Чоловік Лев і Жінка Лев — Сумісність

Хто буде домінувати в парі, в якій обидва – і чоловік, і жінка, природжені лідери? Хочеться відповісти – ніхто, між ними встановиться рівність. Напевно, Левиця теж так вважала, вирішивши пов’язати свою долю з Левом. Зробила вона помилку? Як знати…

Левиці – фантастично сильні жінки. Досить одного царського погляду, щоб шанувальник усвідомив свою роль в її грі: нехай він буде пажем, але адже бути пажем Її Величності – це навіть більше, ніж він міг дозволити собі мріяти. Так було б з чоловіком будь-якого знака, але не з Левом. Ні, поклонятися кому-небудь він не звик. Він воліє, щоб поклонялися йому – і вміє цього домогтися.

Суперництва їм не уникнути: кожен день, кожну хвилину, в будь-яких дрібницях. Витончено, галантно і безжально – така стратегія Львів. За ким буде останнє слово, якщо жоден з них не збирається поступатися? Ніякого останнього слова не буде, вони приречені на вічний спір. На протистояння. Любов на межі ворожнечі? Війна – їх стихія, але довго вони витримають, не дозволяючи собі і дня перемир’я? Можна було б сказати: краще б Лев і Левиця ніколи не зустрічалися, вони не зроблять один одного щасливими. Але як ця красива пара! Видно, що обидва вони з одного тіста. Обидва люблять і вміють привертати увагу. Обидва живуть як грають – а грають вони лише головні ролі. Готуйте цілий оберемок квітів, щоб наприкінці вистави кинути до ніг одного з акторів. Другий швидше помре прямо на сцені, ніж погодиться опинитися на других ролях.

Втім, наодинці, коли не потрібно засліплювати піднесену публіку своєю величчю, Леви можуть розслабитися і в суспільстві один одного побути трохи двома великими кішками. Адже вони обидва такі романтики! Їх відносини залишаються високими, навіть через роки після першої зустрічі… зрозуміло, якщо Лев і Левиця проіснують як пара до цього моменту. Що є досить спірним: незважаючи на прагнення до сталості почуттів і відносин, обидва вони великі егоїсти, що ніяк не сприяє міцності їх союзу.

Особливо це недобре якість притаманна чоловікам-Левам. «Ти зробиш так, тому що я так сказав» – наказав він і буде впевнений: вона буде щаслива скрутити собі шию, але виконати його бажання. Але це ж Левиця, не можна розмовляти в такому тоні! Вона сама звикла віддавати накази! Поступитися для жінки такого складу характеру – значить, програти бій. Показати свою слабкість. А цього вона боїться ще сильніше, ніж виявитися другим номером після свого блискучого дружина.

Але їй варто боятися іншого. Того, що одного разу Лев скаже: «Стань зразковою домогосподаркою, я так хочу». Ви уявляєте собі Левицю на кухні? З пилососом? Так, хтось повинен дбати про сім’ю та оселю, якщо не хоче жити впроголодь і по вуха в бруді, але здається, пара царствених звірів заробляє достатньо, щоб найняти хатню робітницю. Інакше… існує вираз – наступити на горло власній пісні. Так ось Левиця, кидає навчання або роботу, щоб покласти себе на сімейний вівтар на догоду сатрапу-чоловікові, не просто душить своє «я», а витворяє з ним таке, що не прийшло б в голову і самому витонченому мазохисту. Навіть не намагайтеся, це не ваше. Левиця може стати домашньою, вона не задихнеться від тугого нашийника – адже вона сильна, з будь-якими труднощами впорається. Інше питання – чи щаслива? В чотирьох стінах, поруч з чоловіком, переважною її прагнення стати корисною зовсім на іншому поприщі… ні, не буде.

Єдиний шлях до гармонії в парі Львів – взаємна повага до потреб партнера і максимум особистої свободи. І найголовніше: нехай гра в суперництво так і залишається всього лише грою. Краще двом палким натурам любити один одного з тією пристрастю, з якою вони готові воювати.

Чоловік Лев і жінка Лев – дуже елегантна, колоритна і красива пара, яка буде привертати увагу в будь-якому суспільстві. У них обох – однаковий смак до життя. Вони з задоволенням блищать на публіці, відвідують театри та концерти, ловлячи на собі заздрісні погляди. Однак, цим відносинам погрожують, швидше, не зовнішні обставини, а внутрішні процеси, які двом Левам дуже складно буде подолати, в силу їх однаково великого зарозумілості.

Гордість чоловіка і жінки Львів у цій парі перевищить всі розумні межі. Вони обидва будуть чекати шанування поклоніння з боку обранця, і, не знаходячи його, дратуватися з цього приводу. Обидва – яскраві індивідуалісти, жоден з них не потерпить того, що інший партнер намагається підпорядкувати його собі. Обидва будуть претендувати на лідерство в парі, і це протистояння поступово буде переходити в площину хронічних сварок і сутичок. Спокій їм тільки сниться чоловік Лев і жінка Лев будуть жити в дуже складній обстановці, яка, втім, тільки розохочує їх запал. Ні один з них не буде робити першого кроку до примирення, боротьба і змагання один з одним стане сенсом їхнього життя.

Цікаво, що в такій обстановці ні один з цієї пари і не подумає розлучитися з партнером. Навіть навпаки – їх відносини тільки зміцнюються, вони вже не можуть одне без одного, і ні за що не дозволять іншим людям або обставинами зруйнувати їх шлюб. Коли внутрішні конфлікти цієї пари досягають найвищого напруження, чоловік Лев і жінка Лев можуть подумати про перемиканні своєї уваги у більш мирне русло – наприклад, на спільну роботу або хобі. Діяльність, яка потребує мудрості, активності та рішучості, допоможе їм позбутися від цієї нав’язливої ідеї змагатися один з одним, а крім того – забезпечить їм обом кар’єру і високий соціальний статус. У сім’ї ж ця пара повинна мати свою особливу ієрархію, яка передбачає ролі «вчителя-учня».

Як правило, жінка Лев в цій парі стає на щабель нижче свого могутнього чоловіка, даючи йому можливість, таким чином, самовиражатися, затверджуватися на своїй керівній позиції. Розподіл ролей між жінкою Левом і чоловіком Левом просто обов’язково, без цього зіткнення їх інтересів і амбіцій буде постійним, віднімаючи у них дорогоцінний час, сили і почуття один до одного. Чоловік Лев, якого визнали главою сім’ї, для своїх близьких здатний зробити ще більше, відчувши свою значимість. Ролі двох Левів в бізнесі або спільній роботі також не повинні конкурувати один з одним, і тоді ця пара може стати найуспішнішою.

Чоловік Лев і жінка Лев не визнають конкурентів, а тому з самого початку їх відносин вони повинні визначити для себе глобальні завдання і цілі, до яких будуть рухатися спільно. Без такої роботи, ці партнери будуть «з’їдати» один одного, і їх союз повільно, але вірно піде до провалу.


Залишити відгук