Чоловік Терези і Жінка Водолій — Сумісність

Терези і Водолій належать одній стихії – Повітря. Він – Кардинальний знак, що визначає його авторитарність, вміння брати відповідальність на себе і керувати. Вона – Постійний знак, і це значить, що її впертості немає меж, як і невизнання авторитетів. Як буде житися цій парі? – Цікаво. Весело, іноді навіть через чур, враховуючи ексцентричність жінки Водолія. У кожного в цьому союзі буде можливість для особистісного зростання і самовдосконалення.

чи в їхньому будинку все буде лежати на місцях, кухня сяяти чистотою і пахнути ароматами кулінарних шедеврів. Але зате на дивані у вітальні обов’язково розвалиться улюблений пес, а ніжки у стільців будуть згризені парою веселих цуценят. Так, вони обидва – і чоловік Ваги, і жінка Водолій, не люблять займатися домашньою роботою. Але миролюбний і справедливий чоловік Терези, в силу свого лідерства, розподілить обов’язки, а саму нудну роботу вони будуть виконувати вдвох. Серед Водоліїв багато «світських левиць», найуспішніших актрис і співачок. Наприклад, Дженіфер Еністон, Йоко Оно, Періс Хілтон. Такі жінки люблять приймати гостей, влаштовувати вечірки, але не дуже люблять потім пилососити і мити посуд.

У чоловіка Ваг і жінки Водолія досить загальних захоплень: тварини, непізнане, подорожі, мистецтво, релігія, філософія. До того ж, для обох головне в житті – це свобода (не плутати з безвідповідальністю, зрадами і необміркованістю вчинків, – мова йде про внутрішню свободу). Вони завжди, щоб не відбулося між ними, будуть цікаві один одному.

Головною проблемою союзу стане ексцентричність жінки Водолія. Вона з тих, хто в понеділок приймає рішення обвінчатися, в середу щиро вірить в те, що поки вони не виплатять іпотеку (захистять дисертацію, отримають Нобелівську премію, візьмуть участь у польоті на Марс тощо), офіційні стосунки ні до чого. Їм і так добре разом. А в суботу… в суботу вона може поміняти замки на дверях і викинути з віконця його валізи, сорочки і наручний годинник на додачу.

Тут вони відрізняються: він довго вагається, перш ніж приймає рішення, а вона – змінює ці рішення в залежності від настрою. Саме про таких кажуть «сім п’ятниць на тижні». Але коли Водолій наробить дурниць, а потім в жаху сховається від усіх, саме чоловік Терези з його дипломатичними талантами прийде їй на допомогу, згладить її нетактовність, вибачиться за помилку. У ці хвилини вона розуміє: він – справжній лицар в її житті!

Втім, іноді саме її витівки освіжають їх відносини; вона може захопитися чимось неймовірним (наприклад, пошуками літаючої тарілки в сховищах Ватикану або стрибками з парашута). Він розділить її захоплення та хобі. У відповідь вона ніколи не буде пиляти його за витрати, маленьку зарплату та інші меркантильні нецікаві речі (на її погляд). Детальніше про ставлення Водоліїв до грошей і кар’єри.

Чоловік Терези іноді фізично хворий від тих струсів, які йому влаштовує Водолій. Але і вона не раз гірко поплаче від його зради; справа в тому, що їй абсолютно не зрозуміло, як можна розглядати проблему з двох сторін, зважуючи «за» і «проти», як це робить він. Для Водолія будь думку, відмінну від власної, не існує і означає зраду.

Їх інтимне життя сповнена ніжною принади. Чоловік Ваги надає величезне значення сексуальної складової любові, а для жінки Водолія на перший план виходять дружні відносини. Компроміс можливий: якщо Ваги зможе стати для Водолія справжнім другом, вона перетвориться в ніжну й романтичну жінку, втіленням його сексуальних мрій.

Чоловік Ваги і жінка Водолій ніби створені один для одного. Ці партнери можуть створити міцні і щасливі відносини — заздрість іншим представникам зодіакального кола. У характері кожного їх цієї пари є все, щоб не тільки зробити свого партнера щасливим, але і допомогти йому розвиватися, проявляти свої здібності і таланти в кар’єрі, творчості або творчій праці. Цей союз має велике майбутнє.

Чоловік Ваги і жінка Водолій будуть зачаровані чарівністю один одного з перших хвилин знайомства. Вони мають однаковий менталітет, не люблять глибоких уподобань ні від людей, ані від обставин, і тому обожнюють легкість і незалежність у відносинах. Ці партнери чудово розуміють один одного, вони згодні надавати іншому партнерові свободу в обмін на свою власну. Свобода для представників цих сузір’їв означає лише можливість мріяти, відчувати, не залежати від матеріальних цінностей.

Вони ні в якому разі не хочуть заподіяти один одному болю або негативних переживань, і тому не будуть зловживати довірою, залишаючись вірними і відданими партнерами. Оскільки чоловік Ваги і жінка Водолій не терплять бурхливих сцен і галасливого з’ясування стосунків, між ними не буде сварок і конфліктів. Всі спірні питання партнери будуть з’ясовувати в конструктивному діалозі, спокійній розмові. Чоловік Терези не любить домашню роботу, побутові обов’язки. Жінка Водолій вторить йому, вона зовсім не розташована цілими днями виконувати рутинну роботу. Але оскільки побуту уникнути парті не вдасться, ці партнери знайдуть компроміс, розділивши всі домашні справи між собою.

Вони намагатимуться виконувати саму нудну роботу разом, щоб зробити її більш цікавою, не такою нудною. Жінка Ваги буде кликати за собою свого партнера до духовного вдосконалення. Вона познайомить його з тонкими техніками медитації, концентрації, дасть йому нову мотивацію до життя, переорієнтовує в кар’єрі. Чоловік Терези, в свою чергу, буде сприяти встановленню гармонії в їх взаємовідносинах, душевного балансу. Їх сексуальна життя не буде так вже різноманітна і насичена, але вони цілком компенсують це спільними мріями, романтичними мріями і яскравими враженнями від подорожей.

Чоловік Ваги і жінка Водолій уникають в життя зобов’язань, відповідальності, умовностей, а тому такі шлюби часто створюються в середовищі творчих людей, які не обтяжують себе побутовими питаннями, вірністю і турботою про дітей. Звичайна родина чоловіка Ваг і жінки Водолія завжди має щасливих і життєрадісних діточок, яким постарається дати все найкраще для їх розвитку і самовдосконалення.

Чоловік Ваги і жінка Водолій ніколи не дозволять нудьгувати один одному. Їх відносини будуть текти, як спокійна вода, огинаючи труднощі і перешкоди. Безсумнівно, головна умова міцних взаємин – повага партнерами один одного. Пара повинна існувати на засадах взаєморозуміння, допомоги, підтримки один одного, а також на обопільній повазі до незалежності кожного.


Залишити відгук