Як Ревнує Чоловік Водолій ?

Чоловік Водолій має магічний вплив на протилежну стать. Інтелектуальний співрозмовник здатен зачарувати жінку з перших хвилин знайомства. Складно здогадатися про справжні наміри представника повітряного знака. Він може посміхатися, при цьому відчувати аж ніяк не позитивні емоції. Жінка не завжди здатна розпізнати справжні почуття Водолія.

Представник повітряного знака є вельми привабливим чоловіком. Він здатний підтримувати відносини з великим числом шанувальниць. Однаково ввічливий з усіма, зовні холодний чоловік стримано проявляє свою ревнощі. Складається відчуття, що любовні пристрасті, муки підозр обходять його стороною. Це не зовсім так, в глибині душі представник знака є темпераментним чоловіком, просто не вважає за потрібне до кінця розкривати свій внутрішній світ іншим людям.

Ревнощі Водолія можна викликати лише ретельно продуманими діями. Він не буде реагувати на навмисне перебільшений інтерес до обраниці іншим чоловікам. У цьому випадку представник знака просто піде раз і назавжди, він дуже поважає себе, щоб опускатися до ницих пристрастей і з’ясування стосунків. Ревнощі може викликати жінка, яка вміє розташувати до себе. Навіть якщо обраницю пов’язують дружні стосунки з чоловіком, але вона проводить з нею багато часу, Водолій миттєво насторожиться.

Представник повітряного знака шукає партнерку, з якої буде комфортно в будь-яких життєвих ситуаціях. Його не приваблюють занадто яскраві жінки, якщо він і захоплюється ними, то зовсім на короткий період. Тонка душевна організація вимагає розуміння, Водолію необхідні довгі розмови. Якщо обраниця нехтує його увагою, довіряє таємниці іншого чоловіка, такого стану речей він не потерпить. Водолій почне ревнувати і прискіпливо з’ясовувати, хто ж заволодів розумом і душею коханої.

Представник повітряного знака є волелюбною особистістю. Він не визнає суворих рамок, його неможливо прив’язати почуттям боргу. Водолій сам вирішує, наскільки серйозні його наміри по відношенню до коханої. Кращий спосіб викликати ревнощі Водолія — розбудити цікавість. Не треба демонструвати покірність і відданість. Загадкова, невловима натура повністю заволодіє його думками. Гра повинна бути дуже тонкою і вишуканою. Важливо пам’ятати про те, що Водолій не виносить вульгарних жінок.

Позбутися від ревнощів Водолія цілком по силам мудрої жінки. Представник повітряного знака зодіаку вважається прекрасним сім’янином. Його не буде хвилювати зовнішній світ, якщо в домі панує затишок і гармонія. Він не стане задавати зайвих питань дружині, намагаючись зловити її на обмані. Адже обраниця є справжнім другом і партнером, цього достатньо для щасливого сімейного життя.

Не варто обмежувати свободу представника повітряного знаку, що йому не по душі жорсткий контроль. Чоловік не схильний до брехні і розраховує на чесність партнерки. Якщо ставити йому занадто багато питань, влаштовувати скандали, то він почне шукати причини подібної поведінки. Водолію може здатися, що кохана веде подвійне життя, тому з недовірою ставиться до нього. Значить, є привід для ревнощів.

Водолій болісно ставиться до зрадництва. Краще не піддавати його мук ревнощів. Він не стане бурхливо виявляти свої емоції, але в душі буде дуже страждати. Краще захопити його побутовими справами, спільна діяльність заспокоює. Він не відмовиться допомогти дружині навести порядок в домі. Можна побалувати Водолія незапланованим подорожжю. Несподіване романтичне пригода неодмінно покращить відносини в парі.


Залишити відгук