Чоловік Терези і Жінка Лев — Сумісність

Разом їм не буде нудно, так як обидва воліють розваги одного роду – галасливі і багатолюдні. І кожен, хто зустріне їх разом, скаже: «Яка прекрасна пара!». Нехай відношення Ваг і Левиці і не ідеальні, але це гідний союз двох сонячних людей.

Це сонце зігріває всіх оточуючих: ви відчуєте його тепло навіть в товаристві одного з них, а коли вони разом… як би вам не стало жарко. Левиця, зрозуміло, завжди на першому плані: вона не потерпить конкурентів навіть в особі свого чоловіка. Втім, той і не прагне затьмарити велич своєї прекрасної супутниці. Ваги – простий хлопець, одно доброзичливий до всіх.

Снобізм йому не властивий, так само як і поділ людей на «достойних» та «недостойних», «корисних» і «непотрібних», ніж традиційно грішать Леви. Чарівність Ваг настільки природно, що неможливо не заразитися його позитивом, не можна не відповісти посмішкою на його посмішку. Можливо, він великий шахрай і хитро маніпулює людьми, влюбляя їх у себе… якщо так, ця стратегія геніальна. І Левиці її не осягнути, тому що природність – аж ніяк не її козир.

Гордовита красуня, сумочка якої коштує дорожче, ніж автомобіль її супутника. Та, що посміхається на мільйон доларів і в цей же момент мріє ніжно придушити чоловіка-Терези, невимушено флиртующего з іншою дамою. Чому, навіщо?! Хіба не вона, не Левиця тут – Номер Один? Всі увагу і захоплення повинне дістатися їй! Про це детальніше у статті про пріоритети Лева. Але Ваги з щирістю не розуміє, що ж так розлютило його половину.

В цій людині так багато любові до життя, що він готовий ділитися нею навіть з перехожими, не кажучи вже про гарненьких дівчат, яких біля цього дуже харизматичні та привабливі крутиться ціла зграя. Левиця теж оточена чоловіками – але ж їй так до лиця шанувальники! Що тут поганого?.. Справа зовсім не в тому, що Ваги не цінує свою партнерку і не дорожить нею – навпаки, він дуже поважає її, що в розумінні чоловіків цього знака має виражатися в довірі.

І що ви думаєте – Левиця заспокоїться і продовжить насолоджуватися товариством захоплених залицяльників? Як би не так! Уявіть собі, вона розсердиться ще дужче. Адже її чоловік веселиться ніби ні в чому не бувало, і навіть ні крапельки не ревнує! Безумовно, варто поставити на місце цього нахабу!.. І тут починається найцікавіше: виявляється з Вагами неможливо сваритися. Люди цього знаку не люблять конфліктів і всіляко їх уникають – треба віддати їм належне, уникають вельми майстерно. А злитися на людину, який ось так посміхається, променисто і в той же час винувато, не змогла б жодна фурія.

Зрозуміло, Левиця простить його. І ніколи не перевоспитает, не загнобит ось цього типового для Ваг прагнення дарувати себе цілому світу. Тому що перед Номером Один, Левом, варто Номер Нуль, Ваги, і він не хоче нікому нічого доводити, ні з ким ні за що боротися, і нікого ні до чого примушувати – але в той же час не дозволить тиснути і не себе. Так, чоловік-Терези може проявити себе як сильна і вольова особистість – адже не всі перемоги дістаються на полі брані, а мудрий дипломат часом може досягти більшого, ніж самий відчайдушний воїн.

Що порадити Леву та Ваг, які бажають прожити довго і щасливо у гармонії один з одним? Взаємного терпіння і розуміння. Так, ви різні – але у вас чимало спільного. Зокрема, почуття один до одного, хіба ні? А за них багато чого можна пробачити. Тим більше що ваші розбіжності, в сутності, не такі вже й серйозні. Ще один важливий момент: спробуйте навчитися насолоджуватися товариством один одного тет-а-тет. Ви зрозумієте, що вам є про що поговорити – а щоб відчувати себе особливою людиною на світі, не обов’язково бути оточеним цілою свитою поклонників. У неї є він, є вона, і в очах один одного вони мають шанс розгледіти те, що важливіше визнання і солодше успіху.

Чоловік Ваги і жінка Лев – абсолютно різні натури. Вони дуже цікаві один одному, так як кожен, в їх уявленні, являє собою повну протилежність іншого партнера. Зрозумівши, що їх щастя – у цій протилежності, вони створять дуже цікавий, динамічний і на диво міцний союз. У тому випадку, звичайно, якщо чоловік Ваги і жінка Лев скористаються усіма представленими можливостями їх шлюбу, і будуть мати бажання змінюватися заради своїх почуттів.

Жінка Лев відразу ж заявить про себе, як більш рішуча і сильна керуюча відносин. Ініціатива цілком і повністю буде в її руках, і чоловікові-Терезам доведеться тільки скоритися мудрості та енергійності своєї обраниці. Сам партнер з радістю позбавляється від необхідності приймати рішення, а також від відповідальності, яка з цим пов’язана, і не буде проти того, що партнерка настільки енергійна. Може бути так, що активність та ініціативність жінки Лева виявляться дуже заразними для чоловіка Ваг, і він з задоволенням буде нарощувати бороты своєї діяльності, стає розкутим і більш енергійним.

Чоловік Ваги повністю підкорений своєю обраницею, він надає їй повну увагу і турботу, тому жінці Леву буде необов’язково проявляти до нього надмірно жорсткі методи стимулювання. Він може замкнутися і обуритися грубістю, агресією, образами, постійними докорами з її боку. Якщо стосунки чоловіка Ваг і жінки Лева візьмуть конфліктний характер, їм дуже важко буде прийти до згоди, тому що вони ніяк не можуть поставити себе на місце партнера, а значить – до кінця зрозуміти його претензії і бажання. При більш сприятливому збігу обставин партнери можу багато чому навчитися один в одного.

Жінка Лев із задоволенням почне освоювати науку гармонізації, рівноваги в своєму внутрішньому світі і життя. Чоловік Терези може дати її професійному справі і кар’єрі несподіваний поворот, надавши нові можливості розвитку у вигляді своїх дружніх контактів. Чоловік Терези, який натхненний надзвичайною красою, граціозністю і майстерністю своєї обраниці, зможе набагато успішніше проявляти себе у творчості або творчої діяльності, що, безсумнівно, зробить його набагато впевненіше в собі. Партнери можуть разом проводити дозвілля у музеях або театрі – вони обожнюють мистецтво, у них обох є вроджене почуття прекрасного. Крім того, спільне проведення часу згуртує їх, наповнить сенсом їхнього життя.

У чоловіка Ваг і жінки Лева дуже багато недоліком – і вони це знають самі. Деякі з цих якостей негативно позначаються на їх відносинах, тому що протиставляють один одному. Але, якщо не зациклюватися на негативних якостях, а брати під увагу тільки позитивні якості особистості один одного, і орієнтуватися на них, то союз буде позбавлений від конфліктів, а його учасники отримають стимул для наслідування партнеру, духовного зростання.


Залишити відгук