Як Ревнує Чоловік Діва ?

Чоловік Діва володіє цілим набором чудових якостей: практичність, працьовитість, спокій. Представник земної знака наділений чарівністю, він легко завойовує довіру. Приємний в усіх відношеннях чоловік користується заслуженою популярністю у жінок. Він не схильний проявляти емоції, не в його інтересах надміру нагнітати обстановку. Однак у пориві ревнощів може продемонструвати бурхливий темперамент.

Зовні спокійний представник земної знака зодіаку володіє тонкою чутливою натурою. Він дуже прив’язаний до своєї половинки, тому важко переживає зраду. Діва віддасть перевагу до останнього не проявляти свою ревнощі, адже так важко змиритися з думкою, що його зрадили. Якщо він отримає незаперечні докази негідної поведінки обраниці, то не стане підбирати слова, йому дуже боляче. Розгніваний чоловік повинен виплеснути свої емоції.

Ревнощі Діви не виявляється занадто явно. Він спробує вести себе спокійно, як личить справжньому чоловікові. При цьому буде аналізувати ситуацію, копатися в собі, намагаючись знайти причину. Йому важко прийняти той факт, що його жінка веде подвійну гру. Адже він намагається зробити все можливе для своєї обраниці. Діва прагне до щасливого сімейного життя, він цінує затишок домашнього вогнища. Тому зневажливе ставлення приводить його в замішання. Він ревно відноситься до знаків уваги до своєї персони, в іншому випадку починає підозрювати обраницю.

найвірніший спосіб викликати ревнощі Діви — нарочито демонстративну поведінку. Занадто яскравий макіяж, викликає наряд і перебільшена зацікавленість в іншому чоловікові. Повз такої поведінки представник земної знака не зможе пройти. Йому приємно перебувати в невіданні, але занадто явні знаки уваги, причому не в його адресу, він не зможе проігнорувати.

Приземлений чоловік віддає перевагу помічати лише очевидні факти. Він занадто зосереджений на своїй роботі, на вирішенні нагальних проблем. В його розумінні жінка — берегиня домашнього вогнища, він не повинен сумніватися в її вірності. У разі незаперечних доказів, він по можливості постарається з гідністю вийти з ситуації, хоча не виключений варіант бурхливого з’ясування стосунків. Чоловік Діва може на якийсь час піти з сім’ї, щоб розібратися у своїх почуттях.

Самий кращий варіант позбутися від ревнощів представника земної знака зодіаку — не викликати її. Діва є надійним партнером, він прагне до міцних відносин. Він швидше вибере господарську жінку, ніж чуттєву володарку сердець. Йому приємно увагу представниць прекрасної статі, але вдома він хоче бачити турботливу дружину. Чоловік цього знака не потребує штучне підігрівання пристрастей, йому до душі спокійна домашня обстановка.

При перших ознаках ревнощів необхідно оточити свого чоловіка увагою. Діва повинен знати, що тільки він володіє серцем своєї обраниці. Можна сміливо знехтувати іншими справами, головне переконати обранця в своїх почуттях і вічної відданості. Рекомендується влаштувати Діві романтичний сюрприз — вечір у затишному ресторані або в шумному клубі. Він оцінить бажання своєї половинки догодити йому.

Немає кращого способу приспати ревнощі Діви, ніж поступливу поведінку. Обраниця повинні бути завжди поряд, у всьому тиха і покірна. Краще на якийсь час забути про друзів і подруг, необхідно зосередитися на домашніх справах. Можна затіяти ремонт у квартирі, Діва з ентузіазмом займеться справою. Адже його кохана поруч з ним, намагається краще облаштувати загальне гніздечко.


Залишити відгук