Чоловік Лев і Жінка Діва — Сумісність

Кожен Лев відчуває себе істотою досконалою, майже небожителем – а деякі представники даного знака навіть нехтують словом «майже». В цьому їх сила – в цьому і слабкість. Людина може досягти фантастичних висот, якщо його віра в себе непохитна. Але, забираючись все вище, він все більше боїться опинитися скинутих зі свого величного п’єдесталу. Ні, Лев аж ніяк не настільки ідеальний, як йому хотілося б. Він знає це, хоча ніколи не скаже нічого подібного вголос. А сама думка, що хтось може дізнатися його таємницю, для нашого егоцентричного гордія надто болісна.

І ось з’являється вона, Діва. Сама жіночність і м’якість, лагідність і благородство, за якими вгадується тонкий розум, можна навіть сказати – мудрість. Поряд з такою дівчиною будь-якої чоловік відчуває себе хоробрим героєм, готовим захищати свою прекрасну обраницю від всіх і всього. А що ж Лев? Зрозуміло, він зачарований. Зрозуміло, він хоче справити на Діву найкраще враження. Зрозуміло, він упевнений, що зведе її з розуму – як і всіх тих інших жінок, що були до неї. Адже він – досконалість, гідне поклоніння! «Ти дуже цікавий молодий чоловік, але…» – ось що почує Лев у відповідь на свої палкі промови. Лише цікавий?! Ще й якесь «але»?!

Діві вдалося те, чого б Лев не дозволив нікому іншому – похитнути його віру у власну бездоганність. І не сумнівайтеся – якщо у цих двох зав’яжуться стосунки, вона завдасть ще не один удар по його самолюбству. Не існує більш критичних людей ніж Діви: деколи здається, їм неможливо догодити – вони завжди знаходять огріхи і не соромляться ткнути вас в них носом. Що це – допитлива, гіпертрофований перфекціонізм? Можливо, але лише частково: у характері жінок цього знака є чудова риса – прагнення до саморозвитку. Чим би вони не займалися, випічкою пирогів або ядерною фізикою, вони роблять це сумлінно, вкладаючи душу в свою роботу і витягуючи уроки з помилок. До самої себе Діва висуває найвищі вимоги – але наскільки легше їй і її близьким жилося б, якби вона виснажувала своїм перфекціонізмом тільки себе!

Поки Лев плавиться у вогні закоханості, він не тільки пробачить своєї критичної подрузі її причіпки – він навіть буде намагатися відповідати її вимогам. Так, її слова боляче колють його, але Льву дуже хочеться «вибачитися» за свою, як виявилося, неідеальність. Йому необхідно схвалення Діви, щоб знову відчувати себе царем звірів – а вона знову чимось незадоволена. Знову. І знову. Мабуть, ця жінка зовсім не така мудра, як здавалося спочатку їх знайомства, раз вона не розуміє, що найкращий спосіб убити любов і повагу Лева – скинути його з роками зводиться п’єдесталу. Настане день, коли він гаркне: «Доки?!» і перестане намагатися довести Діві, що він не верблюд. Можливо, в цей день він піде від неї до іншої, чия сумісність з Левом буде вище. Або трохи пізніше, але їх відносини вже не будуть колишніми. Ось так сущі дрібниці руйнують великі почуття.

Щоб уникнути цього, потрібно всього нічого: щоб Діва частіше згадувала – Лев не її дитина, а тому не варто сварити його як шкідливого третьокласника. Це людина болісно гордий, і до цього обставині слід ставитися з розумінням, то хоча б з поблажливістю. Залиште за ним право бути собою – адже ця людина і без ваших ремарок досить хороший, раз ви його полюбили? «Дуже хороший», – сказала Діва, якби дозволила собі бути відвертою. Вона не намагається образити його, ні в якому разі!

Вона хоче лише допомогти Леву, адже часом почути гірку правду куди корисніше, ніж солодку лестощі: тільки отримавши об’єктивну оцінку сторонньої людини, ви маєте можливість помітити помилку і виправити її. Діву теж ранить, що її допомога відкидають. Вона нищить себе денно і нощно сумнівами, тривогами, ревнощами, до одуру боячись втратити коханого… але помітивши, що його черевики недостатньо добре начищені, не зможе змовчати і знову змусить його відчути себе нашкодившим школярем.

чи Варто бажати парі Лева та Діви терпіння? Так, мабуть. Тільки вона врятує гармонію цих різних, але близьких людей, які поки ще не навчилися жити, не роблячи один одному боляче. Але хочеться сподіватися – навчаться. Все-таки вони обидва досить мудрі, щоб усвідомити необхідність берегти і прощати.

«Вони такі різні!» Ця фраза несеться слідом парі чоловіка Лева і жінки Діви, коли вони де-небудь з’являються. Ці слова зовсім не підтверджують абсолютну їхню несумісність – навпаки, вони підкреслюють захоплення людей таким вражаючим збігом абсолютно різних характерів. Партнери живуть, і навіть думають по-різному, але це дивним чином об’єднує їх союз, роблячи чоловіка Лева і жінку Діву практично нерозлучними на все життя.

Чоловік Лев і жінка Діва уособлюють собою відомий, розповсюджений типаж з’єднання двох різниць – сила і слабкість, нахабство і скромність, красуня і… Втім, чудовиськом чоловіка Лева теж назвати ніяк не можна – він елегантний і красивий. Ця пара може побудувати прекрасні відносини, бути успішним у будь-яких спільних справах, якщо кожен з партнерів не стане свої власні амбіції ставити вище відносин. Чоловік Лев обожнює зміни. Він із задоволенням подорожує, бере участь у нових справах, схильний вступати навіть сміливі авантюри і пригоди. Життя його дуже динамічна, він терпіти не може одноманітності і нудьги, уникає повсякденності і рутинних обов’язків у життя.

Жінка Діва – акуратна і сувора. Вона має дуже високі моральні принципи, від яких ніколи не відступає. Жінка Діва готова все своє життя присвятити своєму коханому чоловікові, захоплюватися ним, допомагати в усьому. У чоловікові Леві обраниця зустріла того героя, якого все життя чекала – сміливого, енергійного, яскравого. Домашній затишок, комфорт і спокійна обстановка дуже важливі для чоловіка Лева, хоча сам він не буде займатися домашніми справами на шкоду своїй високій місії в суспільстві. Якщо партнерка згодна на такий розподіл ролей – все в цій парі буде відмінно. Відчуваючи її постійну турботу і постійну увагу, чоловік Лев в домашніх умовах буде перетворюватися в пухнастого кота, який мирно муркоче у своєї коханої на колінах.

Обраниця може повністю довіряти чоловікові Леву, тому що він завжди буде оберігати свій затишок і спокій від усіх зовнішніх обставин, і ніколи не порушить свого слова, – для нього це поняття честі і гідності. Партнер також побачить стабільність в характері жінки Діви, що буде додатково стимулювати його на високі справи. Чоловікові Львові не буде вистачати в своїй обраниці чуттєвості, сексуальної активності, але це з лишком компенсується її романтичністю, бажанням догодити своєму судженому у всьому.

Відносини, що здаються ідеальними, можуть зруйнувати власницькі амбіції одного з партнерів, коли він почне претендувати на свободу обранця. Це буває в тих випадках, коли жінка Діва, незадоволена, що партнер проводить багато часу поза домом, почне тиснути на нього, намагаючись прив’язати до сім’ї. Тиску чоловік Лев не виносить, і тоді в парі можуть виникнути серйозні розбіжності, аж до розриву відносин.

Союз чоловіка Лева і жінки Діви може похитнутися через надмірну ревнощів партнерки, яка буде відчувати свої комплекси поруч з чудовим обранцем. Постійні причіпки можуть доводити чоловіка Лева до сказу, і він схильний порвати всі стосунки з обраницею, якщо вона буде намагатися тиснути на нього. Жінка Діва повинна позбутися власницьких настроїв, а чоловік Лев, у свою чергу, повинен намагатися не провокувати свою обраницю на ревнощі і звинувачення.


Залишити відгук