Як Ревнує Чоловік Близнюки ?

Чоловік Близнюки є різнобічно розвиненою особистістю. Йому життєво необхідні нові враження та емоції. Чарівний співрозмовник зачаровує з перших хвилин знайомства, знає, як привернути до себе даму. Повітряний знак зодіаку вкрай непостійний у своїх проявах. Спокійний чоловік миттю перетворюється на підозрілого ревнивця без всякої на те причини!

Чоловік Близнюки відчуває задоволення від жіночої уваги. Ревнощі може виникнути із-за байдужого ставлення коханої. Представник цього знака зодіаку володіє багатою уявою. Він легко створить в голові вельми правдоподібну картину зради, не обов’язково фізичної. Чоловік-Близнюки має холодним темпераментом, але недостойна поведінка половинки здатне привести його в сказ. Ревнощі пробуджує в ньому лють такої сили, що справа може дійти до бурхливого з’ясування відносин.

Умышеленно викликати ревнощі чоловіка Близнюки досить складно. Представник повітряного знака зодіаку вміє правильно оцінювати ситуацію. Дуже любить перебувати в центрі уваги, особливо жіночого. Якщо обраниця поділяє його захоплення, дорожить думкою, в парі буде панувати гармонія. В іншому випадку виникнуть підозри в зацікавленості коханої іншим чоловіком. Це явна зневага, адже представник знака повинен самостійно володіти серцем і розумом обраниці.

Чоловік Близнюки не є по натурі власником. Його самолюбству лестить, що поруч з ним красива жінка, здатна подобається багатьом. Він не буде вимотувати обраницю постійними підозрами, нескінченними скандалами по дурницях. Якщо ж кохана подасть серйозний привід для сумнівів у вірності, представник знака не відступиться, поки все не дізнається. Ревнощі не буде явною, але чоловік Близнюки повинен знати правду. Він потихеньку почне збирати факти, стежити за своєю обраницею.

найвірніший спосіб викликати ревнощі — створити ореол таємничості навколо своєї персони. Необхідно ретельно стежити за зовнішнім виглядом, носити бездоганні вбрання. Спокійна в своїх проявах чоловік буде спантеличений загадковим поведінкою обраниці. Побіжно кинуті слова про загальному знайомому або невідомому персонажа порушать його фантазію. Багата уява почне малювати в голові картинки подій, яких немає в природі. Вражений чоловік Близнюки зробить все, щоб його обраниця належала тільки йому.

Ревнощі чоловіка Близнюки здатна отруїти життя. Його багата уява може роздути невинну ситуацію до величезних масштабів, якщо в душі виникне сумнів. Із задоволенням почне пестити і плекати це почуття, поки не переконає себе в жахливому поведінці обраниці. Щоб уникнути неприємної ситуації варто весь час знаходитися поряд з щирим захопленням розділяти його захоплення.

Чоловік Близнюки повинен бути впевнений у своїй неперевершеності. Слід постійно хвалити його, тонко підкреслювати достоїнства. В цьому випадку не виникне навіть найменшого приводу копатися в собі і своїй обраниці. Необхідно брати активну участь в його житті. Спільне проведення часу зближує, дозвілля може бути різним: походи в кіно, заняття спортом, подорожі.

Розгніваний чоловік Близнюки не буде бити посуд, але висловить все, що накипіло. Йому потрібен час, щоб заспокоїться. Мудра жінка повинна мовчки вислухати претензії і постаратися дохідливо пояснити своєму обранцеві, що це неправда. Ніяких істерик, повинні звучати тільки слова любові. Спокійна обстановка, приємний вечір за чашкою чаю або келихом вина зможуть привести ревнивця до тями.


Залишити відгук