на них пильну увагу, ставити діагноз і своєчасно лікувати. Якщо народженим 27 жовтня довелося пережити серйозну відмову, болісну втрату улюблених (особливо в ранньому віці) або раптове завершення бурхливих любовних романів, вони можуть бути схильні до зневіри. У цьому випадку їм слід зайняти себе чим-небудь — рекомендується робити активні фізичні вправи, що сприяють досягненню цілей, але уникати змагальних видів спорту.

Сильні особистості, народжені 27 жовтня, володіють активним і імпульсивним характером. Їх полум’яні почуття різноманітно виражаються на емоційному рівні: від життєрадісного прояви доброї волі душі, що любить веселощі, до напруженості, викликаної тяжкими душевними хвилюваннями. Не дивно, що настрій у них може змінюватися дуже різко. Тому цим людям вкрай важливо навчитися управляти своєю емоційністю: якщо їй дозволити стати негативною, серйозних проблем не уникнути — найчастіше руйнується власне життя, виникають неприємності на роботі.

Знак Зодіаку 27 Жовтня — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Води, які виділяються наступні якості: наполегливість, незалежність, рішучість, уміння зрозуміти слабкі точки противника, терпіння, відданість.

Планета Управитель: Плутон. Зумовлює зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: глибинні зміни особистості, психоаналіз, екстрасенсорний дар, смерть і відродження. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за відсутність відчуття гармонії всередині себе самих, а також ревнощі.

Скорпіони, які відзначають день народження 27 жовтня, амбітні. Вони орієнтовані на власну вигоду. Вона може носити матеріальний, нематеріальний характер. Проникливі представники знаку знають, як досягти мети. Скорпіони, які народилися 27 жовтня, можуть йти й іншим шляхом. Жага справедливості штовхає їх на стежку війни з корупцією, професійним утиском і т. п. Скорпіон як борець за права людини успішний не менше, ніж, наприклад, бізнесмен чи політик. Представнику знака притаманні агресивність і сила. Врівноважує їх чутливість. Всі без винятку представники знаку є активними, діяльними особистостями.

Народжені 27 жовтня, якими управляє темна сторона (інтроверти), схильні до втечі від життя, зневіри і навіть до повного самознищенню. Останні дві якості особливо небезпечні, оскільки можуть проявитися так швидко, що навіть близькі люди не завжди встигають допомогти. Життєрадісні натури, народжені в цей день (екстраверти), навпаки, звертають свою енергію на оточуючих: стають відмінними друзями, активно підтримують близьких і навіть малознайомих людей, тим самим творчо покращуючи своє оточення. Разом з тим обидва типи вміють творчо підходити до дійсності, що, хоча і в поодиноких випадках, значно пожвавлює їх роботу.

Оскільки народжені 27 жовтня, як правило, намагаються справити враження непохитною надійності, вони схильні ігнорувати свою власну чутливість. За їх вражаючою зовнішністю може ховатися дивно тендітна душа. Небезпека в даному випадку полягає в тому, що, одного разу змусивши себе перейти межі своїх можливостей, вони ризикують опинитися у стані повного занепаду сил. Народжені 27 жовтня потребують сприятливому думці і ніжною підтримки з боку друзів і сім’ї. Можна сказати, що відданість інших вкрай важлива для них. Разом з тим народжені в цей день іноді маніпулюють почуттями близьких їм людей, направляючи сильні спалахи своїх емоцій на оточуючих і утримуючись від коментаря своїх вчинків. Народжені 27 жовтня відносяться до такого типу людей, які можуть викликати появу емоційних ударних хвиль та й взагалі зміна стану хвилювання одним лише своєю присутністю, поглядом і навіть думками.

Їм особливо слід уникати одержимості і ревнощів, з одного боку, і зневажливого видалення — з іншого. Дуже важливо, щоб народжені у цей день розуміли, наскільки впливовими і сильними вони можуть бути, так як багато хто з них діють підсвідомо, навіть не уявляючи, який вплив вони справляють на оточуючих, особливо тих, з ким їх пов’язують зобов’язання і взаємна залежність: діти, подружжя, батьки, близькі друзі, колеги або співробітники.

Чоловік Скорпіон — народився 27 Жовтня

Чоловіки, що з’явилися на світ 27 жовтня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — володіє інтуїцією, глибокий, емоційний, проникливий. Чоловік-Скорпіон – незалежний, рішучий і владний. Він не рахується з чужою думкою і робить тільки те, що вважає за потрібне. Він азартний і поривчаста, схильний до авантюр і ризику. Серед типових захоплень представників цього знака – екстремальні види спорту. Підкорити чоловіка-Скорпіона може або така ж, як він сам, яскрава і непередбачувана особистість, або недосяжна та загадкова дівчина, яка буде зовні байдужа до його залицянь і змусить боротися за свою прихильність.

Жінка Скорпіон — народилася 27 Жовтня

Жінки, народжені 27 жовтня, наділені такими властивостями: така дама — пристрасна, похмура, рішуча, впевнена в собі, захоплена, мстива. Жінка-Скорпіон – чарівна, пристрасна і приваблива натура. Вона постійно оточена шанувальниками, які борються за її увагу та прихильність. Жінки, народжені під цим знаком, влюбливі і романтичні. Вони віддаються почуттям без оглядки, готові на все заради свого коханого. Згодом стають ревнивими і вимогливими.

День Народження 27 Жовтня

Люди, що з’явилися на світ 27 жовтня, відносяться до Скорпіону за знаком зодіаку. Завзятість, межує з упертістю їх відмінна риса. Крім цього у них яскраво виражене прагнення до першості у всіх сферах. Їм можна бути тільки лідером – ніяк не інакше. Крім того, це найбільш життєлюбні представники знаку Скорпіон. Народжені 27 жовтня знак зодіаку Скорпіон, володіють неабияким розумом. Прекрасно розвинене аналітичне мислення та внутрішнє чуття допомагає їм з легкістю рухатися по життю. Вони звикли прораховувати все наперед. Навіть якщо ситуація виходить з-під контролю і не йде за заздалегідь спланованим сценарієм, здатність миттєво приймати рішення дає їм фору на подолання виниклої проблеми. Сценарій їх життя стає еталоном успішності.

Емоційний стан, народжених знак зодіаку Скорпіон, часто виходить з-під контролю. Вони просто не вміють контролювати свої емоції. Якщо вони відчувають почуття радості, то воно, як правило, нестримно і перевищує всі допустимі норми етики. Їх гнів змітає все на своєму шляху. А моменти смутку переростають у глибокий депресивний стан. Почуття напівзаходи їм не знайоме. Скорпіони, народжені 27 жовтня, діляться на два протилежних типу. Або це потайні особи, часто занурені у свій внутрішній світ і діють на саморуйнування. Або прекрасні світлі натури, заряджають всіх навколо своєю позитивною внутрішньою енергією. Їх головним завданням є створення та творчий розвиток. Вони ставлять перед собою благородні цілі, ніж роблять щасливішим себе і своє оточення.

Обидва типажу завжди оточені увагою. Інтровертів оточують бажаючі змінити їх стан і ставлення до життя або затяті недоброзичливці. А добродушні екстраверти купаються в турботу і увагу з боку своїх близьких, друзів і просто небайдужих людей з їх оточення.

Народжені 27 жовтня знак зодіаку Скорпіон, найбільш відповідальні представники знаку. Найчастіше вони жертвують своїм особистим часом і бажаннями заради виконання громадських доручень. В очах оточуючих це завжди сильні, наполегливі та рішучі особистості. Хоча їх справжній стан може сильно відрізнятися від видимого. Нерішучість і сумніви у власній правоті ретельно приховуються від оточення. Вони просто не вміють бути слабкими.

Поради для народжених 27 жовтня знак зодіаку Скорпіон: Вам варто бути більш участливыми з близькими вам людьми. Вони теж мають право на свою думку і вираз емоцій. Вибудовуючи грамотні взаємини з оточуючими, не виявляйте агресії, будь-які питання можна вирішити мирним шляхом.

Не варто присвячувати весь свій вільний час роботі, вмійте правильно відпочивати. Не соромтеся попросити допомоги чи підтримки у вирішенні складного питання. Тим самим ви покажете не свою слабкість або безпорадність у його вирішенні, а здатність взаємодіяти з оточенням. Не прагніть бути ідеалом, не намагайтеся стрибнути вище голови, приклад для наслідування і надійна опора для своїх близьких.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви схильні ідеалізувати свого партнера, поміщаючи його на п’єдестал. Якщо союз розвалюється, ви стикаєтеся з реальністю, з-за чого відчуваєте біль і жорстоке розчарування. Їх пристрасні почуття не вкладаються в стандартну гаму, вони дуже різноманітні: від сонячної радості людини, яка любить розваги, до задумливою напруженості, характерною для темної пристрасті. Їм потрібно навчитися керувати своїми емоціями, тому що, якщо вони дозволять поганого настрою взяти верх, це може спричинити за собою самі руйнівні наслідки у сфері близьких відносин.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Люди, що з’явилися на світ у цей день, мають тонкою інтуїцією. Вони дуже проникливі. Їх інтуїтивне сприйняття межує з телепатією. Часто народжених 27 жовтня вважають екстрасенсами. Насправді розуміти людську природу і «вгадувати» події їм допомагають спостережливість, гострий живий розум, аналітичні здібності. Народилися 27 жовтня мають ще одну сильну сторону – багата уява. Вони здатні образно мислити, вирішуючи складні завдання. Такий підхід дозволяє бачити проблеми в різній перспективі. Результатом роботи народжених 27 жовтня часто стають незвичайні, трохи дивні, але виключно вірні рішення.

Для Скорпіонів, народжених 27 жовтня, пріоритетними є сфери бізнесу, економіки. Знаходять представники знаку себе і в громадській діяльності, політиці. Головне – вести, керувати великі проекти. Скорпіони не люблять розмінюватися на дрібниці. Глобалісти за натурою, вони ще під час отримання освіти практикуються в обраній сфері діяльності. Досвід та активність дозволяють молодим фахівцям швидко робити кар’єру.

Здоров’я і Хвороби

Основна проблема Скорпіонів, народжених 27 жовтня, – нервове виснаження. Вони витрачають величезну кількість енергії, а її запаси не поповнюють. Для відновлення сил представникам знака потрібен повноцінний відпочинок, якісний сон, емоційна підживлення. На нервове і фізичне виснаження організм може реагувати по-різному. Найчастіше страждають серце, судини, травний тракт.

Доля і Удача

В цей день народжуються вперті, запальні, амбітні натури. Володіючи гострим розумом, прекрасною інтуїцією, звичкою аналізувати, прораховувати свої плани, вчинки, дії на кілька ходів вперед, вони можуть легко домогтися високого положення в життя. У них багато друзів, але і ворогів та заздрісників теж чимало. Якщо людина живе, дотримуючись шляхом добра, то його життя буде прекрасним, але якщо гординя охопила його, і він буде зневажливо ставитися до людей і навколишнього світу, то залишиться один, втративши багато чого з того, що мав.

Поради Скорпіонам, Народженим 27 Жовтня

Ставитеся до людей з добротою і участю. Уважно слухайте, що вони вам говорять. Знаходьте способи творчо використовувати свою енергію в неробочий час. Не варто перегинати палицю в роботі і відпочинку. Помірність – простий секрет збереження психічного і фізичного здоров’я для будь-якого Скорпіона. Також слід уникати одержимості, зацикленості на чому-небудь.


Залишити відгук