Як Ревнує Чоловік Тілець ?

Телець — втілення стабільності та надійності. Представник земної знака володіє прекрасними якостями: працьовитість, практичність, завзятість. Разом з тим зовні незворушний чоловік здатний на бурхливий прояв почуттів, якщо зачеплена його честь. Телець позбавлений уяви, він не буде придумувати причини для ревнощів, але якщо утвердиться у своїх підозрах, то не поздоровиться всім навколо.

Приземлений представник знака не відрізняється бурхливою фантазією. Він охоче повірить у сказане, не буде шукати підґрунтя, явно висловлювати свою недовіру. Телець настільки впевнений в собі, що не вважає за потрібне опускатися до з’ясування відносин на публіці. Однак почуття ревнощів здатне сколихнути в ньому справжню бурю емоцій такої сили, що обраниця буде вкрай здивована поведінкою зазвичай спокійного чоловіка.

Телець по натурі власник. Все, що входить в сферу особистих інтересів, повинно беззастережно належати йому. Ревнощі в урівноваженому чоловікові викликати складно, але якщо недовіру виникло, то надовго. Від однієї думки про зраду другої половинки Телець буквально божеволіє. Він люто виказує свої емоції, змітаючи все на своєму шляху. При цьому залишається абсолютно глухим до слів і благань. Не варто навіть думати про швидке прощення.

Ревнощі такого спокійного чоловіка цілком з’ясовна. Працьовитий представник земної знака робить все можливе для своєї сім’ї. Його обраниця ніколи і ні в чому не потребує. Адже Телець володіє талантом перетворювати будь-яку задумку в надприбуткову справу. Що ще може бажати його половинка? Він повинен чути слова освідчення в свою адресу, жоден чоловік, крім нього, не вартий уваги. В іншому випадку він почне підозрювати свою обраницю і проявляти ревнощі.

Телець не стане ревнувати свою обраницю до роботи. Він сам є вкрай працьовитим людиною і всіляко вітає зайнятість другої половинки. Його не хвилюють довгі посиденьки в колі друзів, але варто знати міру. Спокійний чоловік не буде псувати нерви через дрібниці, він з розумінням поставиться до затримок подружжя з поважних причин. Однак прямий доказ негідної поведінки обраниці миттєво призведе його до сказу. Суперник буде переможений, а його половинка переживе не найприємніші емоції у своєму житті.

Ревнощі врівноваженого у звичайній обстановці Тільця являє собою страшне видовище. Він зробить все, щоб знищити суперника і видалити його зі свого життя. Краще всього зовсім не провокувати чоловіка цього знаку на ревнощі. Тим більше це цілком здійсненне завдання. Слід щоденно хвалити свого обранця, підкреслювати його чудові якості, демонструвати своє трепетне ставлення.

Якщо ж уникнути ревнощів Тільця не вдалося, то краще зачаїтися і покірно вислуховувати докори розгніваного чоловіка. Немає сенсу вставляти репліки, скорботно заламуючи руки. Телець зазвичай чує тільки себе, тим більше в стані стресу. Ображений у своїх почуттях чоловік у пориві люті абсолютно не контролює емоції. Ні в якому разі не можна проявляти відповідну агресію, вона тільки більше розпече гарячий норов Тільця.

Будь-яке явище має початок і кінець, гнів рано чи пізно піде на спад. Не варто думати, що це станеться дуже швидко. Добре, якщо Телець пробачить обраницю, завжди існує небезпека повного розриву відносин. Варто проявити спокій і залізну витримку. Краще всього приготувати смачний обід, налити своєму чоловікові келих вина. Як тільки Телець трохи заспокоїться, він із задоволенням вислухає слова любові. Йому буде приємно відчути турботу і увагу до своєї персони.


Залишити відгук