Чоловік Терези і Жінка Рак — Сумісність

Романтична жінка Рак не може встояти перед чарівною, витонченим красенем – Вагами. Так, він такий, цей чоловік знака Терезів: облагодіяний відразу двома планетами, Сатурном і Венерою, дипломатичний, любить все красиве, артистичний – душа будь-якої компанії! Єсенін і Лермонтов були Вагами. Джон Леннон був Ваги. І Оскар Уайльд. Поетична і романтична Місячна діва просто приречена закохатися без пам’яті в такого чоловіка.

Що стосується Ваги, то дуже швидко після знайомства з ніжним, м’яким чутливим Рак, він приймає рішення запропонувати руку і серце. Що буде правильним рішенням: одруження на м’якому Раку з твердим, непробивним панциром для повітряних, непрактичних Ваг – величезне благо (зауважте, мова йде про благо, але не про нескінченно-безхмарне щастя). От якщо тільки пара зможе впоратися з дисгармонією і знайти компроміс – тільки тоді вийде ідеальний шлюб. Ангели будуть упускати сльози розчулення, дивлячись на них.

Ощасливлена священними узами шлюбу жінка-Рак кинеться піклуватися про коханого:

— Ах, дорогий, ти так багато працюєш… Ти занадто неправильно харчуєшся, це шкодить твоєму здоров’ю… що ти купив альбом репродукцій Лувру?…ні-ні, нічого, просто ти знову втратив парасольку, і в минулому році теж, краще б я на ці гроші купила кухонний комбайн і напувала тебе свіжим гарбузовим та картопляним соком! До речі, ти помітив – сьогодні ти повернувся з роботи на одинадцять хвилин пізніше!

Так як Терези – знак чоловічий, то він скоро збунтується і дасть зрозуміти, що шовкові зашморгу на шиї йому не потрібні. Раку довелося б складно, і Терезам теж, але їм на допомогу приходить Венера; вона так щедро наділила Ваги терпінням і талантом ніжної прихильності, що чоловіки Ваги вытерпят (правда, добре послабивши) навіть рачью зашморг на шиї. Такий вже у них характер.

Ні один знак Зодіаку не схильний до песимізму так, як Раки. І немає знака веселіше, ніж Ваги! Якщо день за днем, помалу, вони будуть змішувати своє веселощі і смуток, то, цілком ймовірно, Рак стане більше посміхатися, а Ваги більше замислюватися про практичну сторону життя. Що, безсумнівно, піде на користь їм та їх шлюбу. У якийсь момент (якщо дійсно любить її), він зрозуміє, що чіпкі крабі клешні, що обмежують його повітряну свободу, лише ніжне бажання піклуватися, і тільки!

І тоді він може покликати його з собою. Не важливо, куди; навіть нехай це буде нудна ділова поїздка. Вона там йому буде зовсім не потрібна з практичної точки зору. Просто люди закохуються для того, щоб бути завжди поруч. І наплювати, хто що подумає про них. Можливо, його чекає милий, несподіваний сюрприз: вона відмовиться. Закохані – вони такі смішні! Тепер він буде переживати і ревнувати, поки не зрозуміє, що її відмова – відповідь дар, повна довіра.

Вони різні, але у них так багато спільного! – Сентиментальність. У нього сліпуча посмішка, а в неї – найтонше відчуття гумору. Вони обоє страждають від перепадів власного настрою і знають, що таке всепоглинаюча, запаморочлива ніжність. Їх сексуальна життя може складатися не дуже гладко: підозри і докори Раку можуть довести Ваги мало не до імпотенції.

А його нерозуміння, як для Раку важлива підкреслена ніжність і постійні романтичні запевнення, заганяють її в холодну раковину недовіри і фригідності. Тільки дбайливе ставлення і повагу почуттів один одного може стати запорукою благородної пристрасті і такої близькості, яка приносить злагода та щастя.

Чоловік Ваги і жінка Рак чудово порозуміються один з одним, але не факт, що вони зуміють зберегти свої відносини тривалий час. «Легкість» характеру і способу життя партнера, і деяка «відчуженість» партнерки можуть зіграти злий жарт, перетворивши їх шлюб в щось фантомне, неіснуюче, абсолютно нереальне. Зробити свої стосунки міцними і щасливими чоловікові-Терезам і жінка Раку допоможе їх наполегливість у цьому питанні, обопільні зусилля з подолання недоліків, яких у обох буде предостатньо.

Жінка Рак сентиментальна й романтична. Для неї любов – понад усе. Вона жадає палких зізнань, обожнювання, неземних пристрастей і море чуттєвості, які їй може дати її партнер. Чоловік Терези завжди дуже розташовує до себе. Обраниця знайде в його образі ті якості, які так подобаються їй – галантність, скромність, життєлюбність, доброта, тактовність. Його залицяння немов огорнуть жінку Раку солодкої знемогою, і вона, без сумнівів, кинеться назустріч своєму щастю. Чоловік Терези буде захоплюватися ніжністю і красою жінки Раку.

Він буде вражений її вмінням переживати, відчувати, приходити у відчай і радіти, в своїй партнерці йому буде мило все. Але спільне проживання принесе в життя цієї пари деякі проблеми. Чоловік Терези дуже любить спілкування і не може жити без суспільства. Жінка Рак більш свійська, не любить виходи у світ, вважаючи їх недостойними її уваги і небезпечними. Якщо пара зможе домовитися з цього питання, то вони не будуть обмежувати свободу один одного, а решту часу стануть присвячувати своїм відносинам, будинку, спільним захопленням.

Якщо ж амбіції одного з партнерів будуть перетягувати чашу ваг, накреняя відносини в якусь одну сторону, в парі неминуче спалахне пожежа конфлікту, причому він обіцяє стати затяжним і сильним. Чоловік Терези неохоче приймає рішення. Його партнерка зіткнеться з тим, що він довго коливається в складній ситуації, не знаючи, як вчинити, поки ця проблема не пройде сама собою, або хто-небудь інший не вирішить її за нього. Жінка Рак буде брати на себе всі важливі рішення, а відтак – і відповідальність за них. Така роль, невластива мрійливої жінці Раку, буде викликати її роздратування, напруження.

Через деякий час вона може просто влаштувати скандал, звинувачуючи свого партнера в пасивності та інертності. Чоловік Терези, незадоволений докорами, буде намагатися відновити душевну рівновагу в спілкуванні з друзями. Не виключені зради, в яких партнер спробує відновити свою душевну рівновагу, підвищити самооцінку, заспокоїтися. Чим далі будуть продовжувати партнери в такому дусі – тим неотвратимее глухий кут відносин, у який вони незмінно потраплять.

В парі чоловіки Ваг і жінки Раку необхідна домовленість між партнерами. Якщо партнерка буде отримувати в шлюбі свою порцію любові та захисту, а чоловік Терези – певну ступінь свободи дій, то вони цілком можуть створити тривалий і щасливий союз двох близьких по духу людей. Амбіції відведуть партнерів у бік від почуттів, і шлюб незмінно закінчиться грандіозним скандалом, спустошують обох партнерів.


Залишити відгук