Чоловік Терези і Жінка Близнюки — Сумісність

Об’єднання представників знаків, керованих стихією Повітря, вважає початок періоду «нестерпної легкості буття» в житті кожного з партнерів. Чоловік-Терези і жінка-Близнюки здатні розуміти один одного без єдиного слова, керуючись лише поглядами, жестами, інтонаціями. Представник сильної половини людства, народжений під знаком Терезів, на відміну від представників «земних» знаків Зодіаку (Діва, Телець, Козеріг) сприймає «хамелеонистость» своєї обраниці-Близнюка не як дивина, що заважає досягненню міжособистісної гармонії, а як родзинку її характеру, яка робить Близнючку однією з тисяч.

Йому подобається спостерігати за мінливістю її емоцій, він отримує від цього задоволення, порівнянне з відчуттями натураліста-фанатика, який спостерігає за шлюбними іграми тасманійських волков. При цьому він не буде намагатися підкоригувати її характер під себе. Він приймає її такій, яка вона є, із усіма достоїнствами і недоліками, як би банально це не звучало. Адже саме в інфантильному непостійність Близнючки чоловік-Терези бачить особливий шарм, якого, як йому здається, він не бачив в інших жінках.

Ці двоє завжди знайдуть спільні теми для розмови, як на першому побаченні, так і через п’ятдесят років спільного життя, оскільки вектори їх інтересів спрямовані в одну сторону. Це, звичайно, не означає, що захоплення та погляди на життя у представників цих знаків абсолютно ідентичні – адже в такому випадку вони були б просто клонами один одного. Просто методи побудови ідеальних відносин у них збігаються. Так, у жінки-Близнюки і чоловіків-Терезів однакове розуміння естетики. Їм подобаються модні, статусні речі, які можуть бути абсолютно непрактичними, однак виділяють свого володаря з натовпу. Для обох важлива можливість подати себе в суспільстві, справити враження успішних і в усьому щасливих людей.

Також вони обидва дуже демократично ставляться до необхідності узаконювати стосунки, вважаючи теорію «полюбив-одружуйся!» архаїзмом. Якщо Близнючка і марить романтичними замальовками зі вставанням на одне коліно, кидання обручки в келих з шампанським і пропозицією, зробленою в радіоефірі, то ці мрії є скоріше проявами тимчасового сентименталізму, ніж метою, до якої вона прагне. Для неї досить, що коханий чоловік засинає і прокидається з нею поруч, і вона розглядає цивільний шлюб як зручний і психологічно комфортний спосіб організації відносин.

Він мислить схоже, але є і відмінності. Наприклад, чоловік-Терези впевнений, що законний шлюб є дуже відповідальним кроком, і поспішати з ним не слід, але в той же час зустрічати старість потрібно з кільцем на пальці і загальної прізвищем. І тому нігілістичне ставлення жінки-Близнюка до матримониальным цінностей вельми дивує його. (Читай детальніше про Любовний гороскоп Близнюків і які вони у сім’ї) У нього навіть може виникнути переконання, що щось в ньому не так, тому що його кохана зовсім не замислюється про офіційному шлюбі. Втім, з часом він розкладе все по поличках і вирішить, що так навіть краще. Поки так, а далі подивимося…

Близнючки і Ваг комфортно разом, вони поділяють інтереси один одного, і не утрируют події – невже це ідеал сумісності? Так, якщо вони навчаться ще й планувати спільне майбутнє. Проблема в тому, що амбіційність Близнючки може дисгармонировать з прагненням до стабільності і постійності її партнера-Ваг. У неї купа завдань, першочергових, второочередных, і інших, які періодично перемішуються в її голові, як у калейдоскопі, і вона прагне якомога швидше вирішити їх усі. Не дивно, що більшу частину свого часу вона спантеличена пошуками вирішення цих завдань, і її коханий-Терези може просто відчувати себе неактуальним.

Він теж не топчеться на місці, але чітко усвідомлює, що іноді потрібно давати собі розслаблятися. Досягнувши певної мети, він буде деякий час спочивати на лаврах, і Близнючка не зможе зрушити його з місця, навіть подаючи власний приклад. Тому у неї може виникнути помилкове припущення, що її чоловік більше нічого не хоче робити для їх добробуту, на відміну від неї, невтомною бджілки. Але вона зробить велику помилку, якщо почне пиляти його – адже образити чоловіка-Терези простіше простого. Він реагує на закиди (як необґрунтовані, так і цілком справедливі, варто зауважити) як на спробу «побудувати» його, а для позиціонує себе, як альфа-самця чоловіків-Терезів це як червона ганчірка для бика.

Союз чоловіка Ваг і жінки Близнюків наповнений загадками, ілюзіями і мріями. Вони обидва вважають за краще невагомі піднесені мрії важкої і рутинної земної реальності, в цій схожості — і сила, і слабкість цього союзу. Партнерам цікаво разом, вони легко знаходять спільну мову і можуть однаково підходити до однієї і тієї ж проблеми, але їм не доводиться чекати один від одного рішучості і активності в її вирішенні, тому що з цієї пари обидва будуть кивати один на одного, намагаючись залишитися в стороні від відповідальності.

Можна сказати, що світи чоловіки Ваг і жінки Близнюків не суперечать один одному, але існують у абсолютно різних, паралельних площинах. Обивателі навколо, дивлячись на цю дивну пару, можуть виносити їй суворий вердикт, передрікаючи незмінне розставання. Але ці партнери, незважаючи на передбачення, примудряються ладити один з одним. Більше того – найчастіше цей союз існує тривалий час, все життя. У чому ж секрет такої надзвичайної стійкості відносин? Жінка Близнюки дуже енергійна і товариська. Вона легко ставиться до життя, не любить ніяких прихильностей і умовностей, весь час намагається руйнувати всі заборони, табу і правила.

Вона вважає, що життя, замкнені в чотирьох стінах, дуже нудна, тому потрібно забути про рутинних домашніх обов’язків і виходити в світ для широкого спілкування. Чоловік Терези більше своєї партнерки прив’язаний до будинку, хоча йому подобається її легкість і незалежність. Він із задоволенням займеться облаштуванням сімейного гніздечка, налагодженням матеріальної бази для сім’ї, спостерігаючи за високим польотом своєї супутниці. Жінка Близнюки постарається зробити партнера більш розкутим і товариським.

Її активні дії досягнуто певних результатів – обранець буде виходити зі своїм скарбом у світ, милуючись їй і ловлячи захоплені погляди на неї інших чоловіків. Чоловік Терези стане більш самостійним і твердим у рішеннях – адже тепер він повинен діяти за двох одночасно. Жінка Близнюки знайде з ним впевненість, емоційну підтримку, стабільність, і також стане більш зібраною і послідовною у своїх діях.

Секрет благополучних стосунків пари чоловіки Ваг і жінки Близнюків лежить на поверхні – кожен з них знає, що саме зробить його партнера щасливим, і виконує це. Чоловік Терези і жінка Близнюки відчувають, що ці відносини дають їм стабільність, впевненість в собі, разом з надзвичайною свободою і легкістю самовираження.

Ці партнери – великі інтелектуали, і багато часу вони будуть проводити в розумних розмовах і спокійних спорах з різних питань. Вони обидва не люблять рутину, і повинні постаратися, щоб їх взаємини не обмежувалися тільки вирішенням побутових проблем. Чоловік Терези і жінка Близнюки можуть багато подорожувати, працювати в області, яка передбачає постійну експериментальну діяльність, ділові зустрічі та поїздки, широке спілкування.


Залишити відгук