Чоловік Лев і Жінка Близнюки — Сумісність

Яка гарна пара! Вальяжний владний чоловік-покровитель і його прекрасна супутниця, що так міла у своїй безпосередній жіночності. Вони дуже різні – але адже людям і необов’язково бути копіями один одного, щоб відчувати гармонію кожній зустрічі, кожної проведеної разом хвилини.

не Можна сказати, що у цієї пари немає проблем. Ідеальні стосунки можуть бути тільки між героями книг про любов, а ми з вами реальні люди. Що стосується союзу Лев – Близнюки, наскільки плідним він вийде, залежить в першу чергу від жінки. Від того, чи знайде вона ключик до серця свого партнера. Лев лише на вигляд такий грізний і непохитний – однак представницям деяких знаків все ж вдається стати «сірими кардиналами» при своєму царственном обранця.

У Близнюків теж є шанс додуматися до вірної стратегії самостійно – або послухатися поради астролога: способів впливу на Лева всього два. Перший – лестощі, багато лестощів, багато слів захоплення, захоплених поглядів і всякого роду знаків уваги. Від них цар звірів стає досить урчащим кошеням. Другий – навчитеся підштовхувати партнера до ухвалення потрібного вам рішення таким чином, ніби він сам це придумав. Проявіть фантазію – Близнюкам її не займати. Як-то інакше впливати на Лева все одно не вийде. Якщо ж він і розкусить вашу хитрість… просто мило плескайте віями, і вам все пробачать.

А це, до речі, дивно – як великодушно Леви прощають Близнюків, що б ті не накоїли. Зрозуміло, мова не про глобальні проступки кшталт зради або програшу в карти його улюбленого автомобіля. Жінки цього знаку не відрізняються ні увагою, ні раціональністю, ні відповідальністю. Найбільш типові представниці цього славного племені жодного разу за все життя не прислухаються до голосу здорового глузду, вважаючи за краще діяти за велінням швидкоплинного настрою.

Лев дасть своєї коханої грошей, щоб та внесла платіж за кредит – а вона по дорозі в банк загляне в книжковий магазин… і на півдня випаде з реальності, обираючи що-небудь почитати на вечір. У підсумку, вийде з лавки за п’ять хвилин до закриття з цілим пакетом покупок… і з порожніми кишенями. Думаєте, повернувшись додому, вона тут же кинеться на кухню, готувати вечерю на знак каяття за свою легковажність? Ні, звичайно, вона буде читати. А Леву доведеться йти їсти в кафе або до мами. Думаєте, він розсердиться? Але хіба можна всерйоз сердитися на цю милу сумасбродочку?..

Взагалі, дівчат-Близнюків часто рятує їх дивовижний талант – бути неможливо милими. Зберігайте його і всіляко культивуйте! Саме за нього вас люблять. Зокрема, саме їм ви підкорили чоловіка-Лева. Якщо він вирішить створити з вами сім’ю, можете голосно кричати «бінго!», тому що отримаєте в своє особисте розпорядження чоловіка, про який тільки можна мріяти. Сильного, сміливого, харизматичного, амбітного, але при цьому романтичного і відданого. Нехай він часом демонструє замашки тирана, нехай його періодично роздуває від пафосу, нехай він махровий егоїст – і більш того, пишається цим, але з ним ви можете бути спокійні за свій сьогоднішній і завтрашній день. Які б природні, соціальні або політичні катаклізми не трясли світ, Лев з тих людей, хто завжди залишається на плаву.

Пара Лева і Близнюків може зіткнутися лише з однією дійсно серйозною трудністю. Якщо дівчині-Близнюкам набридне спосіб життя улюбленої канарки Його Величності, і вона захоче самостійності – досягти кар’єрних висот, відкрити свою справу, завоювати успіх на творчій ниві, Лев не сприйме всерйоз це прагнення. Він-то знає, що ті мільйон ідей, які періодично виникають у гарненькій голівці його обраниці, зазвичай так і залишаються нереалізованими – вона просто втрачає до них інтерес ще до того, як імпульс перейде в мотивацію.

У розумінні Лева, жінка-Близнюки – істота (як би грубо прозвучить) слабке, надто вразливе і недалеке, тобто потребує заступництва і нездатне до самостійних дій. Що аж ніяк не завжди відповідає дійсності, але Леви схильні до категоричності в судженнях про людей. Насправді ж, Близнюки – це такі великі діти, що дорослішають набагато пізніше від інших… або ніколи не дорослішають. Але вони можуть бути дуже талановитими, а якщо захопляться чим-небудь серйозно, то і досить наполегливими. А переконати коханого чоловіка в тому, що він недооцінював свою «сумасбродочку» – чим не мета? Чим не привід досягти успіху ви вибраній справі? Лев ще буде пишатися коханої… зрозуміло, якщо вона завтра не передумає здійснювати свою мрію, як він і думав.

Союз чоловіка Лева і жінки Близнюків народжується після красивих залицянь і ефектних знаків уваги. Чудовий, елегантний і гордий чоловік Лев зробить все, щоб завоювати серце прекрасної коханої. Цей процес буде нагадувати лицарські турніри заради уваги прекрасної незнайомки – наш герой буде здатний перемогти одного суперника, щоб бути разом з цією чарівної принцеси. Як би красиво не починався роман, а без проблем на цьому шляху не обійтися – і про них треба говорити в першу чергу.

Ці знаки Зодіаку вважають протилежними, протиставлені один одному. Чоловік Лев сильний і владний, він вселяє повагу до його монолітної величній постаті. Жінка Близнюки ніжна і тендітна, їй якраз потрібен у житті заступницький супутник життя, щоб він оберігав її від бід і негараздів на шляху. З чоловіком Левом партнерка відчуває себе дуже впевнено. Вона перестає приділяти багато часу пустим маренням, поступово набуваючи практичність і реальність.

Жінка Близнюки оточить свого обранця теплом і ласкою. Вона буде настільки мила і безпосередня, що закрутить голову мудрому чоловікові Леву, змушуючи його виконувати все більш високі і важливі вчинки. Партнер навіть і не помітить, що жінка Близнюки не володіє такою високою чуттєвістю, як йому б хотілося, але вона випромінює так багато ніжності, світла, романтичності, що це приховає прикрі неточності в ідеальному образі коханої. Після деякого періоду стосунків жінка Близнюки, відчувши, що знайшла достатньо сили і впевненості в житті, щоб почати свою справу, кар’єру або розширити горизонти свого життя, з подивом відчує, що чоловік Лев і не думає давати їй необхідну свободу. Він буде постійно думати, що його партнерка занадто слабка і безвольна, щоб приймати важливі рішення, і буде думати і вирішувати за неї – з найкращих спонукань.

Жінка Близнюки, в такому разі, може прийняти умови гри Лева, залишаючись біля підніжжя його п’єдесталу. Вона буде захоплюватися ним, служити йому, піклуватися про своєму улюбленому, і це буде її життя, яку щедрий Лев також обсипле квітами і подарунками. У принципі, жінка Близнюки не буде скута або поневолена – вона просто не буде мати можливості робити кроки без дозволу його королівської високості. Якщо пам’ятати про те, що короля робить свита, можна здогадатися – жінка Близнюки знайде можливість виконати свої бажання, але станеться це так, як ніби її партнер сам прийняв це рішення. При розумному підході один до одного будуть виконані основні надії і сподівання обох партнерів на відносини, а також збережені нерви і сили, що особливо важливо.

Чоловік Лев і жінка Близнюки можуть без втоми базікати разом, мріяти і пускатися у афери. Вони люблять подорожі, разом займаються хобі або спортом, читають і обговорюють книжки. Цьому шлюбу загрожує тільки одне – повна втрата інтересу один до одного. Якщо чоловік Лев втратить колишній лиск, а жінка Близнюки стане рядовою неохайною і скандальної домогосподаркою, то їх відносини припиняться. Для того, щоб зберегти союз, обидва партнера повинні підтримувати його основну інтригу.


Залишити відгук