Як Ревнує Чоловік Овен ?

Чоловік Овен є яскравою чуттєвою натурою. Представник вогняного знаку володіє гарячим запальною вдачею. В його душі вирує вогнище пристрастей. Представник цього знаку по праву вважається справжнім поціновувачем жіночої краси і одним з найбільш ревнивих знаків зодіаку. Овен готовий покласти всі скарби світу до ніг своєї обраниці. Однак кохана повинна пам’ятати про буйну темперамент свого чоловіка. У пориві ревнощів Овен здатний на багато що. Один невірний крок-і ситуація може змінитися кардинальним чином.

Обраниця Овна має тримати високу планку у всьому. Абсолютно не припустимо флірт на стороні. Ревнощі здатна розбудити вулкан пристрастей, надихнути на агресивні дії. Найменші підозри в сумнівному поведінці половинки виводять темпераментного чоловіка з себе. В цьому випадку потрібно бути готовою до того, що Овен буде трощити все на своєму шляху! Коханої доведеться докласти максимум зусиль, щоб остудити свого вогняного кавалера і переконати його в своїй невинності.

Емоційний Овен вимагає чуйного підходу. Викликати його ревнощі досить просто, серце темпераментного чоловіка знаходиться в запалі пристрастей. Він ні на хвилину не припускає думки, що хтось може бути кращим та цікавішим його важливої персони. Самий легкий натяк на зацікавленість обраниці іншим чоловіком миттєво приводить його в лють. Представник вогняного знаку повинен самостійно володіти своєю коханою. Ревнивий Овен постарається зробити все можливе, щоб прив’язати до себе свою жінку.

Овен вважає себе безсумнівним лідером, все навколо відповідає його інтересам. Жінка повинна визнавати перевагу свого обранця, хвалити і в усьому підтримувати його. Принаймні, постаратися створити видимість підпорядкування. Адже імпульсивний чоловік здатний проявляти ревнощі навіть до рідних людей, яким його обраниця приділяє більшу частину своєї уваги. Кохана повинна бути готова до потоку гнівних слів і нескінченних докорів.

Чуттєвий представник знака мріє про красиве романі. Йому життєво необхідно переживати бурю емоцій. Ревнощі є вкрай необхідним почуттям, що підтримує потрібний градус пристрастей. Загадкова жінка, стримано відповідає на залицяння, здатна розпалити темпераментного чоловіка. У цьому випадку палкий шанувальник буде готовий на будь-які вчинки, щоб домогтися взаємних почуттів. В іншому випадку Овен занудьгує і швидко втратить інтерес до обраниці.

найяскравіший представник вогняного знаку володіє безперечною перевагою — отходчивость. Ревнощі імпульсивного Овна спалахує миттєво і швидкоплинно минає. Скажений темперамент з усією силою напору обрушується на обраницю. Варто перечекати бушує ураган. У момент з’ясування відносин марно виправдовуватися і доводити свою невинуватість. Необхідно проявити свої найкращі якості: терпіння, мудрість, спокій. Розумна жінка зможе погасити невиправдані напади ревнощів.

Обраниця всім своїм поводженням повинна демонструвати м’якість і покірність. Слід смиренно зносити докори і в усьому погоджуватися з чоловіком, який перебуває у владі гнівних емоцій. Темпераментний представник знака не злопам’ятний, він не здатний довго ображатися на близької людини. Овен немов вулкан, извергнувший лаву, швидко заспокоюється.

Ревнощі Овна, що спалахнула за секунди, дуже швидко згасає. Після бурхливого сплеску емоцій, жінка повинна заспокоїти обранця приємним спілкуванням за чашкою гарячого чаю. Розумна жінка зможе знайти правильний шлях до серця свого обранця. Овен із задоволенням вислухає слова захоплення в свою адресу. Варто проявити чуйність і розуміння, не треба ображатися на надмірно темпераментного чоловіка. Він гідно оцінить покірність своєї половинки, натомість обдарує своєю безмежною любов’ю.


Залишити відгук