Чоловік Лев і Жінка Скорпіон — Сумісність

Два хижака, два агресори: один величний полководець, той за життя переможним маршем, інша – підступна богиня відплати, наділена нелюдським віроломством самими зірками. От уже правду кажуть, найшла коса на камінь! Втім, у стороннього спостерігача не виникне сумнівів, хто в цій парі командує парадом. Навіть сам Лев, як правило, не засумнівається в своєї лідерської позиції… і це б стало його фатальною помилкою. Тому що зі Скорпіоном можна бути впевненим лише в одному: жінка, озброєна отруйним жалом, неодмінно використовує його проти кожного, хто зачепить її самолюбство.

Лев завжди в центрі уваги. Це яскрава, експресивна особистість: ви відчуваєте його силу і мужність, навіть випадково зіткнувшись з ним поглядом. Не встоїть перед левиними чарами і Скорпіон – ватажок звіриного царства пробуджує в ній жіноче начало. І разом з тим, його владність лякає її, так як нічим Скорпіон не дорожить сильніше, ніж власною незалежністю. Жінки-Скорпіони свідомо уникають чоловіків, здатних підім’яти під себе, чітко визначивши своїй партнерці роль веденого… але підсвідомо захоплюються ними і поважають.

Вогонь, розведений вправними жіночими руками, зігріває будинок і його мешканців. Але вийшло з-під контролю полум’я здатне лише руйнувати: це Скорпіон прекрасно розуміє, вирішивши зіграти з вогнем. Тому крижана дама буде триматися з Левом ще холодніше, кожним поглядом, кожним жестом ніби заявляючи: «У тебе немає наді мною влади!». Втім, чоловік-Лев далеко не дурний і теж прекрасно розуміє, хто знаходиться поруч з ним. Навіть самовпевненість, характерна Леву, не відміняє їх фантастичного таланту розуміти людей і підбирати до кожного правильний ключик. Саме ця обставина (і, можливо, насамперед воно) дозволяє парі Лев-Скорпіон співіснувати хоча б відносної гармонії.

Наскільки щасливим буде союз, залежить більшою мірою від Лева. З них двох тільки він вміє згладжувати гострі кути – і тільки він здатний виділяти солодку брехню. У той час як Скорпіон або мовчить, сховавшись в глухий панцир відчуженості, або ріже правду-матку, підбираючи самі колючі, найобразливіші слова, Лев повинен показати себе тонким дипломатом. Чоловіча агресія у відповідь на жіночу – завідомо хибна стратегія, особливо у випадку зі Скорпіоном. «Ти права – те, про що ти говориш, дійсно, проблема. Але я вирішу її» – ось якої відповіді від вас чекають. Так чому б не пригостити свою кохану напівправдою, щедро присмаченою солодкою брехнею, і не позбавити таким чином ваш конфлікт самої суті?..

Поступки, втім, завжди ефективніше, якщо вони взаємні. Скорпіону слід пам’ятати, наскільки Леви ласі на лестощі. Зірки говорять, царю звірів бути пихатим і гордовитим – але ніщо не ранить чоловіка-Лева сильніше, ніж байдужість коханої до його успіхів. Коли чергову перемогу він присвячує своїй жінці, а та не удостоїть його і схвального погляду… можливо, майбутні звершення відбудуться в честь кого-то другого. Скорпіонам часом вкрай важко дається похвала, вони соромляться вираження емоцій, вважають їх проявом слабкості – однак ви дійсно любите і поважаєте свого чоловіка? Ви насправді пишаєтеся ним? Так просто скажіть йому це! Говорити правду – доля сильних людей.

Лев і Скорпіон дуже віддані один одному. Це союз на все життя, не сприймає невірності, ні духовного, ні фізичного. Обидва розуміють, що прощення за зраду їм не буде, обидва занадто горді, щоб благати про другий шанс. Але важливіше інше: представники обох цих знаків за своєю природою моногамні і вважають сталість чеснотою. Хтось саркастично помітить: «А чи так вже вірний Лев, якщо його всюди оточують жінки, захоплені його красою?».

Так, чоловіки-Леви дуже ласі на знаки уваги і відверто насолоджуються своєю популярністю. Але життя присвячують тільки одній жінці. Найдостойнішою і мудрою. Тій, кому він відведе роль не зброєносця, а повноправного соратника – і якщо цією жінкою виявиться Скорпіон, вона відповість йому непохитною відданістю.

Союзом двох авантюристів можна назвати пару чоловіка Лева і жінки Скорпіона. Вони обидва люблять пригоди, подорожі, нововведення. Їх стезя – постійний виклик навколишньому світу, розумний або безрозсудний ризик, в результаті якого вони можуть отримати або не отримати нічого. Ці партнери володіють пристрасними натурами, обожнюють яскраві враження і ненавидять сірість, пересічність, рутину. Така схожість робить їх не тільки хорошими коханцями, але і друзями, соратниками, однодумцями – правда, до тієї пори, поки їх пристрасть не направляє їх один проти одного.

Чоловік Лев і жінка Скорпіон можуть обчислити один одного в будь-якому скупченні людей, безпомилково прямуючи до переможного і яскравому чарівності. Вони люблять один одного пристрасно і сильно – правда, трохи по-різному. Чоловік Лев задоволений, що справив на обраницю незабутнє, сильне враження, і його почуття будуть сильніше від того, що її любов до нього зростає з кожною годиною. У цій любові чоловіка Лева є чимала частка самомилування. Він обожнює викликати інтерес оточуючих до своєї персони, захоплення, цей процес захоплює його з головою, змушуючи його доглядати за партнеркою. Його егоїзм, егоцентризм, які жінка Скорпіон розгледить вже через деякий час відносин, спочатку буде захоплювати її своєю силою, потім – дратувати.

Партнери будуть поважати один одного за прагнення до незалежності, а також за те, що обидва згодні не обмежувати свободу іншого. На цьому повазі і будуть триматися стосунки чоловіка Лева і жінки Скорпіона, які всім оточуючим людям будуть здаватися просто ідеальними. Мудра обраниця ні за що не стане претендувати на роль провідної в цьому союзі – вона по праву має належати чоловікові Леву. Жінка Скорпіон, зі свого боку, може бути йому вірним соратником, помічником, вона точно відчуває правильні напрямки і може давати слушні поради.

Чоловік Лев буде відчувати всю самовіддану любов, відданість йому партнерки, і це дозволить йому досягти великих висот у своєму житті. Відносини в парі при правильному розподілі ролей будуть гармонійними і спокійними. Партнерам нема чого буде сперечатися один з одним, а для виходу енергії в них завжди знайдуться спільні цілі, до яких обидва будуть прагнути. Демократії в цій парі немає, як, втім, і авторитаризму – обоє беруть посильну участь у просуванні вперед, і обидва добре знають свої ролі, не претендуючи на абсолютну підпорядкування іншого.

Загадковість жінки Скорпіона чоловікові Леву не розгадати і до кінця життя. Але ця загадковість не буде лякати і турбувати його, – навпаки, він завжди щасливий, що в його супутниці на кожен випадок в куточках душі приховано багато порад і рекомендацій, які так добре допомагають йому в житті. Обидва партнера повинні вчитися прощати, адже недоліки, яких не злічити в обох, можна перетворити в достоїнства і переваги при вмілому веденні цих тонких високих відносин.


Залишити відгук