Як Ревнує Чоловік Лев ?

Чоловік Лев має гордим і незалежним характером. Сильний, впевнений у собі представник вогняного знаку, немов магніт, притягує протилежну стать. Будь-яка жінка почтет за честь стати поруч з ним справжньою королевою. Яскравий темпераментний чоловік завжди знаходиться в центрі уваги. Іноді він переоцінює свої можливості, буває надто зосереджений на собі. У пориві ревнощів проявляє найгірші якості: егоїзм, жорстокість, упертість.

Ревнощі чоловіка-Лева не знає кордонів. Самовпевнений представник вогняного знаку не допускає навіть думки, що їм можуть знехтувати. Хто ще може зрівнятися з ним за красою і розумом? Розгніваний Лев з жорстокістю накинеться і на суперника, і на невірну обраницю. Він не потерпить негідної поведінки своєї коханої, швидше за все, віддасть перевагу назавжди розлучитися з предавшей його жінкою.

Викликати ревнощі Лева дуже просто. Запальний чоловік швидко втрачає контроль над своїми емоціями. Володіє блискучим розумом, прекрасними манерами представник вогняного знаку абсолютно беззахисний перед зрадою. Він відразу впадає в лють, не слухає аргументи і виправдання коханої. Одна думка, що йому зволіли іншого, приводить його в сказ.

Кохана може спровокувати ревнощі будь необдуманим дією. Варто лише невинно пококетувати з іншим, як Лев запідозрить невірність. Самолюбивому чоловікові приємно знаходитися в товаристві гарної жінки, яка вміє вигідно себе подати. Необхідно дотримуватися розумну обережність варто виявляти увагу до інших чоловіків непомітно для ревнивця. В іншому випадку представник вогняного знаку зодіаку вкаже на негідну поведінку. А вже він в силу свого інтелекту вміє мстити витончено і вишукано.

Благородний Лев не стане фізично впливати на суперника і зрадницю. Він занадто гарний для прояву низинних почуттів. Це не означає, що можна безкарно провокувати його на ревнощі. Гра з вогнем може погано закінчитися. Навіть легкий флірт з давнім знайомим не вислизне від уваги Лева, не кажучи вже про більше. Варто серйозно обміркувати наслідки своєї поведінки, адже вони можуть бути катастрофічними. Самолюбний чоловік може не пробачити вітряну зрадницю. Відносинам прийде кінець, якими б ідеальними вони не здавалися до цього моменту.

Позбутися від ревнощів Лева цілком можливо. Необхідно бути веселою, красивою, завжди цікавою для свого чоловіка. При цьому треба перебувати в полі зору Лева, він повинен бути впевнений в своїй обраниці. Нудна, схильна до меланхолії жінка швидко набридне темпераментному чоловікові, але і занадто активна особа буде дратувати свого партнера. Супутниця вогняного знаку зодіаку повинна знайти золоту середину, виробити правильну тактику поведінки.

На всі закиди розгніваного чоловіка треба відповідати словами любові. Жінка повинна нескінченно хвалити свого обранця. Лев любить компліменти в свою адресу, сприймає їх як природну данину. Йому необхідно купатися любові і захоплення. Мудра жінка зможе створити комфортну обстановку в будинку, тоді Леву навіть не прийде в голову ревнувати свою кохану.

Лев володіє високим інтелектом, якщо привід для ревнощів не надто серйозний, то він зможе приборкати свої емоції. Доброзичливо налаштована жінка ніжними словами заспокоїть його. Дбайливе ставлення остаточно розтопить серце ревнивця, він швидко забуде про свої сумніви. Якщо ж дійсно існують вагомі докази невірності, то краще зібрати речі і мовчки піти. Лев не зможе пробачити зрадницю, не варто доводити справу до такого результату.


Залишити відгук