Чоловік Лев і Жінка Водолій — Сумісність

Існують люди, до примх яких слід ставитися поблажливо – і навіть не намагатися зрозуміти їх. Особистість жінки-Водолія так насичена родзинками, що будь-який її вчинок межує з розвеселим божевіллям. Але злякає це Лева? Зовсім ні. Вітряна дивачка забавляє його і насичує його будні самими яскравими фарбами і несподіваними відкриттями. Втім, буднів тепер у Лева не буде ніколи, тому що він полюбив дівчину-свято.

Ні, жінка-Водолій не завжди безтурботна, весела і безпосередня – періоди душевного піднесення чергуються у людей цього знака з періодами чорної меланхолії. На щастя, вони недолги. На жаль, їх прихід не передбачиш. Ось це – одна з небагатьох рис характеру коханої, від якої Лев рве на собі волосся. Друга – вбивча поєднання інфантильної безвідповідальності і норовливого нігілізму. Порізно ці якості не роблять честі своєї власниці, але разом стають причиною тридцяти трьох нещасть, які сиплються на Водолія чи не кожен день. Що це – підлітковий максималізм? А може, просто спосіб привернути до себе увагу? Суперечливість характеру? Напевно, всього потроху. Добре, якщо Лев відразу зрозуміє, що це не лікується – тоді пара уникне безлічі непотрібних сварок.

Вона завжди тягнулася до таких людей, як Лев. В її дівочих мріях з того самого віку, коли дівчата стають дівчатами, був присутній образ Захисника – сильного та владного чоловіка, здатного вирішувати проблеми, при цьому досить великодушного, щоб прощати її слабкості. Так, чоловік-Лев може бути нещадним до ворогів, але з жінками він галантний і чарівний. Водолій не помилилася у своєму виборі: тепер всі її дні будуть наповнені його сонцем. Їй так необхідно тепло – чи не більше ніж заступництво цього царственого чоловіка.

Маленька порада всім, хто хоче стати об’єктом обожнювання дівчата-Водолія: якщо вона сумна, обійміть її, погладьте по волоссю і шепніть на вушко «не тривожся, я з тобою». Можливо, вам цей жест не здасться серйозною подією, зате вона враз перестане відчувати себе дитиною, заблукав в нічному лісі. Вона вже бачить в вас Захисника, героя своїх мрій – а вам тільки й залишається, що виправдати ту довіру, що написано в її широко розкритих чистих очах.

Тепер ви розумієте, чому краще, якщо обранцем Водолія стане Лев? Він не тільки зможе забезпечити їй безбідне, безтурботне і порівняно спокійне існування, але і буде достатньо мудрий, щоб не намагатися загнати її в рамки «нормальності». Лев взагалі не роздає настільки примітивних оцінок як «нормально» і «ненормально». Може бути, він навіть буде брати участь у деяких з її безумств, якщо вважатиме їх цікавими – але вже точно не стане нічого забороняти без особливої причини. Їм разом весело: вони можуть відвідувати вечірки, подорожувати, дарувати один одному несподівані подарунки. Гніт рутинності побуту їх напевно не торкнеться. Хочеться так думати. Тому що рутина і нудьга згубні як для одного, так і для іншого знака.

Але Лев повинен чітко усвідомлювати: він несе повну відповідальність за свою жінку. Йому завжди доведеться думати за двох. У нього буде більше обов’язків, ніж у неї – втім, прав і теж. Єдине, чого він ніколи не зможе зробити, так це розлучитися зі своєю дивачкою. Тому що вона дивиться на нього з тим самим беззаветным довірою, від якого Лев відчуває себе вдвічі, втричі сильніше, могутніше і мужніше, ніж він є насправді. Сказати їй одного разу «ти вільна» – все одно, що залишити дитину в нічному лісі. Їй не треба ефемерною свободи, їй потрібен Захисник. Якщо в чомусь і постійні Водолії, так в потребі бути коханими – і, зрозуміло, любити у відповідь. Нехай і в своїй незвично манері, в якій вони роблять усе, за що б не взялися.

Чоловік Лев і жінка Водолій протилежні один одному, але ця різниця буде притягувати їх, немов магнітом, зробивши їх відносини цікавими для обох. Це буде свого роду гра, результати якої будуть визначатися багатьма чинниками їх особистості і взаємин. Зарозумілості і блиску чоловіка Лева в парі будуть протиставлені простота і скромність жінки Водолія, і партнери будуть із захопленням займатися відкриттям один одного – до тих пір, поки їм це не набридне.

Чоловік Лев звик бувати в суспільстві. Його лиск, елегантність і краса полонити жінку Водолія, якої так не вистачає сильного плеча поруч. Вона буде щаслива від того, що такий чудовий чоловік звернув на неї увагу, хоча багато чого в його характері їй не сподобається відразу ж. Чоловік Лев дуже добрий, і це його якість буде орієнтиром, за яким обраниця стане визначати свій курс у відносинах з ним. Вона довіриться йому тільки тому, що вважає доброту і щедрість найголовнішими якостями, які повинні бути у будь-якої людини.

М’якість і тактовність жінки Водолія дозволить чоловікові Леву дещо згладити гострі кути свого характеру, адже він так хоче бачити свою красуню щасливою поруч з собою. Він стане обсипати її подарунками і квітами, влаштовувати шикарні побачення і незабутні романтичні вечори, і все більше і більше буде дивуватися її природної скромності і безпосередності. Така пара може прожити разом довге і щасливе життя, жодного разу не посварившись по-крупному, тому що їм нічого ділити. Обидва партнери розуміють, що керівництво відносинами цілком належить чоловікові Леву – він приймає рішення, повертає їх в ту чи іншу сторону, вибирає нові шляхи в житті.

Жінка Водолій постійно уникає відповідальності, тому з радістю перекладе цю місію на сильні плечі свого обранця, залишаючись трохи в стороні від проблем. Ця відстороненість чоловіка Лева може трохи дратувати, хоча він приймає той уклад життя, який складається в їх парі. Якщо ж стосунки продовжаться шляхом взаємних звинувачень, то продовження союзу може бути не таким райдужним. Чоловік Лев може пред’являти претензії своїй обраниці в непостійності, у вічних метаннях і уникнення відповідальності, а жінка Водолій звинувачує партнера в диктаторстві та амбітності. Ці чвари поступово розв’яжуть війну інтересів, у якої просто не буде переможців – настільки партнери вимотають і спустошать один одного. Кожен з них буде обмежувати іншого, при цьому не обтяжуючи себе миротворчими рухами і розумінням іншого боку.

Ключ до щастя цієї пари лежить в їх загальних інтересів. Чоловікові Леву й жінці Водолію притаманний авантюризм, і вони з задоволенням будуть разом подорожувати, брати участь у гучних вечірках. Вони обидва не можуть бути пов’язані побутовими справами і рутинними обов’язками, і тому повинні уникати «осілості» в житті. Стабільність, яка приносить щастя і спокій іншим парам, стосунки чоловіка Лева і жінки Водолія може лише зруйнувати дощенту.


Залишити відгук