Чоловік Лев і Жінка Стрілець — Сумісність

Це любов? Ви впевнені?.. Створюється враження, що Лев і Стрілець змагаються, хто кого образить. Їм складно разом – і неможливо порізно. Доля звела їх і міцно зв’язала, щоб обидва могли навчитися чогось дуже важливого. Чи навчаться? Хочеться сподіватися, що так – інакше вони просто будуть безглуздо мучити один одного.

Перша перешкода на шляху до любовної гармонії – безглузді і нещадні обопільні перевірки на міцність. Обидва вони, і Лев, Стрілець, гордії яких пошукати. Особиста свобода для них – найвища цінність. При цьому жінка-Стрілець досить великодушна, щоб не зазіхати на право свого чоловіка залишатися в глибині душі холостяком, чого не скажеш про Лева. Він ніби навмисно відчуває фортеця волі партнерки: «Позиціюєш себе незалежною? Сильною? Відважної? Доведи!».

На захист Стрільця можна сказати одне – вона буде боротися проти тиранских замашок коханого. Але, на жаль, абсолютно не розуміючи, що її навмисно провокують. Лев грає – він так захопився грою, і поки ще не усвідомлює, що гра стала відверто жорстокою. І небезпечною. Адже зброя Стрільця – нехитра прямолінійність. Вона теж уміє робити боляче словом. Вчинком. Мовчанням. Бездіяльністю. «Хотів доказів? Тепер не скули!».

Другий кошмар, на який вони прирікають один одного – ревнощі. Обидві половинки цієї пари – люди товариські, дивно привабливі і яскраві, як і належить представникам знаків Вогню. Їх тепло різного властивості, але де б не з’явилися Стрілець і Лев, разом або окремо, навколишні злітаються до них немов метелики на світло свічки – до неї чоловіки, до нього жінки. І царствений красунчик не забуде штрикнути коготком свою партнерку: «Подивися, як я популярний. Варто мені захотіти, і я піду з цієї вечірки з новою подружкою… або навіть з двома».

Ні, він не скаже їй нічого подібного прямим текстом: це зовсім не витончено, а значить – не його стратегія. Подібним чином могла б висловитися дівчина-Стрілець. Але Лев дасть своєї коханої зрозуміти, що зовсім не дорожить нею. Не тому що так і є, просто він ображений до глибини душі. Адже він бачить, як одна посмішка цієї вогненної жінки перетворює всіх присутніх чоловіків у самців. А ще він бачить, що їй це, безсумнівно, подобається.

Ревнощі – всього лише ще один спосіб зробити один одному боляче. Насправді Леви стійкі однолюби, а чесність Стрільців практично эталонна. Вони люблять увагу, флірт для них – природна форма спілкування, але невірності жоден з них собі не дозволить. Хіба що від образи, від безнадії, отримавши в черговий раз стусан по живому від коханої людини. Так скажіть на милість, навіщо ви це робите? До чого мучити один одного, якщо можна просто любити і насолоджуватися відповідними почуттями?.. Ніколи не буде духовної близькості між людьми, які так рідко дозволяють собі проявляти ніжність, але так часто мучать один одного крижаними пазурами байдужості.

Хто першим зробить крок назустріч? Думається, що Стрілець – жінок сама природа наділила прекрасним талантом прощати егоїзм своїх партнерів. Просто скажіть одного разу «давай спробуємо інакше», і Лев зрозуміє. Йому й самому вже напевно набридла ця безглузда війна – в ній переможцем може стати тільки двоє, поборовшись спільним фронтом з власними недоліками. Довіра – ось чого вам не вистачає, ось чому вам слід навчитися. Але не тільки розкриватися самому, що саме по собі не так-то легко, і все ж не це є ключовим моментом. Навчитися виправдовувати довіру партнера – те саме мистецтво, що зробить вашу пару найщасливішою з усіх можливих. Адже у вас чимало спільного, якщо придивитися. Так просто дозвольте собі бути щасливими!

Союз двох вогняних знаків Зодіаку – чоловіки Лева і жінки Стрільця – так одіозний і ярок, що про нього можна складати легенди. У цьому шлюбі буде все – і ревнощі, і битва темпераментів, і палке кохання, але можна на самому початку сказати, що відносини цих двох партнерів обіцяють бути ненудними. У чоловіка Лева і жінки Стрільця дуже багато схожого, і ці якості будуть тримати на плаву судно їх почуттів навіть в дуже сильні, катастрофічні хвилювання навколо.

Чоловік Лев, згораючи від пристрасті і бажання, кинеться до жінки Стрільцеві, як до спорідненої душі, яку він побачив серед сотень нецікавих для нього персонажів. Він чекає від неї відповідного кроку назустріч, але буде здивований, що обраниця зовсім не хоче кидатися йому на шию. Збентежений чоловік Лев буде вражений до глибини душі, адже він вже так звик до шанування його пишноти, загального замилування, але показна байдужість і відстороненість жінки Стрільця ще більше розпече його пристрасть і інтерес до неї, тому що він віддає перевагу тих жінок, яких важко завойовувати.

Жінка Стрілець теж може закохатися з першого погляду, адже чоловік Лев – це той герой, якого вона завжди мріяла зустріти. Тільки її розважливий і холодний розум не дозволить їй кинутися у вир стосунків одразу ж, адже вона повинна добре подумати про їх перспективи, цінності для неї особисто. Жінка Стрілець дуже горда, вона любить бути вільною і незалежною, і будь-які відносини сприймає з побоюванням, щоб вони не змогли перешкодити її вільного плавання по життю. Перший час партнери будуть звикати один до одного, відкривати характери. У них одні й ті ж смаки, бажання, вони збіжаться у чому, що становить побутову життя та життєві прагнення.

Це дозволить їм бачити хороші перспективи своїх відносин, довіряти один одному все більше і більше. Чоловік Лев і жінка Стрілець не будуть переживати з приводу того, що неспівпадань в їх перевагах також буде багато. Вони обидва відрізняються завидною байдужістю, і просто не будуть звертати уваги на прикрі дрібниці в їх спільного життя, коли можна просто так йти в одному напрямку, тримаючись за руки – чи ні. Цей союз просто створений для творчості всіх видів. Він може давати обом партнерам такий стимул до власного самовираження, якого вони ніколи б не отримали в інших шлюбах. Чоловік Лев і жінка Стрілець ніколи не претендують на свободу один одного, а це робить їх абсолютно незалежними, крилатими у творчому пошуку.

Спільне життя чоловіка Лева і жінки Стрільця, всупереч прогнозам дозвільних роззяв, буде щасливим і гармонійним. Щоб і надалі зберегти у відносинах спокій і мир, партнери повинні враховувати мудрість і інтуїцію один одного в загальних рішеннях. Ватажком, звичайно, є чоловік Лев, але жінка Стрілець – учитель, який іноді так необхідний навіть монаршої персони.


Залишити відгук