Чоловік Лев і Жінка Телець — Сумісність

Легко буде цим двом людям співіснувати разом? Ні, їм буде важко. Зірки кажуть, Лев і Телець – несумісні знаки. Але реальне життя вносить свої корективи: якщо двоє люблять один одного і хочуть зберегти свої відносини, вони мають повне право сперечатися з астрологією. Особливо коли за справу беруться такі цілеспрямовані особистості, перемогти в цьому спорі у них є чималі шанси.

У чому, власне, труднощі цієї пари? І Телець, і Лев, дуже самодостатні, щоб могли дати що-небудь один одному – і занадто горді, щоб щось взяти. Вони обидва схильні до домінування в любовних, так і будь-яких інших відносинах. А в парі, де ніхто не хоче підкорятися, неминучі конфлікти інтересів. Втім, чоловік-Лев і жінка-Телець рідко опускаються до відкритого протистояння – вони воліють робити вигляд, що їх зовсім не дратує спільна позиція «кожен за себе». Ні, насправді дратує, та ще як: представники обох знаків постійні за своєю природою, а отже, поняття цілісності сім’ї або будь-якого іншого союзу байдужих одне до одного людей, для них свято. Навіщо ж взагалі співіснувати разом таким незалежним особам, раз вони не втомлюються демонструвати свою байдужість, приховуючи за ним потреба любити і бути коханими?..

Особливо в цьому процвітає Телець, ніж нестерпно боляче ранить Лева. Всім кішкам подобається, щоб їх чесали за вушком, захоплювалися їх грацією і великодушно прощали дрібні витівки. Бики ж надто прямолінійні і вбивчо чесні, що при їх силі і впертість швидше проблема оточуючих, ніж самих Тельців – так вони вважають. Якщо після ночі, проведеної в одному ліжку, жінка замість палких освідчень фыркнет «могло бути і краще», що зробить чоловік, якщо він Лев? Одягнеться і піде назавжди. Людей, що належать до цього знаку, мало чим можна образити всерйоз – але недооцінки їх сексуальності вони абсолютно точно не пробачать. Адже жінка-Телець лише сказала те, що думала на той момент. Підбирати слова, щоб не поранити ними співрозмовника, і вже тим більше відверто лестити – не її стиль.

Ще одна суттєва невідповідність між ними полягає у розстановці пріоритетів. Тельцю абсолютно незрозуміло прагнення Лева пускати пил в очі: в розумінні Бика, абсолютно земної створення, не обтяженого вантажем «блакитної крові», надмірна залежність від чужої думки – слабкість. Ніхто інший не назвав би Лева слабким – жінка-Телець назве, вже вдруге смертельно його образити. Саму її пройняти чим-небудь практично неможливо: критики вона просто не помічає, а особливо злісних любителів помахати червоною ганчіркою її носа, розтопче, не змінюючись в обличчі.

О, хоч грам б її холоднокровності дістався Леву! Але він гарячий як саме сонце – він може або гріти променями своєї великої і щедрої душі, або спопеляти жаром гніву. А жінка-Телець, з її показним байдужістю до всього і повною відсутністю аристократичної витонченості, для нього… корова. Сильна, витривала і наполеглива, змушує поважати себе більшістю своїх вчинків, але не пара Його Величності царя звірів.

Що порадити їм? Вони можуть стати ближчими один одному, якщо захочуть цього. Потрібно підкреслити: якщо обидва захочуть, бо джерело їх конфлікту лежить не в особливостях характеру одного з них – винні зірки. А тому подолати бар’єр несумісності можна, лише об’єднавши зусилля. Потрібно бути дуже поблажливим до партнера, щоб, якщо не розуміти його, то хоча б ставитися толерантно до його недоліків. І нелюдськи великодушним, щоб прощати його помилки. Ви обидва мудрі, кожен по-своєму.

Обидва сильні – але доля наділила вас чудовою здатністю долати будь-які перешкоди не для того, щоб ви мірялися силою один з одним. Бережіть те прекрасне почуття, що запалилося між вами – і не забувайте якомога частіше доводити свою любов, словом, ділом чи… Вам є за що боротися, але це не та боротьба, де вирішальною є фортеця руки або волі – вчіться бути м’якше, серцевішим, адже це не менш корисні вміння. Навіть якщо природа не заклала у вас таких талантів, ще не пізно їх розвинути, адже мета благородна, а значить, вона стоїть боротьби.

Стосунки чоловіка Лева і жінки Тельця з самого початку мають проблеми. Їх знайомство може відбутися в дивній обстановці, несподівано для них обох. Партнери і самі не помітять, як будуть залучені в цей дивний і заплутаний лабіринт їх відносин, з великою кількістю нерозуміння, проблем та конфліктів. Чоловікові Леву й жінці Тельцю дуже складно розуміти один одного, вони говорять на різних мовах – і це часто є основною причиною конфліктів, або ж розставання.

Чоловік Лев і жінка Телець, починаючи відносини, майже з самого початку бачать глибокі суперечності в їх характерах, які неможливо буде подолати. З таких пар одиниці укладають шлюби, з яких лише лічені сім’ї, переборовши проблеми, живуть мирним і щасливим життям. З усього вищесказаного можна укласти, що стосунки чоловіка Лева і жінки Тельця багатогранні, цікаві і захоплюючі. Вони можуть призвести до повного краху будь-яких надій на щасливу сім’ю, а можуть зробити наших героїв справжніми переможцями в боротьбі за щастя. Чоловік Лев і жінка Телець володіють сильними характерами. Вони прагнуть самоствердитися як у житті, так і в особистих стосунках, вимагаючи уваги і поваги до себе.

Чоловік Лев любить блиск і публіку, йому важливо, щоб про його перемоги знали всі навколо, і тому в курсі особистих відносин цієї пари буде велика кількість глядачів. Жінка Телець має запити простіше – так здається на перший погляд. Вона любить практичні справи, і не любить порожніх мрій і промов. Екзерсиси свого обранця жінка Телець сприймає, як витівки нерозумне дитя, і спрямовується направляти його на шлях істинний, вчити і керувати його діями. Якщо чоловік Лев виявиться слабким, то його «навчання» виллється в повну зміну світогляду.

Жінка Телець, владна і вимоглива, підпорядкує собі бажання партнера, повністю позбавивши його індивідуальності і колишнього блиску. Втративши блиск, чоловік Лев може стати вже нецікавим для своєї обраниці, і їх відносини повільно зійдуть нанівець. Якщо ж партнер буде активно чинити опір спробам авторитарно встановити над ним контроль, то в родині розгориться справжня війна, яка не залишить жодного шансу на мирне продовження відносин. Найцікавіше, що бойові дії так надихають партнерів, що вони не відразу розлучаються, а тільки – неабияк помучивши один одного взаємними звинуваченнями.

Ці складні взаємини поправити дуже складно, але можливо. Жінка Телець повинна зрозуміти, що її партнер дуже потребує визнання, любові і поклоніння. Навіть не беручи рішення, ні за що не відповідаючи, він претендує тільки на першу роль у цьому дуеті. Якщо йому підіграти, чоловік Лев буде на сьомому небі від щастя. Більш того, його успіх підносить його у власних очах, він почне вірити в свої сили, і куди більш активно брати участь у важливих і відповідальних справах. Жінці Тельцю, енергійно напучуючи свого партнера, важливо не зачіпати його честолюбства – інакше проблеми з’являться відразу ж.


Залишити відгук