Чоловік Терези і Жінка Козеріг — Сумісність

Союз двох Кардинальних знаків, якими є Терези й Козеріг, не допускає компромісів. Обидва знака – лідери. Ну і що, що Ваги – Кардинальний знак стихії Повітря, а Козеріг – Землі? Ураган може знести ціле місто. Легкий вітерець переміщує величезні бархани в пустелі, піщинка за піщинкою. Так що складно сказати, хто буде в цьому союзі сильніше: Земля або Повітря.

Або Повітряний чоловік Ваги і Земляна жінка Козеріг поділять першість порівну, розділивши сфери впливу, або один знак підпорядкує іншого. Перемога буде блискучою, але сумною: пригнічений і пригноблений лідер – картина не дуже симпатична. Виняток становлять пари, в гороскопах яких є сприятливі сполучення.

На чому тримається цей союз двох сильних, але дуже різних людей? Можливо, на жадобі жінки Козерога отримати від чоловіка Терезів те, чого немає в характері у неї самої: чудовою емоційності, чутливості, романтичності і ліричності. Їй так часом не вистачає надії, якої він щедро ділиться з нею (адже Ваги – безнадійний оптиміст). А що знайшов чоловік Ваги в Козерожке? – Обгрунтованість і надійність. Талант приймати рішення без коливань. Твердість і вміння дотримуватися раз і назавжди обраною дорогою. Поруч з нею він відчуває себе впевненіше і надійніше.

Певно, рішення вступити в офіційні відносини ця пара буде приймати довго. Але, зважившись, не пошкодує. Не дивлячись на всі труднощі. Часом чоловікові-Терезам буде здаватися, що він живе з контролером з громадського транспорту, який постійно спостерігає за ним: не дай Бог, щось не так зробить, без квитка проїдеться! – Відразу штраф, покарання та осуд.

На що буде скаржитися жінка Козеріг у союзі з чоловіком Вагами? Всі її скарги можна переказати в трьох словах: «Я сама!». Так, саме так:

— Ну чому мені доводиться все робити самій! – Думати про сім’ю, дітей, де брати гроші, який зняти (купити) будинок, навіть переїздом займаюся я! Дожилась – з вантажниками і сантехніками домовляюся. Я так втомилася від цього.

Вона буде права… і так неправа одночасно. По-перше, у Козерожки є звичка брати на себе більше, ніж вона реально в змозі зробити. Звідси постійний цейтнот, відчуття стомленості і внутрішнього конфлікту. Але причиною своїх проблем є тільки вона сама. По-друге, жінка Козеріг – природжений керівник. Вона честолюбна і націлена на успіх. Варто згадати відому Козерожку – Жанну д’арк, щоб зрозуміти все про всіх Козерожек разом.

Козерожка – з тих жінок, які відкривають свою справу, роблять кар’єру, досягати успіху на соціальній драбині. Вона буде командувати колективом чоловіків, керувати залізною рукою (до речі, і там дорікаючи своїх підлеглих, що вони інертні і безініціативні). Якщо у неї не буде свого бізнесу або кар’єри, це не означає, що вона позбавлена козерожьих амбіцій, честолюбство і прагнення до успіху. Просто вона буде реалізовуватися інакше.

Наприклад, може вийти заміж за бідного студента, зайнятися дітьми і господарством, а через кілька років з’ясується: у студента то світла голова. Він отримав грант і запрошення на роботу в супер-компанію. Що накажете робити чоловікові-Терезам в такій ситуації? Або зі своєю тактовністю і вмінням обходити гострі кути домовлятися з партнеркою (якщо йому дісталася Козерожка-бізнес-вумен), або спільно, з допомогою дружини, домагатися успіху (якщо вона всі свої таланти спрямувала на просування сім’ї). Жінка Козеріг – творець кар’єри свого чоловіка.

Втім, не все так погано; Козеріг, насправді, є «Козерожкой» – жіночим знаком, керованим чоловічий планетою Сатурном. А Терези – знак чоловічий, керований жіночої планетою Венерою. Чоловіче і жіноче начало досить гармонійно поєднуються в їх гороскопах. Найголовніша перевага союзу – величезні можливості. Так, вони йдуть до досягнення мети різними шляхами, але об’єднавшись, можуть усі. Адже Ваги – гороскопически означають Суддю (і не тільки гороскопически, Ваги і в житті частенько йдуть в юриспруденцію), Козеріг символізує Силу і Владу. Союзу Судді, Сили і Влади – реально, доступні будь-які звершення.

Чоловік Ваги і жінка Козеріг утворюють дуже контрастну пару. Незважаючи на видимі відмінності, партнери можуть непогано ладити один з одним, попутно вирішувати ділові питання, займатися творчістю і т. д. Такий разючий збіг цих протилежних характерів пояснюється тим, що вони можуть чудово доповнювати, не суперечачи одна одній, і ця особливість пари робить її однією з найбільш кращих для представників цих сузір’їв.

Чоловік Ваги відрізняється своєю м’якістю, дбайливістю, елегантністю. Він створює враження людини, яка знає набагато більше, ніж говорить. Ця таємничість зачарує прямолінійну жінку Козерога, тому що вона явно страждає від нестачі романтичності і ніжної прихильності в її житті. Сама жінка Козеріг має незламну волю і силу характеру. Її витримки і рішучості вистачить, щоб взяти на себе управління цими відносинами, попутно зробити кар’єру за двох, тягнучи на собі тягар турбот за всіх близьких. Обраниця буде стимулювати чоловіка Ваг до активних дій, але, бачачи, що він не збирається змінювати своє життя, може вести себе занадто наполегливо і агресивно.

Чоловік Ваги, який більше всього на світі не любить, щоб його думки і особисте життя хтось втручався, буде чинити опір дії партнерки, висловлюючи протест проти її авторитарності. Жінка Козеріг, яка і сама страждає від своєї надмірної амбітності і грубості, у спілкуванні з партнером поступово буде купувати м’якість, лояльність. Толерантність чоловіки Ваг дозволяє йому не відповідати грубістю на грубість. Навіть, якщо він незадоволений або роздратований, він постарається вирішити проблему в конструктивному діалозі, але не у відкритій сварці. Протиріччя чекають пару і у фінансовій сфері. Чоловік Терези ставиться до грошей філософськи, він вважає за краще не відкладати кошти на «чорний день», а витрачати відразу ж, як тільки вони з’явилися.

Жінка Козеріг вважає, що зайві витрати, без урахування майбутніх потреб сім’ї – злочинні, і тому завжди бажає накопичити певну суму, щоб надалі почувати себе спокійно. Щоб уникнути конфліктів, в цьому питанні пара відразу ж повинна прийти до компромісу, визначивши – яку частину із загальної суми вони можуть дозволити собі витрачати, а яку – відкласти на майбутнє. Ці знаки Зодіаку не меркантильні, і тому зможуть домовитися в спокійному діалозі.

В сексуальному житті партнери будуть довго звикати один до одного, але, врешті-решт, золота середина чуттєвих відносин буде знайдена. Чоловік Терези хотів би бачити в своїй обраниці більше чуттєвості та ніжності, але жінка Козеріг завжди обходиться без еротичних фантазій, воліючи в інтимних контактах тільки фізичну стимуляцію. Як би там не було, а ці протиріччя можуть бути легко виправлені, якщо кожен з партнерів буде прагнути доставити партнеру більше задоволення, ніж собі самому.

Цей союз, дивний по своїй суті, може бути дуже міцним. Провідною у відносинах чоловіки Ваг і жінки Козерога є партнерка, тому що шлюб існує і розвивається тільки на ентузіазмі її, почуття обов’язку, зібраності, працьовитості і завзятості. Чоловік Терези виконує в цій партії не менш значущу роль, наповнюючи відносини емоційністю і романтичністю.


Залишити відгук