Як Ревнує Чоловік Стрілець ?

Чоловік Стрілець володіє яскравим темпераментом і виділяється своєю волелюбністю. При цьому його можна вважати самим стриманим представником знака вогняної стихії. Чоловік не буде влаштовувати бурхливих сцен ревнощів при першому зручному випадку, він вміє керувати емоціями. Стрілець схильний довіряти своїй партнерці, не в його правилах безпідставно підозрювати кохану.

Представник знака володіє внутрішньою свободою, цінує незалежність. Він не прагне підпорядкувати супутниці життя своїм інтересам, бажаючи сприймати її не як власність, а як друга і партнера. Стрілець — захоплива натура, знаходиться в постійному русі. Багато подорожує, читає, є тонким цінителем мистецтва. Тому з повагою ставиться до інтересів своєї коханої, не обмежує її свободу. Почуття ревнощів не грає великої ролі в житті Стрільця.

Навмисне викликати у Стрільця почуття ревнощів досить важко. Представник знака не обмежує суворими рамками ні себе, ні інших. Він живе легко і весело, будь-які зміни сприймає з неабияким оптимізмом. Не стане впадати в лють, якщо улюблена затрималася в гостях або вирушила в подорож з подругами. Однак варто тримати його в курсі справ, в іншому випадку Стрілець почне підозрювати, а потім ревнувати. Краще не обманювати довіру вогняного знаку, адже пануюча стихія наклала на нього відбиток імпульсивності.

Закоханий Стрілець щиро захоплюється своєю обраницею. На початку стосунків він постарається зробити все, щоб міцніше прив’язати її до себе. З плином часу загострення пристрастей, швидше за все, ослабне. Може здатися, що Стрілець охолов до коханої. Саме час освіжити стосунки, викликати його ревнощі. Необхідно тонко натякнути, що такі відносини не є міцними, є достатня кількість охочих зруйнувати їх. Представник вогняного знаку відчує себе ураженим. Він повинен довести свою перевагу, тому з ентузіазмом знову почне завойовувати розташування обраниці.

Ревнощі Стрільця може викликати тільки самодостатня особа. Жінка повинна бути або начитаною співрозмовницею, або приголомшливою красунею, або прекрасною господинею. Краще, якщо у Вас поєднуються одразу всі ці якості. Представник вогняного знаку повинен черпати натхнення у своєї коханої. Нудні сірі будні не для енергійного Стрільця. Якщо навколо обраниці ються численні шанувальники, чоловік почне ревнувати і постарається віддалити суперників. Важливо не перестаратися, інакше представник знака трохи постраждає і перемкнеться на інший об’єкт.

Позбутися від ревнощів чоловіка Стрільця досить просто. Важливо бути чесною з ним, щиро проявляти свої почуття. Він не виносить фальш, безкорисливий у своїх проявах, тому подібної поведінки чекає і від своєї партнерки. Представник знаку не стане підозрювати кохану, якщо раніше вона не давала підстав звинувачувати її в невірності. Не в його правилах фантазувати на тему зради і додумувати, він охоче повірить словами обраниці.

Чоловікові приємно відчувати себе коханою і бажаною. Щоб уникнути ревнощів варто огорнути Стрільця турботою, щоб у нього не виникло сумнівів у почуттях обраниці. Зовсім неважко приділити увагу, можна приготувати смачний обід або погладити сорочку. Це не займе багато часу, а чоловік буде ситим і задоволеним своїм зовнішнім виглядом.

Стрілець любить подорожувати, йому необхідні нові враження та емоції. Якщо стосунки не клеяться, представник знака незадоволений і роздратований, краще влаштувати романтичну пригоду. Чоловік забуде про ревнощі в обіймах коханої на березі моря. Приємна обстановка ще більше розслабить і так досить спокійного представника вогняного знаку.


Залишити відгук