Як Повернути Чоловіка Діву

Чоловік, народжений під знаком Діва, володіє спокійним норовом і широким колом інтересів. Головною метою його життя є успіх на роботі. Так що дівчині, яка бажає підкорити його серце, треба заздалегідь вжити друге місце.

Закохатися в такого чоловіка не складе праці. Він володіє іскрометним почуттям гумору, яке здатне підкорити будь-яку дівчину. Крім того, його оточує успіх і заможність. У нього широке коло друзів, де він є душею компанії. Але, незважаючи на свою позитивність, чоловіки такого знака можуть бути дратівливими, що веде до сварок і расставаниям. Тому представниці слабкої статі часто задаються питанням – як повернути чоловіка Діву?

Деякі проблеми у взаєминах і, відповідно, сварки з чоловіком Діва можуть пояснюватися впливом на них когось із близьких. Як правило, представники чоловічої половини цього знака прислухаються до думки членів своєї сім’ї, і якщо, наприклад, мати або сестра сказала, що у його обраниці є певні недоліки, він обов’язково зверне на це увагу. З якої б причини не відбулося погіршення відносин, необхідно знати і розуміти, як відновити гармонію і помиритися з чоловіком-Дівою.

Дуже часто ці чоловіки готові йти на примирення першими. Але квапити чоловіків-Дів не варто: потрібен час, який піде на аналіз ситуації і вироблення оптимального рішення.

Сперечатися з Дівами – заняття абсолютно безплідний. По-перше, ви навряд чи виграєте цей поєдинок, а по-друге, це ще більше налаштує його проти вас. Якщо причина для сварки була незначна і вже вичерпала себе, то після примирення не варто сприймати лунає з вуст чоловіка-Діви критику, як продовження конфлікту. Напевно ви встигли помітити, що це — властива їм манера поведінки, що критикують вони навіть тоді, коли для цього немає ніякого приводу.

Якщо ви самі винні в сварці і бажаєте принести вибачення, то необхідно робити це, висловлюючись коротко, чітко і тільки по справі, не варто розтікатися думкою по древу. Уважний і проникливий Діва обов’язково вловить навіть саму нешкідливу брехню або фальш у ваших словах, тому домагатися вибачення необхідно з чистим серцем і щирими помислами.

Діва-чоловік готовий пробачити жінці деякі помилки, але тільки тоді, коли побачить, що друга половина цілком їх усвідомила і готова встати на шлях виправлення. Вселяє надію і те обставина, що Діви стабільні у всіх своїх проявах, у тому числі і в почуттях, в разі розладу відносин або сварки вони не прагнуть відразу ж перенести увагу і тепло душі на інший об’єкт. Якщо любовні відносини Діва чоловік вважав до пори до часу серйозними і якісними, він не буде ними розкидатися без вагомих на те причин.

Однак повернути чоловіків-Дів іноді буває просто неможливо – в тих випадках, коли вони вважають себе глибоко ображеними і приниженими, зокрема, коли друга половина зважилася на зраду. Діва не стане городити город із з’ясуванням відносин, не буде влаштовувати сцен, він просто піде, нічого не з’ясовуючи. Намагатися тиснути на жалість, лити сльози і волати до його колишніх почуттів в цьому випадку марно. Така людина не схильний вірити в те, що склеєний посудину, який колись був розбитий, може служити так само бездоганно, як раніше.

Діва – це на диво постійний знак зодіаку. Такий чоловік будує довгі відносини з метою створити сім’ю. Якщо відбуваються дрібні сварки, то він першим іде на примирення. Розлучення для чоловіка, народженого під земним знаком зодіаку, – це дуже складний і болісний процес. Якщо він пішов, то це означає, що дівчина перейшла Рубікон і зробила щось немислиме. В такому випадку, для повернення Діви доведеться постаратися.

В першу чергу Вам необхідно налагодити контакти з рідними і близькими коханого. Сам по собі чоловік-діва може прощати багато речей. Але він орієнтується на думку оточуючих. Якщо хтось із друзів помітить, що він занадто багато Вам прощав, то біди не уникнути.

Діві необхідно постійно перебувати в образі авторитетного чоловіка. Поки оточуючі не йому натякнуть, що не проти возз’єднання з Вами, намагатися налагодити контакт безпосередньо безглуздо. Для початку потрібно знайти підхід до його друзям і переконати їх, що Ви — його необхідність.

Важливим аспектом характеру діви є запальність. Тому варто почекати деякий час, дати коханому заспокоїтися і все обдумати в стані спокою. І тільки потім починати розмову і запрошувати на зустріч. Чоловік-діва володіє навичками педагога і намагається перевиховати всіх навколо, включаючи улюблену дівчину. Якщо Ви хочете повернути чоловіка, то варто щось змінити у своєму характері і піти на поступки.

Діва є досить розвиненим чоловіком у всіх планах, його дівчина повинна відповідати тим же вимогам. Якщо Ви хочете вразити чоловіка, то варто продемонструвати гострий гумор і хороше знання теми розмови.

Поради по поверненню

Завжди виглядати на 100% і доглядайте за собою. Як і всі чоловіки, Діва любить очима. Чоловік, народжений під земним знаком зодіаку, цінує в дівчині хазяйновитість і охайність. Якщо Ви хочете повернути коханого, то варто готувати його улюблені страви і зберігати в будинку порядок. Діви приділяють велику увагу, щоб все в хаті було на своїх місцях. Для них дуже важливо, щоб постільна білизна була на поличці, а випрасувані сорочки в шафі. Станьте дуже пунктуальною особливою, для Діви — це найкращий комплімент. Розвивайте в собі якість відповідальності. Тим не менш, не приділяйте чоловікові занадто багато уваги, він у всьому цінує міру. Потрібно час, щоб довести Діві власну щирість і каяття у вчинених помилки. Необхідно навчитися бути більш лояльної і натякати на бажане. Діва терпіти не може тиску з боку дівчини. Намагайтеся вести бесіди про цікаві йому теми.

Підтримуйте коханого і давайте йому зрозуміти, що на Вас можна покластися. Дізнавшись партнера добре, питання про те, як повернути увагу чоловіка Діви відпаде сам собою.


Залишити відгук