Як Повернути Чоловіка Скорпіона

Чоловік скорпіон відноситься до самим темпераментним і загадковим знакам зодіаку. Він уміє любити настільки феєрично і самозабутньо, що здатний звести з розуму свою обраницю. Жінки, які відчули на собі його обпалює пристрасть, і з незрозумілих для них причин втратили її, задаються тільки одним питанням – як повернути чоловіка скорпіона. Зробити це не так просто, як може здатися на перший погляд.

Чоловіки-Скорпіони — створення вкрай категоричні. Переконати їх у чомусь- справа малоперспективна і невдячна. Якщо ви будете намагатися це зробити, то не тільки програєте, але і морально постраждаєте. Відносини зі Скорпіоном дають чимало приводів для сварок, адже у цієї людини непростий характер, він не терпить непокори, протидії і т. п. Якщо чоловік-Скорпіон вирішив піти, то перспективи повернути його малоймовірні. Більшість Скорпіонів не передумують, не повертаються, їх рішення є безповоротними. Крім того, цей чоловік може не тільки піти, але ще й прихопити з собою дещо з спільно нажитого добра, беззастережно вважаючи його своїм.

Чоловіки-Скорпіони ніколи не йдуть просто так, у них завжди є для цього вагомі причини. Але справжня ненависть у людей цього знаку може зрости часом з дрібного, незначного розчарування. Скорпіони можуть терпіти протягом довгого часу те, що їм не подобається, але якщо чаша терпіння переповниться, то вибух буде приголомшливим. Вони дуже злопам’ятні, довго не можуть розлучитися з образою і рідко прощають.

Якщо розрив все-таки стався, то як помиритися з чоловіком-Скорпіоном? До нього не підберешся з лестощами і погано скроєними вибаченнями, він чудово відчуває брехня і нещирість. Зате може непогано спрацювати провокація: потрібно показати йому подальшу незацікавленість у відносинах, наявність у вас більш перспективних і корисних зв’язків (але без зрад). Якщо Скорпіони бачать байдужість до себе, у них прокидається дрімаючий добувач, завойовник. Не виключено, що самолюбство і гордість підштовхнуть Скорпіона чоловіка до примирення і повернення. При цьому вам належить дуже непроста розмова: Скорпіон буде намагатися тиснути, висувати вимоги, що буде сповнений агресії. Однак, та обставина, що він сам зробив перший крок, без сумнівів, вселяє надію.

Безглуздо розповідати чоловікові цього знаку, як важко з ним жити, на які жертви ви йдете заради нього, не варто апелювати до співчуття або тиснути на жалість — все це його анітрохи не торкнеться, не схвилює і не присоромить. Варто знати про те, що визнання у вічній, божевільної любові зазвичай розчаровують чоловіка-Скорпіона. Це, безсумнівно, підлестить його самолюбству, але домагатися успіху він буде вже в інших жінок.

Дуже помиляються жінки, намагаються спілкуватися з чоловіками-Скорпіонами мовою агресії, навіть якщо сам він веде себе саме так: справа може закінчитися серйозної психологічної, а то й самої цієї травмою. Незважаючи на те, що чоловік цього знака прямолінійний і категоричний, жінці, яка хоче повернути чоловіка Скорпіона, необхідно вести себе тонко і дипломатично, кожне її слово або дія повинна бути добре продумано.

Якщо чоловік скорпіон не поспішає розлучатися з дамою свого серця після декількох бурхливих ночей і проводить з нею багато часу, це виразно говорить про його інтерес.

Він постійно оцінює, розглядає і обмірковує достоїнства і недоліки своєї обраниці. Щоб мати всі шанси стати кандидаткою на роль дружини цього дурня, недоліків повинно бути набагато менше.

Ось кілька важливих для нього критеріїв з оцінки жінки:

Йому не повинні давати приводів для ревнощів. Він цього не потерпить, хоча сам може дозволити собі легкий флірт і відкрите залицяння за іншою жінкою. В його розумінні це абсолютно різні речі і те, що дозволено чоловікові – не значить дозволено жінці. Вірність. Він може проводити час з легковажною жінкою, оточеній купою шанувальників, але ніколи не запропонує їй стати його дружиною. У нього зовсім немає бажання змагатися з ким-то і доводити свою перевагу. Йому потрібна надійна і вірна супутниця життя. Чесність, межує з таємничістю. Цей критерій може здатися декому дивним, але саме це здатне утримати чоловіка скорпіона. Ніколи не потрібно викладати йому всю інформацію про себе. Натякнути, згадати в розмові – але ніяких сповідей! В силу своєї цікавості він здатний все життя намагатися розгадати таємницю, яку від нього приховують. Але на пряме питання краще відповідати чесно, обману він не потерпить. Жінка повинна стати для нього одним. Тому потрібно мати ті ж самі інтереси, що й він, і вміти підтримувати бесіду. Домогтися цього можна вивчивши його захоплення. Бути сильною, залишаючись жіночною і чуйною до його проблем. Він це обов’язково оцінить, правда, виду не подасть у силу своєї натури. Неординарність і байдужість до громадської думки. Майбутня дружина повинна повністю відповідати його способу життя.

Як його утримати

Це є найважливішим у стосунках зі скорпіоном. Тому що, знаючи, як утримати, не доведеться мучитися питанням чи як його повернути. Якщо слідувати всім правилам, зробити це буде нескладно. А ось відновити втрачений зв’язок з чоловіком скорпіоном – дуже складно. Як повернути любов чоловіка скорпіона?

Ніщо не може зрівнятися з болем жінки, яка втратила любов свого скорпіона. Тільки той, хто відчув це на собі, може оцінити масштаб цього лиха. Але постаратися виправити ситуацію все-таки можна.

Для початку потрібно зрозуміти, що його відштовхнуло і яка реальна причина охолодження. Якщо це образа на щось- шанси тут практично нульові. Скорпіон дуже злопам’ятний і не здатний бути настільки великодушні, щоб пробачити того, хто його образив. Якщо ж справа в чомусь іншому, то варто спробувати повернути цього повного суперечностей і загадок чоловіка.

Він обожнює все таємниче

Треба пам’ятати, що скорпіон обожнює все таємниче, загадкове й недоступне. Тому для того, щоб «зачепити» його знову, не можна розкривати перед ним свою душу навстіж. Його також не вразить, якщо йому стане твердити, що він шалено любимо, і є найкращим з усіх чоловіків. Крім роздратування, у нього не з’явиться жодних емоцій. Чоловікові скорпіону не варто тиснути і на не властиву йому жалість. Він ніколи не буде з жінкою, яка настільки буде залежати від нього, що стане благати її повернутися.

Якщо після розставання пройшло якийсь час, можна підлаштувати «випадкову» зустріч, при цьому вдаючи цілковиту байдужість до його персони. Скорпіона це, безсумнівно, зачепить. Але одним байдужістю його не візьмеш. Потрібно завжди, в будь-якій ситуації випромінювати неймовірний потік сексуальної енергії. Скорпіон просто схиблений на сексі і для нього він є, чи, не спосіб життя.

Тому напустивши на себе неприступний вигляд, оповитий таємницею, і пильно дивлячись на нього очима, в яких буде вгадувати пристрасть, можна розраховувати, що цей чоловік не встоїть і візьметься за чергову розгадку у своєму житті. А він зробить це неодмінно — в цьому можна не сумніватися. На те він і скорпіон.


Залишити відгук