Як Ревнує Чоловік Козеріг ?

Чоловік-Козеріг є яскравим представником земної знака. Відмінні якості: спокій, практичність, твердість, працьовитість. Його не можна назвати дамським угодником, він вкрай стримано позначає своє ставлення до прекрасної статі. Природна скритність не дозволяє в повній мірі висловити обуревающие почуття. Ревнощі Козерога — рідкісне явище, для неї потрібен дійсно серйозний привід.

Представник цього знака по праву вважається надійним партнером. Вибираючи супутницю життя, він розраховує створити міцний союз. Він не прагне завоювати серце першої красуні, йому потрібна віддана дружина. У плани Козерога не входить болісна ревнощі, фатальні пристрасті зовсім не для нього. Приземлений чоловік віддає перевагу тиху, спокійну життя без сплесків емоцій.

Ревнощі Козерога є скоріше винятком, ніж правилом. Вибираючи другу половинку, він розраховує на спокійне сімейне життя. Представник цього знаку повністю довіряє партнерці. Що ще для щастя треба? Якщо жінці вдалося зачепити почуття обранця, який почав проявляти ревнощі, значить, вона домоглася своєї мети. Нервозність Козерога є вірним доказом божевільної любові. Можна трохи помучити Козерога, навіть не зовсім приємні емоції підуть на користь, але важливо дотримуватися міри.

Викликати ревнощі земної представника знака можна легковажною поведінкою. Не варто йти у нього на поводу, у всьому проявляти практичність і хазяйновитість. Необхідно переглянути свій гардероб, придбати багато нарядів, незважаючи на витрати. Слід пустити в хід вбивче зброю — флірт з чоловіками. Подібна поведінка буде різко відрізнятися від звичайних вчинків, зате Козеріг спочатку здивується, а потім і обуриться. Він намагатиметься відстояти свою партнерку від сторонньої уваги.

Представник земної знака зодіаку намагається всіма силами домогтися гарного положення в суспільстві. Він прагне забезпечити сім’ю всім необхідним, його близькі не будуть знати нужди. Викликати ревнощі довгою відсутністю у службових справах неможливо, він радий успішної кар’єри дружини. Зате побіжно кинуті комплементи на адресу колег, зауваження про успіхи працівників можуть насторожити Козерога. Жінка повинна захоплюватися тільки його персоною. Йому не подобається увагу обраниці щодо інших чоловіків.

Позбутися від ревнощів Козерога дуже просто. Приземленого чоловікові не прийде в голову висловлювати недовіру надійної жінці, яка постійно перебуває поруч з ним. Йому до душі спокійна супутниця, яка має схожу думку з багатьох питань. Кращий спосіб раз і назавжди завоювати його довіру — життєва мудрість. Він буде в захваті від своєї розумної, практичною дружини.

Змусити ревнувати Козерога є дуже спокусливою думкою. Будь-якій жінці хочеться усвідомлювати, що їй дорожать, бояться втратити. Однак варто пам’ятати про те, що представник земної знака зодіаку не відчуває задоволення від сумнівів. Він може втомитися від почуття невпевненості і різко припинити відносини. Не варто доводити його до ревнощів, не треба створювати значущих приводів для підозр, краще залишатися милою, господарської дружиною.

Козеріг має впертим характером. Не треба навіть намагатися сперечатися і доводити свою правоту. Необхідно обсипати компліментами, захоплюватися талантами і відзначати його чудові якості. Якщо ж трапилася незначна інтрижка, то краще в ній не зізнаватися, а з подвоєною силою створювати в будинку затишну атмосферу. Представник земної знака високо цінує тепло домашнього вогнища, особливо його хранительку.


Залишити відгук