Чоловік Лев і Жінка Риби — Сумісність

Пара Лева і Риб може виявитися дуже щасливою, тому що, незважаючи на різницю темпераментів, у них досить багато спільного. Зустрівши один одного, вони відчують смутний дежа вю: а чи не були вони знайомі раніше? Ну скажімо, в минулому житті? Можливо, вона – та сама графиня, за яку бився на дуелі молодий офіцер?.. Це відчуття викликана духовним спорідненням, яке і дає передумову до гармонії і благополуччя їх союзу.

Жінка-Риби бачить у своєму новому знайомому, Львові, живе втілення всіх тих якостей, якими повинен володіти ідеальний чоловік. Зрозуміло, дізнавшись його ближче, вона розгляне і великі, і дрібні недоліки, яких чимало навіть у людей, які вважають себе досконалими. І це може викликати сильне розчарування: невже він – звичайний земний чоловік?! Мовчи, Рибка, мовчи, як і належить мешканцеві темних вод!

Адже Лева можна критикувати – образиться, а слідом і втратить інтерес до твоєї персони. Подумай краще про інше: багато знайомих тобі чоловіків настільки розумні і галантні? Траплялися серед твоїх колишніх шанувальників хлопці, які вміють так гарно говорити про почуття? Так вишукано дарувати подарунки? Викликали вони напади заздрості у твоїх подруг, розчулення – у батьків, і гордості – у тебе самої? Ось вони – звичайні земні чоловіки, а тобі дістався кращий з кращих. Пам’ятай це.

Втім, таким бездоганно галантним і витончено романтичним Лев буває лише в цукерково-букетний період. Після він згадає, що єдина людина, гідні шаленої обожнювання – це він сам, а його кохана або дружина… вона завжди буде на другому місці. Ні, потік подарунків і компліментів не вичерпається – Леву й самому подобається надавати знаки уваги, створюючи таким чином для своєї жінки (а може, і насамперед для себе) відчуття маленького свята на двох. Але якщо попросить Риби Лева частіше бувати вдома, замість того щоб шукати розваги поза його, він просто проігнорує її слова. І тоді вона буде ревнувати, хвилюватися, плакати… але на самоті, так як її коханий чоловік буде в цей момент далеко.

Вона не надає особливого значення розкоші, так і речей в цілому – в той час як Леву потрібно постійно поповнювати свою колекцію дорогих іграшок. Отже, більша частина сімейного бюджету (з точки зору Риб) пущено за вітром. Якщо ви побачите цю пару разом, то неодмінно зверніть увагу, що чоловік одягнений підкреслено багато, а жінка – набагато скромніші. Можливий навіть зовсім вже гротескний варіант: на руці Лева – золоті годинники, ноги Риб взуті в стоптані туфлі. Не варто цього допускати: в один зовсім не прекрасний день Лев може відмовитися брати з собою дружину в гості, мотивуючи це тим, що їй нічого надіти. Він звик оточувати себе яскравою красою. І нехай супутниця – не автомобіль і не пара запонок, але він не може допустити, щоб знайомі шепотілися у нього за спиною про те, що він одружився на простачки.

не Можна сказати, що приборкати егоїзм Лева не під силу ні одній жінці. Це можливо, але навряд чи на подібне здатні Риби. Улюбленими жіночими прийомами начебто сліз і умовлянь результату не домогтися, погрозами і шантажем – тим більше. Тому Рибам можна дати тільки одна порада: приймайте партнера таким, який він є. Але й не втрачайте самоповаги, не растворяйтесь в своєму чоловікові.

Адже ви цікаві йому насамперед своїм благородством, мудрістю і витонченим почуттям прекрасного. Для вас обох поняття честі – не порожній звук, як би не сентиментально це звучало. Але не дарма ж «честь» і «честолюбство» – однокореневі слова. І коли жінка-Риби навчиться у чоловіка-Лева також гордо тримати голову і розпрямляти спину, він стане поважати і цінувати її ще більше.

Пара чоловіка Лева і жінки Риб красива й сильна контрастом цих типажів. Поза всяким сумнівом – ними будуть захоплюватися всі оточуючі їх люди, тому що вони уособлюють героїв з гарного роману, в якому він – сильний та сміливий, вона – боязка і ніжна. Відносини цих партнерів можуть розвиватися тільки на вивченні і прийняття один одного, тому що вони дуже різні. Кожен з них ні за що не захоче обмежувати свою свободу навіть заради коханої людини, і це може принести їм чималі проблеми.

Чоловік Лев і жінка Риби, вступаючи у відносини, стоять на порозі дуже складних і заплутаних випробувань, які їм належить пройти, рука об руку. На самому початку чоловік Лев буде убитий ніжністю і ранимістю обраниці, і тому захоче стати його заступником в житті, оберігаючи від нещасть і бід. Жінка Риби буде захоплюватися силою і сміливістю партнера, це захоплення, її обожнювання зробить його ще сильніше і рішучіше, змушуючи форсувати події у відносинах. У першому періоді партнери будуть насолоджуватися чуттєвою любов’ю і піднесеної романтикою, не помічаючи своїх різних якостей.

Перші проблеми виникнуть тоді, коли жінка Риби дізнається свого обранця трохи краще. Вона чекає постійної підтримки, демонстрації любові з його боку, але чоловік Лев, захоплений тільки власним величчю, і не подумає продовжувати ту лінію поведінки, яку тимчасово вів в період залицянь. Крім того, прагнення партнера бувати на публіці, його бажання фліртувати з усіма підряд дадуть жінці Рибам привід для серйозного занепокоєння і ревнощів. Якщо партнерка почне тиснути на обранця, апелювати до його совісті, і, що ще гірше, намагатися шантажувати його сльозами і істериками, ефект буде зворотний – чоловік Лев віддалитися зовсім, і ніколи не повернеться назад.

Мудра жінка Риби може взяти за основу іншу тактику – складного таємного маніпулювання партнером, що вдасться їй дуже добре, адже Риби – визнані майстри маніпуляцій. Для чоловіка Лева цей шлюб справедливо вважають найскладнішим з усіх можливих. Йому доведеться переживати такі почуття, які раніше були невідомі, а саме – страх, занепокоєння, розгубленість. У якісь моменти він не буде розуміти свою партнерку зовсім, заплутуючись у вмілій грі, яку вона йому пропонує.

Розвиток відносин цієї пари залежить від сили амбіцій кожного партнера, адже агресія Лева завдасть руйнуючий удар по відносинам, які так довго стояли. Але дії жінки Риб, якщо вони надмірні і необдумані, можуть позбавити партнера бажання йти вперед, підкорювати вершини – і тоді він буде представляти собою жалюгідне видовище, стаючи невдахою. Необхідно згадати, що у випадку тотального ураження представник зодіакального знака Лев здатний на агресію, спрямовану на себе – він може, наприклад, заливати свої нещастя алкоголем.

Щоб не перервати красивий політ стосунків чоловіка Лева і жінки Риб, їм обом необхідно добре попрацювати над своїми особистими якостями. Партнерка повинна зрозуміти, що її обранець здатний на набагато більше життя, ніж тільки вирішення побутових проблем, і тому варто пробачити йому деякі недоліки, всіляко розвиваючи і заохочуючи гідності. Чоловік Лев не повинен провокувати свою супутницю на ревнощі, слід бути більш обачним у своїх діях. Тим більше, що він так потребує затишку, який може йому дати його кохана жінка Риби.


Залишити відгук