Чоловік Лев і Жінка Овен — Сумісність

Не багато спілки зігріті таким теплом, як союз чоловіка Лева і жінки Овна. Правда, іноді, коли стикаються царське зарозумілість Лева і бурхливий гнів Овна, між ними стає так тепло, що, скоріше, це можна назвати пеклом. Зате їх ніколи не розділять брили крижаного мовчання і байдужість: будь айсберг розтопиться в жарких полум’я (обидва, Овен і Лев – знаки стихії Вогню).

Свавільна, життєрадісна Овечка і царствений Лев – чудова пара! Тільки у випадку дуже негармонійного поєднання гороскопів можлива ситуація, коли Лев, бачачи дитячу безпосередність і брыкливый запал своєї подруги, почне постійно її перевиховувати, до тих пір, поки не «заїсть» смерть:

Ти користуєшся занадто яскравою косметикою. Яскраво рожеві тіні – це моветон. Послухай, ступінь твоєї безграмотності вражає: в одному слові дві помилки. Дорога, ти не вмієш вести себе в суспільстві: занадто голосно смієшся і невлад бовкаєш дурниці.

найжахливіше, що мудрий Лев місцями прав. Вона й сама знає, що голосно сміється і іноді робить помилки. Але почути таке з вуст коханого чоловіка?! Яка убога тупість! – Тримайся, Велика Кішка з гривою, зараз вогняна Овечка, що підігрівається багровим світлом войовничого Марса (своєї планети), покаже тобі силу і міць рогів! Але Льву протегує саме Сонце. Ніколи Марс не буде панувати над сяючим Сонцем. У Біблії сказано: якщо поруч з Левом лежатиме ягня, чекай кінця світу або вічного миру.

«Кінець світу», негармонійне розвиток відносин, трапляється вкрай рідко. Як правило, Лев, найвеликодушніший із знаків Зодіаку, бачачи вразливість Овна, відчуває непереборне бажання захистити, вберегти, врятувати і наставити. Їм не так вже й складно уживатися; Лев настільки впевнений у своїй пишноті, що навіть і не думає відстоювати звання самого-самого: для нього, кілька самовпевненого, це само собою зрозуміло. А якщо Овну ніхто не кидає виклику, то у нього і приводу не буде зайвий раз впертися рогами.

Овна Марс підкориться Сонцю, Овечка приборкає своє самолюбство. Але ні в якому разі не внаслідок відкритого протистояння (для неї це – заклик до битви)! Якщо Лев буде видавати свої зауваження не у вигляді занудливий наказів, а як вираз турботи і підтримки, Овен (який, насправді, дуже цінує мудрість, благородство і практичність Лева), можливо, перетвориться на білу кучеряву овечку. Хоча треба пам’ятати: ключове слово в цьому твердженні – «можливо».

Чоловіка Лева і жінку Овна пов’язує почуття взаємного захоплення. Лев бачить в Овні вразливої, непрактичного дитини, що потребує його мудрості і захист, і, одночасно – яскраву, незалежну жінку, яка вміє дати відсіч. Вона щиро захоплюється його силою і мужністю. Обидва розумні, енергійні, честолюбні і амбітні, люблять розкіш і блиск, в парі можуть досягати будь-яких поставлених цілей. Удвох вони гори звернуть та міста візьмуть, зроблять блискучу кар’єру і досягнуть високого положення в суспільстві. Для довідки: Левами були Наполеон, Олександр Македонський, Форд. З Львів–сучасників можна назвати Барака Обаму, Шварценеггера, Сореса. Значний список, чи не правда? Для жінок-Овнів цілком достатньо і одного прикладу: Пугачова.

Лев і Овен складуть гармонійний і пристрасний дует. Повнота задоволення фізичних потреб скріпить їх союз. Він може дати їй все, що вона тільки може забажати, а її вогняна пристрасність дозволяє йому досягти незвіданих раніше злетів. Певний дисонанс у інтимні відносини може внести ревнощі: кожен з них страшенно ревнивий. Швидше за все, вони прив’яжуть один одного мотузками; ось тільки довжина буде різною. Лев на своїй зможе прогулюватися по околицях, поглядати по сторонах (в межах видимості Овна). Мотузка ж Овна, якою її прив’яже Лев, буде такої довжини, що на ній можна буде зробити не більше двох кроків.

З плином часу їх почуття будуть ставати глибше, стануть справжнім благословенням. І більше того: взаємна любов зробить кожного з них краще, навчить глибше розуміти навколишній світ і ділитися з ним щастям.

Цей союз можна назвати геніальним – настільки партнери підходять один одному. Чоловік Лев з усіх представників зодіакального кола здатний почути, мабуть, тільки жінку-Овна, і нікого іншого. Вони обидва – натури творчі та обдаровані. Їх відносини відразу захопить динаміка, енергетика, вони будуть видні всім оточуючим людям, як прекрасна пара двох схожих один на одного людей.

Чоловік Лев і жінка Овен – дуже сильні і цілісні особистості. Коли вони об’єднуються, то утворюються відносини, по силі і продуктивності яким немає рівних. Цим відносинам практично ніщо не може загрожувати – принаймні, ззовні. Союз чоловіка Лева і жінки Овна можуть роз’їсти внутрішні суперечності, амбіції, затяжні конфлікти — якщо самі партнери допустять такий розвиток подій. Вони обидва сильні, але чоловік Лев не буде проявляти зайвої ініціативи та енергійності, якщо цього не вимагають надзвичайно складні обставини.

Жінка Овен більш енергійна, її активності вистачить на них двох. У відносинах цієї пари в більшості випадків провідною є саме жінка Овен – вона «пестить» свого партнера, направляє його на шлях істинний, вчить, критикує і хвалить. Самолюбство чоловіка Льва при цьому не буде обмежена – хто, як не жінка Овен, знає, як необхідно діяти, щоб не образити цього сильної людини. Та й сам партнер, бачачи, що жінка Овен мудра і сильна, легко піддаватися на її керівництво, і при цьому отримувати насолоду від гармонії і спокою у відносинах. Обидва вони – чудові актори, але в своїх іграх вони не будуть зловживати фантазіями або надмірним тиском, обмежуючись тонкої психологічної лінією поведінки для впливу на партнера.

Жінка Овен може спонукати свого обранця абсолютно на будь-який вчинок або діяльність, і при цьому він буде впевнений, що саме за ним був вибір, що це він сам прийняв рішення. У цій парі дуже важливо розподіл ролей. Чоловік Лев бажає бути главою сім’ї, ватажком клану – він може ним бути, тому що має хороші організаторські здібності, особливу стати і авторитет. Жінка Овен становить базу, основу всіх сімейних справ. Саме вона служить направляючої і вирішальною силою, яку дуже хитро застосовує на практиці. З боку виглядає, ніби саме чоловік Лев прийняв те чи інше рішення, а насправді це – мудра робота жінки Овна. Партнер в цій парі грає на публіку, а партнерка спритно підіграє – в цьому і полягають їх основні ролі, які дадуть їм стабільність і щастя в спільному житті.

Кілька чоловіки Лева і жінки Овна врятують відносини, які складаються з моделі «Учень-вчитель», де вчителем виступає, звичайно ж, мудра партнерка. Норовливий і ексцентричний чоловік Лев здатний сприймати поради тільки від жінки Овна, і ні від кого більше – тому цей союз має так багато шансів на благополучне мирне існування.


Залишити відгук