Як Ревнує Чоловік Риби ?

Чоловіки Риби є яскравим представником водяного знака зодіаку. Панівна стихія нагородила його якостями: чутливість, співчуття, терпіння, доброта. Він завжди знаходиться в центрі уваги. Сильна інтуїція дозволяє йому досить точно відчувати настрій будь-якої жінки. Він легко завойовує серця найнеприступніших дам.

Чоловік цього знака ніколи не заподіє біль жінці, принаймні, навмисно. У відповідь чекає такого ж трепетного ставлення. Представник водної стихії вкрай невпевнена в собі, тому болісно ревнивий. Він постійно сумнівається у своїх силах, навіть якщо намагається це приховати під маскою байдужості. Здатний впасти в лють по самому незначному приводу, якщо буде зачепили його самолюбство. У пориві ревнощів може накричати або піти, демонстративно грюкнувши дверима.

Викликати ревнощі чоловіка Риби дуже просто. Чутливий представник водяного знака постійно сумнівається в собі. Він болісно реагує навіть на жартівливі зауваження на свою адресу. Якщо обраниця звеличує достоїнства іншого чоловіка, а тим більше кокетує, то це серйозний привід для прояву ревнощів. Риби не потерпить конкуренції, він повинен бути кращим. Представник водної стихії чи зможе це довести своєї коханої, або припинить відносини.

Чоловіки Риби потребує підтримки. Він сумнівається у правильності свого вибору. Не в його правилах рішуче домагатися мети будь-яким способом. Якщо кохана прилюдно критикує його, висміює дії і вчинки, то Риби зробить висновок, що є людина, що влаштовує її за всіма параметрами. Відчуття власної неповноцінності може вивести його з себе або затягнути в тривалий період депресії. Вражений чоловік здатний на різкі вчинки, принаймні, скандал буде забезпечений.

Риби володіє добрим, чуйним серцем. Він може втішити і заспокоїти в скрутну хвилину. Йому подобається проявляти свою турботу, цим він підтверджує свою любов. Обраниця, холодно відноситься до його опіки, прагне до незалежності відштовхне від себе чоловіка цього знаку. Цілком можливо, що він спробує повернути її в коло своїх інтересів, хоча не виключений варіант розставання. Варто проявляти неповагу до щирим вчинків такого чутливого знака? Знайдеться багато охочих зайняти місце відкинутої коханої.

Позбутися від ревнощів чоловіка Риби не складе праці. Необхідно завжди і у всьому хвалити його, тим більше він заслуговує такого ставлення. Тонкий, делікатний чоловік завжди прийде на допомогу, а це велика рідкість у наш час. Нехай він не завжди переконливий у своїх вчинках, іноді пасує перед життєвими труднощами, зате щирий і надійний. Не варто мучити його чутливу натуру муками ревнощів.

Тактовний чоловік рідко проявляє справжні почуття. Він намагається стримувати свої емоції. Якщо кохана захотіла перевірити його ставлення фліртом і зухвалою поведінкою, то вона може досягти своєї мети. Спокійний в звичайному житті Риби влаштує скандал, а може і покине її, не виключено, що назавжди. Не варто провокувати його на ревнощі і кокетувати з іншими чоловіками. Краще оточити турботою і увагою свого партнера, він це оцінить і неодмінно відповість взаємністю.

Риби з ентузіазмом сприйме несподіваний сюрприз. Він не відрізняється активним поведінкою, чи сам додумається організувати цікаве дозвілля. Якщо чоловік почав проявляти ревнощі до своєї обраниці, то це привід влаштувати невеликий домашній свято. Можна накрити стіл, приготувати улюблені страви та запросити його друзів. Риби любить спілкування, він із задоволенням проведе час в затишній компанії, при цьому буде пишатися своєю дбайливою коханої.


Залишити відгук