Чоловік Лев і Жінка Рак — Сумісність

Місячна діва – тривожна, невловима, як світло Місяця. Сонячний Лев – чудовий і яскравий, що любить блищати і вміє домінувати. Вона – завжди неспокійна і невпевнена, готова сховатися в раковині свого будинку і свого «Я». Він – мудрий і сильний, переможець за життя, любить товариство і прагнути бути душею компанії. Місячної дівчині Раку протегує стихія Води, Сонячного чоловікові Леву – стихія Вогню. Здавалося б, зовсім несумісні поняття.

Три варіанти розвитку відносин чоловіка-Лева і жінки-Раку. В основі їх відносин лежить прагнення бути разом вічно, з цієї недосяжної мети починається їхня історія. Подальший розвиток можливо за трьома сценаріями:

Сильний, з кармою чоловіка-завойовника, Лев через кілька років повністю підпорядкує жінку-Раку. І тоді вона приречена на подвійну залежність: від власних страхів і від його вічних примх. Жінка-Рак нескінченними причіпками в м’якій, обволікаючої формі змусить свого Лева піти на другий план. Лев «на других ролях» втрачається, стає похмурим і замкнутим, і перемога Раку перетворюється на поразку. Вони, дві одвічні протилежності, люто прагнуть один до одного, знаходять компроміс. У цьому компромісі буде все: сльози і радість, щастя і любов. Досягти такої гармонії під силу лише сильним людям, труси і егоїсти йдуть по першому або другому шляху, пригнічуючи один одного.

Третій, щасливий сценарій, передбачає величезну внутрішню роботу обох сторін. Чоловікові Леву доведеться змиритися з перепадами настрою і моторошними собственническими комплексами жінки Раку. Їй же треба буде навчитися приймати його себелюбство і егоцентризм, не шкодуючи саму себе, не стаючи в позицію вічної мучениці із-за того, що він так мало звертає уваги на її почуття.

Місячної діви стане легко і просто з Левом, якщо вона перестане змагатися з ним, не втрачаючи при цьому самоповаги. Їй потрібно проявити всю свою ніжність і спокій, але, при цьому, не впадаючи в покірність. Місячні якості характеру Раку дозволять поглинати і втихомирювати яскраві сонячні промені Лева.

Леву боляче усвідомлювати, що така беззахисна, що потребує його силі місячна діва раптом вислизає. Він звик вважати себе господарем становища, його рука тверда, але навіть найсильніші пальці не можуть утримати воду! Лев розуміє, що є заборонені куточки душі, куди Рак ніколи його не пустить, де вона ховається від нього наодинці зі своїми образами. Якщо він навчиться спокійно чекати поруч – вона обов’язково буде повертатися до нього знову і знову, прощаючи все, вдячна за вірність і надійність.

Подорожі вдвох – ще одна важлива сторона життя, яка допоможе цим чоловікові і жінці зберегти щастя. Свіжий вітер мандрів оновлює їх почуття. Вона буде йти за ним, ведена твердою рукою. Не має значення, куди їхати; головне – що він буде її провідником, це він буде відкривати для неї нові країни, береги, магазини, звичаї. А вона раптом зрозуміє: якщо він так багато знає і вміє – навіщо йому її схвалення? – Потім, що по-справжньому сильним і мудрим він відчуває себе тільки тоді, коли вона вірить в нього! У жінки-Раку – сотні таємниць, у чоловіка-Лева тільки один секрет: його вразливість. Він захистить її від життєвих негараздів і буде любити вічно, якщо вона з захопленням і задоволенням прийме всі його ініціативи.

В чому загадковий і навіть містичний, цей союз, тим не менш, має цілком реальні шанси на благополучне тривале існування. Чоловіка Лева нечасто може зацікавити жінка Рак, але, якщо вже це сталося – буде гарний і дуже пристрасний роман, схожий на своєрідну гру. Лев – Сонце, Рак – Місяць. Зодіакальні характеристики цих знаків розкривають головну суть їх відмінності – повна протилежність астральних характеристик. Партнери ніколи не зможуть змінити один одного, зрушити з звичної орбіти, кожен з них повинен або повністю прийняти іншого таким, який він є, або розійтися.

Дуже яскраві особистості, чоловік Лев і жінка Рак можуть загубитися у відносинах, якщо будуть слідувати тільки своїм амбіціям та інтересам. Як і в першу зустріч, все життя вони можуть захоплюватися різницею в характерах одне одного і бути щасливими. Ці два шляхи у відносинах реальні для цього союзу, і вони в самому початку можу змоделювати свій шлях, по якому вони будуть відтепер слідувати. Чоловік-Лев любить простір, публіку. Він обожнює купатися в променях слави, любить поклоніння і похвалу в свою адресу, не гребуючи відвертою лестощами.

Жінка Рак – м’яка, домашня. Вона більше всього на світі любить стабільність і затишок, неохоче впускає у своє життя зміни – якими б привабливими і привабливими вони не були. Жінка Рак любить мріяти, фантазувати, і часто перебуває в якомусь своєму, вигаданому світі, який недоступний і незрозумілий її супутнику. Від цієї таємничості чоловік Лев схильний відчувати тривогу і занепокоєння, адже він любить ясність, конкретність у словах і справах. Він здатний плутатися у відносинах з жінкою Раком, як у павутині, і, врешті-решт, буде розгублений і роздратований постійними недомовками, напівнатяками і загадковістю.

Жінка Рак, бажаючи бачити свого партнера біля себе, буде намагатися відірвати його від широкого спілкування з оточуючими. В більшості випадків це не вдасться, адже спілкування – це сенс життя чоловіка Лева. Пішовши на поводу у своєї коханої, слабкий представник цього зодіакального сузір’я відразу ж втратить свій блиск, шарм, стане домашнім буркуном і тираном, який не вміє практично діяти, але зате добре повчає і наставляє своїх близьких.

Така перспектива не потрібна жінці Раку, тому вона повинна розуміти свого коханого, підігравати йому, давати йому необхідну свободу самореалізації. Набагато пізніше обидва партнера, проживши досить часу разом, зрозуміють виграшність їх відносин для кожного. Жінка Рак буде відчувати себе спокійно і захищено поряд з могутньою постаттю свого супутника, а чоловік Лев отримає турботу і гарячу підтримку своєї партнерки. Крім того, їх буде пов’язувати дуже активна і чуттєва сексуальне життя.

В парі чоловіка Лева і жінки Раку повинна бути сувора ієрархія відносин. Він – голова сім’ї, мудрий учитель, який приймає рішення та забезпечує матеріальний добробут. Вона – турботлива соратниця, яка буде пом’якшити гострі кути відносин, і допомагати у всьому своєму коханому, забезпечуючи йому комфорт і тепло.


Залишити відгук