Як Ревнує Чоловік Скорпіон ?

Чоловік Скорпіон є харизматичною особистістю. Своєю таємничою аурою він здатний зачарувати будь-яку жінку. Представник водяного знака майстерно огортає свою обраницю любов’ю і турботою, присипляє пильність солодкими промовами. Однак жінка повинна пам’ятати про скритності Скорпіона і його любові до чужих секретів. Не виключено, що він непомітно спостерігає за її поведінкою, оцінює реакцію на події, що відбуваються.

Стихія води визначає характер Скорпіона, наділяє його якостями: чутливість, емоційність, цілеспрямованість. Чоловік цього знака володіє сильною інтуїцією. Для нього не існує таємниць, не варто навіть намагатися обдурити його. Ревнощі представника знака проявляється дуже яскраво, він не терпить зради і фальші. Не варто розраховувати на швидке примирення, ображений чоловік повинен до кінця виплеснути свої емоції, тільки в цьому випадку він зможе заспокоїтися.

Ревнощі Скорпіона викликати досить просто, адже він буквально пророкує всі бажання своєї коханої. Йому подобається мати красивою жінкою. Щедрий чоловік не стане економити на зовнішньому вигляді обраниці. Він з задоволенням витратити останні гроші на подарунки: прикраси, предмети одягу. Супутниця водяного знака гідна всього найкращого. Проте не варто розслаблятися, жінка не повинна пускати в хід чари щодо інших чоловіків. Ревнивому Скорпіону зовсім не сподобається флірт обраниці з протилежною статтю. Його коханої повинні захоплюватися на відстані, бажано досить значному.

Обраниці Скорпіона невимовно пощастило, адже в її владі виявився привабливий, розумний, шляхетний чоловік. Не варто руйнувати прекрасні стосунки заради скороминущої інтрижки. Ревнощі Скорпіона проявляється досить непередбачувано. Він намагається тримати емоції під контролем, але природна запальність і емоційність можуть призвести до сумних наслідків. Варто тільки побачити обраницю в обіймах іншого чоловіка, навіть дружніх, як він миттєво спалахує. Не виключено, що постраждають предмети меблів і посуд, адже ревнивець повинен виплеснути свою лють.

Скорпіон не любить плітки і інтриги, але може підіграти партнерці. Якщо їй хочеться вести подвійну гру, то він зробить вигляд, що ні про що не здогадується. Хоча ця ситуація приносить страждання і біль в його душу. Ревнощі водяного знака може бути вельми витонченою і буде мати неприємні наслідки. Він дочекається явних проявів невірності обраниці, а вже потім зробить її докорами і звинуваченнями. Не виключено, що Скорпіон так і не пробачить партнерку, викреслить з життя.

Мудрій жінці не складе праці позбутися від ревнощів Скорпіона. Головне пам’ятати про те, що представник знаку води не любить брехню. Необхідно намагатися завжди говорити правду, не варто розраховувати, що вдасться обдурити партнера. Наділений сильною інтуїцією Скорпіон тонко відчуває фальш. Краще чесно покаятися і зізнатися, що піддалася миттєвої слабкості. При цьому треба звеличувати якості свого обранця, стверджувати, що він найкращий у світі.

Засліплений ревнощами Скорпіон не стане вибирати вирази, краще не доводити його до цього стану. Необхідно бути завжди поруч з ним, виявляти ласку і турботу. Він повинен відчувати свою значимість у житті коханої. В любові у нього не може бути суперників, оскільки він єдиний і неповторний.

Чуттєвий Скорпіон не може встояти перед жіночими чарами. Якщо представник знака проявляє свою ревнощі занадто активно, потрібно просто залишитися з ним наодинці. Можна провести романтичні вихідні в заміському будинку або відправитися в подорож. Темпераментний чоловік із задоволенням зануриться в стрімкий вир пристрасті.


Залишити відгук