Чоловік Лев

Чоловік-Лев природжений джентльмен, аристократичний, зарозумілий. Володіє світськими манерами, віддає перевагу суспільству впливових і поважних людей. Людей зустрічає по одягу, сам так само вважає свою зовнішність візитною карткою і прямою дорогою до вищого суспільства. Чоловік-Лев ввічливий, іноді запобігали, його компліменти оригінальні і щирі. Бесіду веде неквапливо, справляє враження розумної, начитаного, ерудованої людини.

В його оточенні завжди є фаворити, люди, що гріються в «променях слави» популярного людини. Чоловік-Лев розважливий, прагматичний, хитрий. Дружні стосунки будуються на взаємовигідних матеріальних цінностях.

В родині лідер, звичайно ж, чоловік-Лев. Його дружина, діти, близькі родичі не пошкодують про це. Він дійсно талановитий володар, що йому імпонує захищати, оберігати свій будинок і сім’ю. Лев не скупий, справедливий, вміє робити приємні несподівані і бажані подарунки. Роль жінки в житті чоловіка-Лева, це мати і господиня, слухняна, готова беззаперечно підкорятися. Йому потрібна дівчина м’яка, жіночна, поблажлива, що мріє про сильного захисника.

Як вміє доглядати і завоювати серце жінки чоловік-Лев, так не зможе ніхто. Він оригінальний, вишуканий, красиві слова, і запевнення в любові ллються вільно, безум вчинків і промовиста наполегливість, це все про нього. Чоловікові Леву подобаються яскраві, екстравагантні, що виділяються серед натовпу, жінки.

У шлюбі він контролює і керує жінкою. Він вирішує чим їй займатися і коли і чи взагалі потрібно. На жаль, якщо попадеться запальна і цілеспрямована дівчина, то великі сварки неминучі. Чоловік-Лев у відносинах підозрілий, схильна до ревнощів, а також до перевірок і випробувань на міцність. Сам дуже ревнивий, найменший привід і допит з пристрастю забезпечений. Лев власник, навіть якщо справа стосується хобі дружини, можуть спалахнути суперечливі ревниві почуття.

Для збереження рівноваги і гармонії в родині вся мудрість і терпіння лягають на плечі жінки. Їй доведеться маневрувати між своїми інтересами та стараннями не обмежувати почуття Лева. Жінка завжди повинна бути в хорошій формі, стежити за собою. Це стосується будь-яких обставин. Красива жінка поруч підкреслює його впевненість, гордість. Одомашнені й забули про своєму зовнішньому вигляді дівчини, ризикують швидко втратити чоловіка-Лева.

Чоловік Лев невиправний романтик, ніжний і турботливий сім’янин. Прагне до великих грошей, фінансової забезпеченості. До народження дітей, відноситься серйозніше, ніж до одруження. Він не прихильник багатодітної сім’ї. Діти для нього символ щастя, сім’ї. І мета в житті це забезпечити благополучне сімейне життя.


Залишити відгук