Чоловік Терези

Чоловік Терези це успішний, життєрадісна людина. Всі труднощі в житті сприймає, як привід винести урок, отримати досвід. До складнощів ставиться з часткою оптимізму, знаходячи в цьому позитивні сторони. Він вміє подобатися, увійти в довіру, налагодити контакт навіть з недовірливими особами. Підтримає будь-яку розмову, відгукнеться на допомогу. Йому властиво цікавість, вирішує проблеми інших, розбирається в них, не шкодуючи часу і сил.

Чоловік-Терези може трохи перебільшувати дійсність, прикрашати події, свої здібності. У спілкуванні ніколи не проявить агресії або критики в адресу людини, яка йому не подобається. Уникає сварок, конфлікти намагається залагодити самим дипломатичним чином.

Ваги чоловік відповідальний. До всіх змін, серйозних кроків у житті відноситься обдумано, довго роздумуючи над ними, сумніви притаманні навіть тоді, коли рішення прийняті й почали реалізовуватися. Що стосується подолання власних життєвих перешкод, то він завжди потребує допомоги, поради та підказки, він повинен бачити участь близьких, їх співпереживання.

Чоловікові-Терезам слід знаходити баланс у своїх діях, так як, його захоплення часто доходять до фанатизму, хоч і на короткий час. Він загоряється ідеєю, намагаючись отримати все і відразу, але на шляху до результату ентузіазм згасає. Розуміння батьківства в житті чоловіків-Терезів приходить з часом, вже після народження дітей. До дітей ставиться з добротою, турботою, строгий, консервативний, переносить на них прийоми виховання зі свого дитинства. Забезпечить надійний захист своїм малюкам, не дозволить нарікань чи повчань з боку сторонніх людей.

Чоловік Ваги легко зачаровує жінок, не докладаючи для цього особливих зусиль. Йому завжди щастить в любовних справах, він рідко чує відмови. Він привабливий, уважний до кожної жінки, завжди пам’ятає її особливості, підкреслюючи їх красивими компліментами. Жінка, яка пов’язала свою долю з чоловіком Вагами, за інерцією стане походити по багатьом якостям характеру на чоловіка. Але можливо, з-за власного самолюбства, Ваги можуть трохи обмежувати до уваги близької людини, не задаючись питанням про духовному, моральному стані душі своєї половини.

Чоловік Ваги побачивши жінку, спочатку оцінює її як об’єкт пристрасті, його приваблює близькість, містичне тяжіння тел. Втративши інтимний інтерес до супутниці, не виключає і розрив відносин. Ваги це чоловіки, які ніколи не бувають одні. У вільному статус біля нього завжди в’ються натовпу прихильниць, адже він вміє підкорювати, закохувати в себе, жіночі серця не раз виявляться через нього розбитими. З ним легко йти по життю, якщо не брати до уваги недоліки, а зосереджуючись на його перевагах, а їх не мало.


Залишити відгук