Як Ревнує Чоловік Рак ?

Чоловік Рак володіє тонкою душевною організацією. Стихія води наділила його якостями: чуттєвість, емоційність, недовірливість. Ревнощі приносить представника цього знака страждання. Він починає копатися в собі, намагаючись знайти причини нестабільної життєвої ситуації. Найчастіше занадто занурюється в атмосферу безвиході, впадає в депресію.

Обраниця Раку може обережно проявляти свій інтерес до іншого чоловіка. Водному знаку зодіаку не потрібні явні докази. Він інтуїтивно здогадується про те, що відбувається, при цьому сильно страждає і замикається в собі. Адже він наділяє свою кохану кращими якостями, щиро захоплюється її достоїнствами. Ревнощі руйнує звичний світ Раку, він відчуває глибоке потрясіння від зради другої половинки.

Думка викликати ревнощі Раку є дуже спокусливою. Адже недовірливий чоловік в першу чергу почне шукати причини в собі. Він буде раз за разом покручивать події спільного життя, намагаючись зрозуміти, де зробив помилку. При цьому постарається виправдати свою обраницю, до останнього відстоюючи її честь в очах знайомих і друзів. Рак почне задаровувати свою кохану подарунками, почне приділяти їй максимум уваги. Усіма силами спробує зберегти відносини.

найвірніший спосіб викликати ревнощі — нехтування спільними інтересами. Водний представник знака вважається ідеальним сім’янином. Він цінує затишок домашнього вогнища. Якщо обраниця стане затримуватися на роботі, багато часу проводити в колі друзів, Рак негайно почне аналізувати ситуацію. При цьому він може не віддавати звіт своїм діям, процес відбувається на підсвідомому рівні.

Раку легко вивести зі стану спокою й рівноваги. Ревнощі здатна сколихнути темні сторони душі. Доброзичливий чоловік може перетворитися у буркотливого людини, який постійно докоряє свою половинку. Він гостро переживає зраду, при цьому не влаштовує бурхливих сцен ревнощів. Рак буде висловлювати свою біль по-іншому, почне методично вимотувати кохану нескінченними докорами. При цьому, швидше за все пробачить обраницю, оскільки не уявляє своє життя без неї.

Позбутися від ревнощів Раку дуже просто. Варто лише оточити його увагою і турботою. Недовірливий чоловік потребує демонстрації любові. Він повинен бути впевнений у гарному відношенні своєї обраниці. Йому досить чашки гарячого чаю або нового светри. Рак є вдячним партнером, він всіма силами прагне зберегти тепло домашнього вогнища. Йому однаково приємні тихі спільні вечори і активний відпочинок на природі. Головне, щоб її половинка була поряд.

Обраниця Раку повинна виявляти душевну участь якомога більше розмовляти зі своїм чоловіком. Він із задоволенням обговорить нагальні проблеми, не в його правилах відмахуватися від близьких людей. Представник водяного знака зодіаку, будучи чутливою натурою, з увагою ставиться до стану своєї коханої. Він здатний співчувати і жаліти. Необхідно проявляти свої найкращі жіночі якості: м’якість, покірність, беззахисність.

Ревнощі Раку має знайти вихід. Він просто зобов’язаний висловити свою думку, причому це може тривати досить тривалий час. Варто терпляче знести всі закиди, адже Рак обов’язково пробачить свою половинку. Можна пом’якшити крутий норов ображеного чоловіка трепетним ставленням. Найкраще влаштувати романтичний сюрприз. Представник цього знаку любить подорожувати, так що він буде радий незапланованої зміни обстановки.


Залишити відгук