Як Повернути Чоловіка Тельця

Якщо з якихось причин стосунки з чоловіком, народженим під знаком Тельця, припинилися – не варто зневірятися. Є деякі поради, засновані на особливостях характеру цих людей, які допоможуть Вам відновити стосунки. Про те, як повернути чоловіка Тельця і піде мова в цій статті.

На перший погляд Телець справляє враження врівноваженої і серйозної людини, але, тільки тісно поспілкувавшись з ним можна зрозуміти, що емоції в його житті відіграють далеко не останню роль. Тельці готові терпіти «витівки» своєї супутниці до тих пір, поки вистачає сил на це.

Треба відзначити, що шанси повернути коханого чоловіка особливо великі у жінок, які деякий час прожили з Тельцем разом. Це пояснюється тим, що «ділити простір» Телець буде тільки з тією, до якої виникли щирі і сильні почуття.

Надто довго роздумувати над питанням, як помиритися з чоловіком-Тельцем, не рекомендується. Якщо ви дійсно цього хочете, то забудьте про гордість і зволікання, оскільки подібну ситуацію ні в якому разі не можна пускати на самоплив. Проблема полягає в тому, що при всій неквапливості і часто – нерішучості, Телець-чоловік може спонтанно і несподівано швидко прийняти рішення не на користь даних відносин, позбавляючи їх шансів на продовження – хоча б з-за природного впертості. Тельці дуже і дуже терплячі, але коли-то і їх легендарного терпінню приходить кінець, і тоді вони здатні на необдумані вчинки, і абсолютно точно не підуть на примирення першими, якщо їх хтось дуже сильно образив.

З іншого боку, в справі повернення чоловіка-Тельця позитивну роль відіграє їх нелюбов до змін. Вони дуже прив’язуються до людей, налагодженому побуті і т. п., і для чоловіків Тельців простіше повернутися до чого-то вже звичного, вивченим, що має свої позитивні сторони, ніж шукати щось нове і наново до всього цього звикати.

Якщо з Тельцем сталася велика сварка і винен, по більшій частині, він сам, то в цьому випадку ситуацію необхідно поставити «на паузу» і почекати, поки обранець все проаналізує, усвідомлює свою провину і зрозуміє, що він потребує цих відносинах.

Якщо Телець ще не пішов, але відчуття насувається грози присутній, повернути колишню близькість і пристрасть у відносини можна, підвищивши увагу до партнера. Найкраще зробити вигляд, що нічого не відбувається, не акцентувати увагу на проблеми у взаєминах, не ставити запитань, але на кожному кроці давати зрозуміти, що ви завжди поруч і завжди готові допомогти і подбати про нього.

До речі, каменем спотикання у стосунках чоловіка цього знаку Зодіаку та його партнерки нерідко стає його вперте небажання зв’язувати себе офіційним шлюбом. Хороший спосіб, який може змусити цього дурня надіти обраниці на палець обручку – це не сльози, докори і маніпулювання, а надання чіткої аргументації на користь укладення союзу.

Як же повернути чоловіка Тельця, якщо той все-таки пішов? Намагання помиритися з Тельцем повинна починатися з аналізу причин розладу. Гарненько в них розібравшись, їх слід усунути, щоб надалі вони не завадили відносин. Нерідко Тільця змушує піти повне неспівпадіння темпів життєвих, інтересів. В цьому випадку потрібно визначитися для себе з пріоритетами, і, якщо ви готові пожертвувати частиною своїх інтересів заради цього чоловіка, то потрібно якомога швидше довести цю інформацію до його відома. Після того, як ви для себе все з’ясуєте, можна поговорити начистоту, і зробити це потрібно щиро, просто і максимально правдиво. Жінці варто щиросердно зізнатися в тому, що з її боку були допущені певні помилки, і пообіцяти, що надалі все буде по-іншому. Цей намір має йти дійсно від самого серця, тому що фальшивість слів і почуттів не вислизнуть від уваги партнера. Після розмови не потрібно вимагати від Тельця швидкої відповіді – нехай він добре зважить все сам і прийме правильне рішення.

Жінка, яка хоча б деякий час зустрічалася з Тельцем, напевно помітила: зрозуміти настрій представників цього знаку можна не тільки по міміці, але навіть за тембром голосу. Так, знаючи деякі особливості характеру чоловіка Тельця, його звички, Ви зможете відновити з ним стосунки. Але тут не слід забувати, що з кожним розставанням шансів на успішні подальші взаємини стає все менше. Отже, деякі поради:

Як було сказано вище, і Тельцям властиво прояв емоцій. Насамперед, спробуйте зрозуміти, чому стався конфлікт, і що образило Вашого чоловіка. Адже буває, що причина відходу дійсно незначна або сварка сталася з його вини: в такому випадку потрібно просто дати Теляті час поміркувати над своєю поведінкою і проявити ініціативу примирення самому. Суперечливий, але розсудливий і практичний чоловік Телець може повернутися сам просто з-за того, що не захоче змінювати звичну обстановку. Якщо правильно скористатися цією рисою характеру, то повернути його буде нескладно. Слід ненав’язливо дати йому зрозуміти, що він втрачає, розлучаючись з Вами. Покладайтеся при цьому на факти, а не на емоції. Впертий Телець ніколи не визнає свою неправоту. Це часто змушує жінку просто зайняти вичікувальну позицію, сподіваючись, що він повернеться сам. Таке можливо, але тільки в тому випадку, якщо причини конфлікту дійсно незначимы. В іншому випадку, слід проявити свою беззахисність, крихкість і слабкість. Таке ваш стан може «розтопити» серце знову.

«План повернення» повинен спрацювати

Ретельно проаналізувавши причини конфлікту, можна приступати безпосередньо до дій:

Дізнайтеся, наскільки образився Ваш чоловік. Розпитайте спільних друзів: може вони знають, на який час Вас покинули. Поясніть чоловікові всі переваги відносин з Вами. Люблячі стабільність Тельці точно замисляться над цим. Якщо плюси відносин очевидні, Телець напевно не зможе далі чинити опір. Продумайте свій зовнішній вигляд і підготуйтеся до розмови заздалегідь. Тут важливо не переграти, а зберегти невимушеність і природність. Говоріть спокійно, але не приховуйте важливості цієї розмови для Вас. В одязі проявіть смак і вишуканість, щоб показати йому, що він може втратити назавжди. Проявляйте терпіння, якщо Телець стане кричати. Пам’ятайте, що відсутність емоцій з його боку – ось ознака байдужості, а прояв люті говорить, скоріше, про що збереглися до Вас почуттях.

Якщо Ви вже зрозуміли, як повернути любов чоловіка Тельця, то можете приступати безпосередньо до дій. Пам’ятайте, що головне тут щирість і зворушливість: ці почуття обов’язково будуть помічені!


Залишити відгук