Чоловік Терези і Жінка Овен — Сумісність

На Кармічному колесі знак Овнів знаходиться в опозиції до знаку Терезів; вони протилежні. Для людей однієї статі зодіакальна протилежність означає повну несумісність. Але коли зустрічаються чоловік Ваги і дівчина Овен (або навпаки), їм самою природою зумовлено любити один одного вічно, пристрасно, ніжно, нестримно, віддано (список можна продовжити до нескінченності, вписавши всі епітети і прикметники, які вам відомі).

Це в теорії. В житті може бути не так райдужно (а іноді навіть і зовсім похмуро, якщо в гороскопах немає гармонійного поєднання Місяця і Сонця). Але навіть якщо все ідеально, відносини між Вагами і Овном складаються специфічно, за своїми правилами.

Овнам не вистачає врівноваженості Ваг, Терезам не вистачає життєствердною активності Баранів. Вони відмінно доповнюють один одного. Якщо обраниця Ваг не володіє яскравим і сильним характером, то вони починають чахнути і покриватися іржею смутку: їм необхідні інтелектуальні протистояння, в яких відточується логіка, а розум знаходиться у стані повної бойової готовності. На жаль, Ваги сумують з милими простушками, тому їх нескінченно тягне енергетика Баранів.

Дівчини-Овна і чоловікові-Терезам кілька заважають стереотипи: чоловік повинен бути наполегливим і активний, жінка повинна перебувати в вичікувальної позиції. Якщо Овен і Ваги будуть грати за правилами, зустріч може взагалі не відбутися. Їх нестандартна ситуація: жінка Овен керується войовничим, агресивним Марсом, а чоловік Терези – вічно жіночною, м’якою Венерою. Якщо вона буде чекати рішучих дій від нього, то може взагалі не дочекатися, тому на стадії знайомства Овнам доводиться брати ініціативу в свої руки.

Дівчина Овен не може встояти перед спокусливою венеріанської посмішкою Ваг (до речі, ніхто не може, ніж Ваги успішно користуються років з тринадцяти!). Першим каменем спотикання може стати ця сама посмішка і деяка повітряна романтична влюбливість в характері партнера (Ваги відносяться до стихії Повітря). Овен, одержима Марсіанської ревнощами, перетворюється з милою Овечки в битливій Барана і вогнедишного дракона, який переслідує коханого по п’ятах. Делікатні, стримані Ваги втечуть від подібного прояву пристрасті і ревнощів! Овен прорыдает всю ніч після бурхливої сварки і розлучення, але змінити що-небудь буде пізно.

Єдиний спосіб вирішити конфлікт з Вагами – це безпристрасно апелювати до логіки і здорового глузду. Але для Овнів це буває дуже складно через накладання емоцій. Ще один камінь спотикання: уявна лінь Ваг. Активним Овнам не зрозуміти, що Терезам необхідно час від часу брати тайм-аут для відпочинку і відновлення сил.

Ваги можуть домовитися з Овнами, тільки використовуючи м’якість і тактовність. Будь-яке зауваження повинно будуватися за такою схемою: «Люба, ти прекрасна! Якщо ти зробиш те-то і те-то, те твоє пишність стане сліпучим!». І вогняна Овечка, пряма і нехитра, кинеться ставати ще прекрасніше, щоб порадувати свого обранця. Дев’ять разів це у Терезів пройде. На десятий, можливо, чоловікові вдасться вижити: ну, не можна ж, зв’язавшись з Овнами, наївно сподіватися на постійне везіння!

Єдине місце, де у них ніколи не буде виникати спорів – це спальня. Можливо, вони почнуть сваритися на ганку, продовжать на кухні, у вітальні перейдуть до прямих бойових дій, але, ступивши на територію спальні, їм тільки варто поцілувати один одного на ніч, як всі розбіжності припиняться.

Чоловік Ваги і жінка Овен знаходяться під впливом двох стихій – Повітря і Вогню. Це – вибухонебезпечна суміш, яка може рвонути в один момент. Одна стихія може поглинути іншу — а може дати їй можливість існувати краще, ніж в інших умовах, це залежить від ступеня її прояви у парі. Союз цих представників зодіакального кола настільки суперечливий, що чоловікові-Терезам і жінці Овну просто необхідно бути разом, щоб рости духовно, орієнтуючись один на одного.

Відмінності в характерах чоловік Ваги і жінка Овен помітять відразу ж, при знайомстві. Але кожному з них буде цікаво бувати в компанії з іншим, вивчати партнера, як іншу планету, яка живе за зовсім іншими законами. Побудувати збалансовані відносини відразу їм не вдасться – для цього потрібне знання один одного, вивчення звичок, способу життя, бажань. Оскільки жінка Овен може діяти імпульсивно, вона спробує керувати цими відносинами – а це викличе протест у партнера, так як чоловік Ваги воліє тримати нейтралітет, оберігаючи своє право на самовираження.

Жінка Овен буде поважати прагнення свого обранця до незалежності, тому що сама не любить бути прив’язаною у відносинах, але ось таємничість партнера, його постійні коливання, нерішучість і скритність будуть викликати у неї занепокоєння. Жінка Овен часто діє імпульсивно, з натхненням, – а це, в свою чергу, дратує її обранця, який воліє спочатку все ретельно обдумати і зважити «за» і «проти». У стосунках чоловіка Ваг і жінки Овна утворюється модель поведінки «ведучий-ведений», де провідною, звичайно ж, є партнерка.

Але їй не варто перегинати палицю щодо свого обранця, адже він дуже потребує стимулювання активності, але постійні закиди і грубість на його адресу не буде ніколи. Якщо вміло «струсити» чоловіка Ваги, то він здатний зробити багато для майбутнього відносин і кар’єри, причому його дії будуть максимально розумні, отмеряны, послідовні. Чоловік Терези не повинен проявляти власництво щодо своєї обраниці. Вона дуже потребує незалежності, не зможе нормально існувати і бути успішною без широкого спілкування з друзями, ділових контактів, відвідування різних заходів і публічних місць. Буде розумно, якщо вони погодяться на взаємні поступки, і при цьому будуть ставитися один до одного з розумінням і підтримкою.

Життя чоловіка Ваг і жінки Овна не можна назвати нудним. В ній можуть бути спільні відкриття, переживання, сварки і конфлікти. Але всі проблеми, які можуть бути в цій парі, вирішуються дуже легко – за умови спокійного конструктивного діалогу. Кожен з партнерів в цій парі отримає найкращу можливість для власного розвитку і самореалізації, так як вони мають зустрічну зацікавленість один в одному, і будуть радіти спільним успіхам. Кожна ситуація, що виникає в цій парі – будь то позитив чи негатив – повинна бути розглянута з різних точок зору, за участю обох сторін, і тоді вона може бути використана або скоригована лише в інтересах цього союзу.


Залишити відгук